Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (25)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da,m-ar interesa tare mult,numai ca faza e ca noi la sf lui iulie merem la mare,daca s-ar putea de la inceputul lui august ar fi beton.Oi vedea eu ce voi face cu copii,dar acasa nu mai stau.Eu aveam in gand sa-mi caut dupa ce veneam de la mare dar daca am o sansa acum ,de ce sa nu incerc? Ana nu cred ca am cum sa ajung,m-am gandit si eu,am si ceva pe foc,am sa-i scot pe aici prin imprejurimi mai trz. Lora pai cum vrei sa stea locului,ca e colpil!! La mine face vecinul de desupt curat in baie,si ndimineata la nici ora 8 se aude cum taie faianta,cum bate [bang]si nu prea pot sa mai doarma copii mei[bang] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, nu te stresa, o sa mai faca pe ea pana intr-o zi cand o sa spuna si gata, de atunci o sa faca doar la wc sau oala sau boschetul de riguare! Si Iustina facea asa pana intr-o zi - din mom. in care mi-a zis prima data ca face pipi nu a mai facut pe ea. Bine, la cate un accident inca ma mai astept si eu, nu cred ca nu o sa se mai intample deloc chiar. Mai fetelor, noi dupa mare plecam cateva zile in Italia, la maica-mea. Abia astept, parca nu mai am rabdare! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana odata si odata tot o sa spuna cand face pisi,nu te stresa,poate nu e inca pregatita! Lora cand ati zis voi ca plecati la mare,la inceputul lui iulie?Cat ai concediu?Inseamna ca nu te vom vedea deloc pe aici [V]!Cred si eu ca asteptati sa mergeti in Italia,mai ales ca o ai acolo si pe mama ta,va duceti cu masina asta sau cu viitoarea??[:D] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))][cool] Masina e o mare surpriza...oricum, marti o sa fie reparata a noastra, asta, actuala...restul e incertitudine! [:D] De pe 2 iulie am concediu, o sa plecam pe 30 sau 1, cred. Pe 16 ne intoarcem, ca Eugen are concediu doar pana pe 17. La mama vrem sa stam vreo 4 zile, cred...vedem la fata locului. Pana una alta, sambata vine si cumnata-mea din Germania. Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...