Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (25)


Recommended Posts

hai salutare fetelor!!!![:D] mai dar ce matinele sunteti?noi ne trez la 9-9,30 ,dar trb sa precizez ca grasa mea[grasa] se culca pe 10-10,30 seara si mai nou acu ii citim povesti seara,daca nu,dupa ce papa ii vine un chef de joaca de nu se poate,asa a fost de mica cu somnul,dar nu ne deranjeaza.[:D] nu am mai fost prin strand zilele astea,am fost prin parc si azi la targ de flori[flo][flo],dar cam slabut tare pt anul asta,putini florari dar dragutel,mie imi plac la nebunie[:D],indienii aia din fata de la petrod care canta seara,i-ati vazut??sunt simpatici si ficamia aplauda la nebunie si au si souvenir mumosi. deja va preg. de plecare in concedii,bravooo si sa aveti parte de multe distractiii[roker][:)] si vreme buna[pic][ups],plecam si noi la mare pe 31 aug dar mai innainte merem un pic,poate 3 sapt inca nu se stie,in olanda,fain nu??[:0] va pup[:X][:X][:X] si mai revin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns
vai ce vreme superba e afara! Nici un nor - Lara n-a dormit insa deloc la pranz si daca plecam la strand adoarme in masina si apoi nu mai doarme seara; am bagat-o in piscina ei mica de pe balcon si cred la la 19 seara o sa pice lata. pacat, ca n-am ajuns la strand; Ana, parintii tai cat de departe stau? nu vor sa ne adopte si pe noi, nu suntem pretentiosi [:D] sau sa ne inchirieze un colt verde si innsorit de gradina? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana as fi zis eu daca se putea, dar la ai mei e santier. Tot astept si eu sa termine sa o pot lasa pe Casandra sa fuga in voie. Nici de ziua ei nu pot face la ei din motivul asta[bang] Carmenstefi este fain ca mergeti in Olanda 3 sapt.[:D] Dana azi chiar am dormit si eu 1 ora la pranz langa Casandra. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara! Eu va citesc cumintica (dau F5 sa fac refresh la pagina de 100 de ori pe zi de la munca [:D]), dar nu prea apuc sa scriu. Scuze! Adriana, eu una ma bucur ca vrei sa faci petrecerea duminica, dar nu as vrea sa fi luat decizia asta numai din cauza ca avem noi si altceva de facut sambata. Pentru ca stiu ca Dana de ex. ar fi preferat sambata, ca duminica sa iasa undeva. Si nu vreau sa nu vina cineva pt ca ai schimbat ziua din cauza mea. Ti-am zis ca daca faci sambata, fac eu cumva sa ajung si la Lara, si la gemenii ceilalti. Am vorbit cu bona ieri si i-am spus ca iulie si august au grija bunicile (o bunica de fapt [alcool]) de shtrumphi, dar din septembrie as avea nevoie din nou de ea, daca mai e disponibila (i-am zis ca sunt f. multumita de ea, dar nu ma supar daca din cauza ca are nevoie de bani isi cauta in alta parte intre timp).Mi-a lasat de inteles ca e ok, ca nu se supara si ca ne asteapta. Ramane de vazut. Eu am un sentiment ca daca o solicita altcineva, o sa plece sa aiba grija de alt copil. Daca nu se angajeaza in alta parte, din septembrie o iau inapoi. Daca nu mai e disponibila, incerc varianat cu cresa. Daca nu merge, caut alta bona. Cert e ca o mai tin pana pe 30 iunie deocamdata. Adriana, cum a fost concertul? (cu siguranta de la tine s-a auzit tot). Tare as fi vrut sa merg si eu, ca imi plac baietii astia de la Sistem si fac showuri tare faine. Dar a fost tarziu si la ora cand au inceput ei, a trebuit sa incep procesul de culcat copii. Ma duc sa-mi spal frigiderul, apoi la somnic. Pupi multi la toate fetele si toti copii [pup] Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum//log.asp?log_id=102428"]Jurnal de calatorie prin viata cu gemeni [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LARA, LA MULTI ANI!!!!!! Sa cresti mare si sanatoasa si sa fii mereu fericita! [bis][bis][bis][pup][bum] Adriana, sa-ti traiasca fetita si sa aiba noroc in viata! Sa aveti o zi cat mai frumoasa! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Spun prima: LA MULTI ANI ! LARA - Sa fii iubita, sanatoasa si sa ti se indeplineasca toate dorintzele. Adriana sa-ti traiasca fata si sa va bucurati de ea in continuare.[s][s][s] Casandra a racit un pic. Cred ca era de ieri atinsa. Mergem pe nurofen momentan. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...