Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (25)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ce faceti fetelor????[hia] ati fugit in lume!!!![glumesc][:)] tocmai am facut un plan ,singura,de fugit pe munte sapt viitoare,pe ceahlau,ca tare imi este dor si nu am mai fost decand eram bortoasa,dar o iau si pe grasuna mea,se poate?, o sa fie distractiv si fain.[olala] un wek.frumos sa aveti si poate ne zarim prin strand maine,ca e ceva pt copii,am auzit,un spectacol cred. pupici [:X][:X][:X]de la [grasa][grasa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, fetele, da' nu intra nimeni sa scrie cum v-ati distrat la petrecerea Larei? Cred ca a fost tare frumos...imi pare rau ca nu am putut si noi veni.[V] Casandra e racita bine - de fapt are temperatura si normal ca se simte aiurea. Abia a adormit si ea mai bine. Acum sa lansez si eu invitatia: Va invitam vineri, tot de la ora 17(sau cum se poate) la petrecerea Casandrei. Locatia inca nu e stabilita, dar va voi anunta sapt viitoare. Va asteptam pe toate cu drag - sper sa fie cat mai multi copii ca e tare frumos asa. Deci cine vine? [:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor celor care au venit! Sper ca v-ati simtit bine - cu asa o ceata de pitici galagiosi e greu sa te relaxezi. Ma bucur ca Lara a avut norocul sa intalneasca asa copilasi draguti. Multumim inca odata pt. cadou! Lara s-a plimbat cu ea dupa ce-ati plecat. Lora, multumesc mult pt. bici Iustinei. Acum suntem si noi posesori mandri ai uneia, asa ca sper ca Lara sa nu mai traga la bici altora. Ana, imi pare rau ca nu ai putut sa ramai. Sper sa ne auzim maine. va pup pe toate si va doresc o noapte linistita Lara acum 10 min a adormit, toata seara a tot povestit, franturi de fraze, cuvinte, i-a trecut pe toti invitatii in revista, toate intampalrile, atatea senzatii - ce era la gura ei.... Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SEARA BUNA! Va scriu fugitiv ca-s cu Ana lamga mine,n-are somn si ma baraie pe mine la cap [bang] Noua ne-a placut la petrecere,nu au fost incidente cine stie ce,doar Ana mea a avut ce-a avut de impartit cu Ian [:D],mandra mea l-a atacat ori de cate ori a avut ocazia,nu stiu ce i-a venit[bang] In rest a fost frumos si ne-am simtit bine! Adriana imi pare rau de faza cu sotul tau,ma simt asa de prost,chiar ca nu mi-am dat seama sa-i fi spus si lui un'Hi' sau 'Buna'[bang] Ana sanatate Casandrei,bineinteles ca venim cu placere! Noapte buna la toata lumea! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anaasanatate Casandrei,are rosu in gat de face febra? Imi pare rau ca s-a intamplat asa si n-ati fost acolo cu noi. Lunna stai linistita, ne-am descurcat noi!Ana si cu Ian au fost cei mai zvapaiati, era normal sa iasa scantei.DAca stam si ne gandim bine sunt mititei,ce poti cere de la niste copii de 2-3 ani? Adriana noi ne-am simtit tare bine, Ian a alergat non stop si iar nu am apucat stam de vorba.Adriana eu nu stiu care a fost faza cu sotul tau. Pot doar sa-mi inchipui.Chiar m-am gandit si eu ca poate s-a simtit exclus. Noi i-am schitat un salut ceva, si vreo cateva zambete,Plus ca la inceput nici nu stiam cine este... Sa stiti ca imi place sa stau de vorba , Sper sa nu fi lasat o alta impresie, dar deocamdata Ian nu ma lasa.o sa incerc sa vorbesc mai multe cu voi pe net. Inca o data LA MULTI ANI LARA!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...