Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (25)


Recommended Posts

Adriana, si noi ne-am simti super. Chiar mi-a parut rau ca a trebuit sa plecam asa repede. Am pus poze [url="http://www.flickr.com/people/9218099@N05/"]aici[/url]. Somn dulce, mai vb maine! Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum//log.asp?log_id=102428"]Jurnal de calatorie prin viata cu gemeni [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata! Lara doarme inca, cred si eu dupa petrecrea de ieri[berica][:D] Ma bucur ca v-a placut. Eu imi imaginam ca vom sta mai mult, e insa greu cu atatia copii, devin agitati, plus ca noi n-am prea apucat sa vorbim prea mult. Laura, merci pt. poze. Trimite-mi si mie te rog pe mail pozele urm: SV106352 , SV106323 si cea cu tortul. Ana, vineri, pe 29 iunie vrei sa faci? Multumim de invitatie, noi venim sigur. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor!!!![:D] superbe poze laura,ma bucur ca sau distrat bebeii si erau asa de dragalasi toti,imi pare rau adriana ca nu am venit,dar am vb cu cristina si andrada este bolnava si eu nu am indraznit sa vin singurica,dar promitem ca, cu alta ocazie sa ajungem si noi. pupic multi la toti bebeii,sanatate multa lui andrada si bebitei lui ana.pupici de la[grasa][grasa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ianusca da, a racit. Mai mult a facut febra, ca in gat nu-i mare lucru. Ii va trece repede. Deja e mai bine.Puteti veni vineri? Carmenstefi pai, va asteptam vineri dupa-amiaza, daca veti putea veni(impreauna cu Criss).[:D] Am vazut ca v-ati distrat din poze. [:)] Casandra acum doarme si sper sa fie mai in forma dupa asta. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cititi aici: DE CE O IUBESC PE MAMA > > Mama si tata se uitau la televizor cand mama a > spus," Sunt obosita si e tarziu. Cred ca ma voi duce > la pat." > O ia spre bucatarie ca sa faca sandvisurile pentru > a doua zi. > > Spala castroanele de popcorn, scoate carnea afara > din congelator pentru cina din seara urmatoare, > verifica cerealele, umple borcanul cu zahar, pune > linguritele si castroanele pe masa si pregateste > filtrul de cafea pentru a doua zi dimineata. > > Apoi pune niste rufe la uscat, mai baga niste > haine in masina de spalat, calca o camasa si coase > un nasture care cadea la o camasa. > > Strange piesele jocului ramas pe masa din > sufragerie, pune telefonul la loc, aseaza agenda de > telefon la loc in raft. > > Uda cateva plante, goleste un cos de gunoi si pune > un prosop la uscat pe bara. > > Se intinde, casca si o ia spre dormitor. Se > opreste la birou si scrie o notita pentru > profesoara, numara niste bani pentru excursia de > maine si ridica o carte de scoala cazuta sub scaun. > > Scrie o felicitare pentru ziua de nastere a unui > prieten, o baga in plic, scrie adresa, o timbreaza > si scrie o notita pentru cumparaturi. Le pune pe > amandoua langa geanta ei. > > Mama isi curata fata cu demachiantul ei 3 in 1, > isi da cu crema de noapte antirid, se spala pe dinti > si isi curata unghiile. > > Tata ii striga," Credeam ca te duci in pat." > > "Sunt pe drum," raspunde ea. > > Adauga apa in vasul cainelui, da pisica afara si > se asigura ca usile sunt inchise cu cheia si ca > lumina e deschisa pe terasa. > > Se uita in camera copiilor, le stinge lampile de > pe noptiere si televizorul, ridica o camasa, arunca > niste sosete murdare in cosul de rufe si vorbeste un > pic cu unul dintre copii care inca isi termina > lectiile. > > In camera ei isi potriveste alarma la ceas, isi > aseaza hainele pentru a doua zi si indreapta raftul > de la pantofi. > Mai adauga 3 lucruri pe lista ei de 6 lucruri > foarte importante pentru a doua zi. Isi spune > rugaciunea si vizualizeaza implinirea dorintelor ei. > > In acelasi timp tata inchide televizorul si anunta > nimanui in particular," Ma duc la pat." > > Si o si face ... fara nici un alt gand. > > Vi se pare ceva iesit din comun? Va mai mirati de > ce femeile traiesc mai mult? > > PENTRU CA SUNT FACUTE PENTRU CURSA LUNGA...( si nu > am putea sa murim mai repede pentru ca inca avem > atatea de facut!!!) > Trimiteti unor femei extraordinare aceste randuri, > o sa va multumeasca pentru asta. Eu tocmai am > facut-o. > SI APOI DUCETI-VA LA PAT!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Ce mai faceti, fetelor? Laura, frumoase pozele! [:)] Carmenstefi, ne pare rau ca nu ai venit! Ana, multa sanatate Casandrei! Venim sigur vineri, doar ca nu cred ca ajungem inainte de ora 18. Adriana, la cat a adormit Lara? Iustina pe la 10 si ceva...sper sa doarma mai mult azi! Sper ca v-ati simtit bine ieri! O sa pun si eu poze mai tarziu. O zi buna la toata lumea! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ianusca acum ii dau Ospamox din 6 in 6 ore - la Augumentin si la inca unul(nu mai stiu exact) a facut alergie de la aromele din ei. Dr de fam mi-a spus sa-i dau 3 zile si daca inca nu e trecuta ii dau 5 zile. Lora acum dimineatza desi este obosita, se joaca si a fost mai bine dispunsa, deci e ok. N-a mai vrut sa adorma de la 7 cand i-am dat antibioticul...[bang] Multumim de urarile de sanatate[pup] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...