Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (25)


Recommended Posts

Chiar Laura,cum a fost la cealalta petrecere,se cam facuse rece afara [V]! Ca mi-am adus aminte,nu am cu cine lasa si fata,chiar nu am cum sa stau o zi linistita,Paul sta la tara cu bunica sotului meu care are 80 de ani,deci nu ar face fata la 2 copii.Mama lucr la patron deci nu are cum sa-si ia liber,deci in final tot eu stau cu ea.Chiar nu tin minte sa fi avut o zi sa stau fara copii,singura,asta dinainte de a apare Ana,deci va dati seama cat timp a trecut! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am spus astea ca tot ati tras voi ca sa duc fata sau sa o las cumva ca sa stau si eu linistita,ca altfel nu va inebuneam cu ale mele.In caz de serviciu,imi voi cauta bona,dar pana atunci incerc sa ma descurc eu cu ei. In curand plecam si noi de acasa,o zi placuta la toata lumea in continuare! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, macar in weekend sa te ajute mama ta si sa stea o jumatate de zi si tot e bine; puteti stabili sa vina macar de 2 ori pe luna, va faceti un program si poti face si tu ceva singura; iar Ana face in curand 3 ani o poti da la gradi. Dana, nici eu nu am carte de Word, de fapt am una insa e in germana si e acasa in Viena. Cred ca nu te ajuta prea mult Noi am fost de dim. in parc la Aurora si ne-am intalnit cu Carmen si fetita ei Stefi, care e o micuta cumintica; Dupa-amiaza ne-am vazut cu Ana si Casandra - mandrele noastre au chiuit non-stop, s-au tavalit pe jos, au alergat desculte, au sters tot praful de peste tot[bang], ce mai, erau ca doi iezi nebuni[:D] o seara frumoasa Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana maine cand ma voi duce la ai mei am sa vad la maicamea ca parca avea ea o carte cu Word. Nu stiu sigur, dar ma interesez. Adrianap chiar ca 2 iedute au fost. Se tot intreceau care este mai tare in a alerga si tipa sau a merge in 4 labe. [:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana multumesc frumos,mi-ar prinde tare bine sa o gasesti [;)] Dar unde ati umblat voi de s-au jucat fetitele asa de frumos?In parcul central?? Adriana oricum Ana va merge la gradi din septembrie(am inscris-o deja) iar Paul la scoala,iar eu voi merge la serviciu [;)][:D] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Eu beau un capuccino. Mai vrea cineva? Va invit! [:)] Dana, faci dulceata? Eu nu as face nimic de genul asta...multa munca...mai bine cumpar! Sunt mai comoda din punctul asta de vedere...mai bine fac altceva! Dar te admir ca faci atatea si cu doi copii! Bravo tie! Ana, Adriana, deci v-ati distrat ieri! Bravo! Iustina a cautat-o pe Lara prin parc ieri dupa-amiaza...si dupa aia s-a postat in fata blocului vostru si tipa ca vrea la Lara! [:D] Carmenstefi, sper ca Adriana te-a convins sa vii vineri la petrecerea Casandrei, chiar daca nu vine Criss. Ianusca, pe unde umbli? Mai lasa munca! O zi buna la toata lumea! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Lora, hai ca e haioasa Iustina ta. Noi in parcul central am fost dupa-amiaza, n-am vazut-o insa pe Iustina, am fost mai tarziu insa, se poate sa fi plecat spre casa, iar din casa, n-am auzit nici un glascior de Iustina[:D] Da, i-am spus lui Carm,en ca sper sa le vad pe ea si Stefi si vineri, la ziua Casandrei Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...