Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (25)


Recommended Posts

Laura chiar imi pare rau ca nu putetzi ajunge si voi...[V] Lora cum crezi ca-i mai bine. Daca nu te incurca poti aduce jucarii, eu oricum voi cara jucariile Casandrei ca tot adun ceva de pe aici[:D] Carmen ar fi super daca ati veni si voi. Cum e in strand? Au vre-un bazin pt cei mici? Se plateste intarare? Pana la urma i-a tras o ploaie scurta si s-a mai racorit un pic afara...dar in rest jale mare... Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ionela ma bucur ca nu ne-ai uitat [flo],iti doresc sa rezolvi cat mai repede treaba cu bona si te asteptam muuult mai des,mai ales cu vesti despre Alex si nazdravaniile lui! Deci a plouat pana la urma in Piatra,ca la tara doar a picurat putin [V],vorba Anei,e JALE mare!! Ana hai ca te inebunesc de cap,te-ai uitat cumva de cartea aia la parintii tai sau ai uitat [:D]? Ne auzim dimineata,o noapte fructuoasa fetelor [colegi]!!! Dana [pirat], Ana Maria [indecis]Paul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! [bis][bis][bis] CASANDRA, LA MULTI ANI, sa fii iubita, sa cresti mare si sanatoasa si sa ai noroc in viata! Ana, sa-ti traiasca fetita si sa-ti aduca numai bucurii! [:)] O zi cat mai frumoasa la toata lumea! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

azi e ziua casandrei? LA MULTI ANI, fetita scumpa si sa fii sanatoasa si fericita! Lunna multumesc ca ai intrebat de mine. mie ieri mi-a fost f somn si cald, nu am avut chef de nimic. si sa vezi ca azi mi-e somn de la ploaie!deci dorm in papuci!dar inainte sa adorm va pup pe toate! http://tt.lilypie.com/8LHHp3.png - ianuarie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor!!![:D][box] am zis eu ca sunteti unele matinale[:D],mica mea si acu doarme si eu am facut ochi,mari,asa ca...LA MULTI ANI!!!!!Casandra,sa fii cea mai fericita fetita din lume,iubita si sanatoasa si sa aiba o distractie pe cinste,dar mai ales sa aiba o vreme super daca mami ei vrea afara la iarba verde. ana incercam sa venim cu cea mai mare placere,sa ma intalnesc cu cineva din grup si venim. plouaaaaaaaaa fetelor,va imaginati ca se mai racoreste afara ,dar eu tot ies cu mica ,ca trb sa ajungem la cineva in vizita si va zic ca mai mult ca sigur vom fugi in olanda sapt.viitoare,dar o sa fiu alaturi de voi. pupici de la [grasa][grasa] ca acu astepatm musafiri anuntati.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, azi-noapte Lara a facut febra; s-a trezit de o mie de ori si eu la fel. Nu ii curge nasul sau nu tuseste, e insa apatica, nu vrea decat la mine in brate si e fierbinte; ieri nu avea nimic- nu stiu ce sa mai cred; ii dau globuli homeopatici si sper sa-i treaca pana vineri Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...