Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (25)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns
'Neata! Am fost in Selgros si-n Praktiker. Am cheltuit o gramada...nu va mai spun!!! Te duci pentru ceva si te alegi cu altceva!!! [bang] Ne-am mai luat diverse chestii pentru la mare, mai mult pentru Eugen si Iustina, mai putin eu ca n-am avut rabdare sa mai probez si nici nu am gasit ceva care chiar sa ma impresioneze. Oricum, Selgros-ul mie imi place f. mult, gasesti haine mai ales pentru copii. I-am luat Iustinei o rochita cu 110 mii, f. faina. O sa o vedeti zilele urmatoare, ceva cu lila. O zi buna la toata lumea! Merge careva la Durau in week-end? Sau la Praid? Noi vrem sa cautam pe net cazare, o pensiune cu loc de joaca si sa plecam de sambata la amiaza pana duminica seara. Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Gata,de acum sunt cu amandoi acasa,ieri a fost ultima zi de camin,de acum incepe showul pt mine [bang]O sa-l mai las si pe la tara pe Paul dar mai incolo! Mi-am facut totusi o cafea ca sa stiu ca rezist azi [:D] Lora stiu cum e cu mersul in Metro,Practiker [:D],imposibil sa vii cu mainile goale acasa,doar daca nu ai bani!Noi de obicei mai oprim in Metro la Constanta si mai luam ce avem nevoie,adica mai mult mancare...Noi nu cred ca putem merge cu voi in WE,nu suntem in roz nici cu finantele,am definitivat cu pamantul,deci e al nostru si asta ne-a cam dus la vale. Ana cand am ales pt Ana nume,parca nimic nu mergea cu Maria(ca si noi am zis ca tot Maria o sa fie,ca se nastea in sept)si pana la urma am ajuns la Ana Maria dar tot parca nu eram multumita.Acum m-am invatat asa. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...