Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (25)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu, scriu eu, cum sa se duca de rapa??!! Da' nu va pun pielea-n bat? [neand][neand][neand] Hm! Hai sa ma laud! [:D] Nu ca de obicei n-as face-o...[:D] Am fost acum si mi-am luat o rochie de ocazie - fusta pana la genunchi si corset de la Whitelady. Am o nunta pe 21 iulie si ma gandeam ca n-am timp cand vin de la mare sa merg sa caut... Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am intors din parc. Ne-am intalnit cu Stefan, Lara, Iustina, Rares si Bianca. Casandra doarme dusa acum... Dana pai e mare lucru ca ai nervi sa stai sa te prajesti cu parjolutzele odata. Eu am facut dim o varza(ca imi era o pofta...) repede si acum o savurez[:D] Lora ne-ai facut si noua chef de o Sovata(am intzeles ca e la 10-5 km de Praid). Astept sa vina sotul acasa si sa vb cu el. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora imi imaginez ca-i frumoasa....sa o porti sanatoasa. Sper ca nu nuami la nunta asta - macar de 2 ori, ca de obicei se intampla sa porti o data si cam asta e. Noi avem o nuntain august. Sunt curioasa cum vom face ca e o obligatie si trebuie sa megem. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana pofta mare,pai daca o iei asa mai am si o ciorbita pe foc,acusica e gata si aia si parjolute nu am facut multe doar 2 tigai,mai mult pt ei!Deja suntem la maieu(copii) eu la sutien [:D] Vreauu si eu la Sovataaaa!!!Ca n-am fost niciodata [q] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie Sovata ca statiune nu prea mi-a placut ca e ca-ntrun oras, dar zona e f. frumoasa! Si mai alea Praidul e frumos tare! Da' nu gasesc cazare...[bang] Ana, chiar, mergeti? Ar fi f. fain daca ati merge si voi! Adriana, tu nu zici nimic? Hai cu noi la Praid! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetelor! Noi am avut o scurta vizita de dim. din partea unui baietel dragut; daca vreti sa vedeti poze, apasati linkul http://new.photos.yahoo.com/satriana_78/album/576460762404493601 Ana, si Lara a adormit imediat; a fost tare mofturoasa, n-a vrut sa manance deloc, a cerut doar lapte si a adormit singurica. Lora si noi am vrea sa iesim. Ce se poate face in Praid? Pe mine m-ar interesa un loc verde su soare, dar si umbra si daca se poate sa faci si baie. La Strand ne mai bate gandul sa mergem, cred insa ca in weekend e tare aglomerat. Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...