Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (25)


Recommended Posts

Gata, am rezervat! Pensiunea Csatari, cu loc de joaca, terasa acoperita afara, 3 margarete. Mi-a recomandat-o cineva, sper sa fie ok! Duminica dimineata vrem sa mergem la salina, cred ca Iustinei o sa-i placa. Adriana, este si strand acolo. Mergi? [:)] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna ziua fetelor! mai e cineva prin Piatra sau ati plecat toate hai-hui? si noi am plecat hotarati la drum, insa ne-am intors repede, cu ploaia asta nu era de plimbat; pacat! merg si eu odata la cosmetica, fericita ca e cald si ma bronzez si eu un pic si toarna cu galeata[bang] Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor!! o sa radeti de mine,dar azi am fost surprinsa sa vad ca nu mai era forum cu piatra neamt aici si am bagat repede un subiect de alerta si abia acu aparut pagina cu voi si numai 4 pag??de ce?oricum m-am bucurat si cred ca a innebunit calc meu. nu prea am mai fost pe aici ca mica mea e un pic racita si sta pe capul meu toata ziua dar ne revenim incet,are un mare rosu in gat. pe unde va gasesc fetelor??adica prin parc ,care??dar mai bine zis ma mai uit aici peste pozele voastre ca poate o sa va recunosc. va pup dulce.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...