Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (20)


Fiv_Sb

Recommended Posts

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut, fetelor, eu imi tot fac ganduri: daca mai am 2 blasto inghetati, ce sanse voi avea sa pot pune macar unul in burtica la FET? Cum a decurs protocolul vostru pentru FET? Cand ati inceput? A mai fost cineva doar cu 2 blasto la pastrare? Ce trebuie sa facem ca sa reusim? Oare avem un sistem imunitar prea agresiv? Aceste intrebari X 100 altele, imi trec prin cap de cateva zile. Voua v-a raspuns dr. I cand i-ati scris pe mail ca nu ati reusit si ce trebuie facut in continuare? Mie inca nu, desi au cam trecut cateva zile de cand i-am scris.[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

melisa id="green">de ce treb sa faci in 12 ..cate aile au avut embrionii tai?ai fi in ziua 13..mie mi-a zis dr sa fac test de urin ain ziua 14 asta fiind in 13.11..dar eu am sa fac beta mai repede

yarrinaid="green"> data trecuta si pe mine m-au durut in a 12 a zi si dupa ..dar acum m-a luat durerea cam repede ..si in plus de asta m-am trezit azi pe la 6 dimineata cu mari dureri de spate si de burta ..am luat un nospa si am adormit dupa 2 ore

ciuripica id="green">dr i este fff ocupat ..de ce nu il suni?este cel mai bine cand v-a avea putin timp te va contacta el..chiar daca acum iti va raspunde asistenta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ciuripica si eu tot 2 mai am si ii voi transfera pe amandoi. sper sa fie bine de aceasta data, ca altfel trebuie sa o iau de la capat cu tratamentul. ce sa facem ca sa reusim....as vrea si eu sa stiu, insa nimeni nu ne poate garanta reusita 100%. am inceput sa beau la recomandarea lui myhat ceai de cretisoara, sper sa fie bine. pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Myhat! Ai reusit mamico! Sa ai parte de 40 de saptamani usoare si sa te bucuri de ele din plin! sA STII CA EU AM CONDUS PANA IN ZIUA CAND M-AM DUS LA SPITAL SA NASC! Ilary nu stiu ce sa zic de ceaiul de zmeur!Eu stiu ca e recomandat sa il bei in ultimele 2 saptamani de sarcina, deoarece pregateste uterul pentru nastere, ajuta contractiile, deci inainte de FIV nu stiu daca e ecomandat. O parte dintre noi am baut in timul FIV ceai de cretisoara. Eu am fost o maree bautoare [alcool] si, recunosc, in timpul celor 7 inseminari - am observat diferenta de endometru cu si fara ceai de cretisoara. (bine eu am mai luat si Laptisor de matca si Multi Maca) Bafta fetelor care fac Beta, celor care sunt in plin tratament si celor care merg la eco sa isi vada puii! [pup] dana, mamica fericita de gargaritza Mara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...