Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (20)


Fiv_Sb

Recommended Posts

mariairina, deci este posibil ca la dezghetare sa nu reziste amandoi? si eu tot 2 mai am inghetati. la asta nu m-am gandit[bang] tu ce embrioni ai avut la pastrare, de 3 sau de 5 zile? erau de calitate buna? scz de atatea intrebari dar m-am speriat putin de ceea ce am citit. mona, bafta multa la beta maine, tu ai transferat 2, nu? ai avut 2 inghetati si au rezistat amandoi la dezghetare si i-ai transferat, nu? [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabi eu am cerut singura de la dr sa-mi dea sa fac din cauza ca la odiseea mea eram vreo 5 gravidute cu gemeni si toate au nascut...am mai ramas eu. Se fac pe la sapt 32, eu am facut 4 doze de 1,5 ml la 12 ore. Nu stiu nimic ca ar intarzia dezvoltarea bebeluslui, eu le-am facut sa ma asigur ca vor respira singurei daca va fi sa nasc prematur. Mona tu mai ai un pui acasa...deci se fac tot 2.[:D] Maria eu n-am repetat decat o data Beta...sa ma asigur ca-i in evolutie. Dar la valoarea asta mare stai linistita ca bebe se dezvolta...vedem maine cati.[:D] [gravired]fericita!! 35+ [fetita] si [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MariaIrina, vroiam sa iti mai spun ca imi pare rau ptr nereusita ta, am citit un pic din urma povestea ta. din cate am inteles nu mai ai embrioni congelati, nu? trebuie sa o iei de la capat cu tratamentul....offff, si eu daca nu reusesc fet-ul trebuie sa o iau de la 0. tu ce probleme ai, de ce ai apelat la fiv? capul sus si Doamne ajuta sa fie bine pana la urma. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariairina, nu te supara, stiu ca e mai usor sa spui decat sa faci,[:-@] dar trebuie sa treci si peste impasul acesta. Nu a fost sa fie![bang] Acum umple-te de energie pozitiva si spune-ti cu convingere: acum voi reusi![pk] Si cu ajutorul lui D-zeu [popa] vei invinge toate obstacolele si iti vei tine si tu comoara in brate.[bb] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Missipi ,sarcina usoara si la termen , ce simptome ai ? Tu esti cu o saptamana mai mare decat mine , asa , ca pot sa primesc sfaturi de la tine . Pe mine ma mai doare burta din cand in cand ,foarte putin sanii si rar greturi usoare in timpul zilei. Cu drag myha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui valy27
si pe mine ma intereseaza plante pt endometru si pt foliculi . cretisoara ai luat-o dupa ovulatie?si maca si laptisorul pana in ovulatie? eu cam asa am citit pe net despre ele. poate ma lamuresti tu(danaisa20).am citit multe pareri impartite. mersi
Da Valy, multi maca si royal jelly am luat pana in ovulatie (si A Beta Care), dar cretisoara am baut in permanenta. si inainte si dupa. ti-am zis ca am baut si in sarcina o perioada dana, mamica fericita de gargaritza Mara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va urmaresc cum vb parca toate de gemeni si nimeni nu se plange.Chiar asa nu e greu? Mersi Daisa si sa auzim de la restul totvesti bune. ptr restul trebuie sa gandim pozitiv. fetelor care aveti gemeni, sunt identici sau nu?????!!!!!!![:I] scuze ptr intrebari tampite,dar imi vin.....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...