Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (20)


Fiv_Sb

Recommended Posts

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mona, doamne ajuta sa fie bine acum, iar pe ceilalti 3 sa ii ai de rezerva. oricum cred ca suporti mai bine esecul unui fiv daca stii ca mai ai acolo, embrioni congelati. cel putin la mine asa a fost.m-am legat de speranta celor 2 ramasi. acum sa vedem....cum o vrea D-zeu. la mine e si problema ca am un fsh urias si nu stiu daca in urma altei stimulari voi mai avea ovocite. sunt undeva la fundul sacului. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor - am fost dimi la Sibiu si AM 2 INIMIOARE. Sunt fericita!!!!!! am vazut prima data 1 si apoi medicul zice si uitati si a.2.a inimioara.sunt perfecti. Sper sa fie bine si in continuare deoarece eu am uterul mic si cu 2 o sa fie greu dar cu Dumnezeu inainte. Myhat - nu am nimic,obosesc un pic dar poate si programul este de vina. Essperantza - ai fost azi la eco? da un semn. Va pup pe toate! Mona - bafta multa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Essperanta, Missppi , ma bucur pentru voi ,ma bucur si pentru mine ptr. caci in seara asta mi-am mai facut un test de sarcina ,in 2 secunde s-a pozitivat ,cred ca ma apuca paranoia . Luni o sa va dau si eu vestea catii BB am in burtica .Nu credeam ca voi mai ajunge la asemenea fericire . Va pup pe toate . Cu drag Myha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...