Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (20)


Fiv_Sb

Recommended Posts

Fetelor va multumesc din suflet pt urari.Am fost si la medicul meu din oras - tot azi,asa s-a nimerit dimi la dr.I si la 16 la medicul meu.S-au vazut super ,are un eco performant si a facut poze pt fiecare separat si una a zis "de album" cu amandoi.Ca dimensiune a zis ca sunt de 6 saptamani. Yarri asa este ,cand tu faceai Fiv eu eram cu primele vizite la Polisano si eram pe tratamentul meu lung de dipherelin dar o sa incerc sa uit de diph si de operatie ,etc...Pupici si sa ne auzim cu bine. Myhat - felicitari,daca s-a pozitivat repede numai este indoiala.eu dupa Beta am facut test de urina si era negativ si sa vedeti ce baietei frumosi am. Danaisa,essperantza ....pup la toate fetele si sa fie bine la toata lumea.Urmatoarea eco va fi pe 3 dec. O noapte buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Se uita toate de cand ramai insarcinata. Parca nici n-au existat vreodata...e ca si cum am ramas natural...simplu...Acum ma preocupa cu totul alte treburi si ma uit cu drag in urma...si ma gandesc ca mi-e dor de-un drum de Sibiu...de cei de la Polisano. Ajungi sa vezi doar partile bune. [gravired]fericita!! 35+ [fetita] si [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna fete dragi, Ma primiti iarasi printre voi??? monaramona iti trimit o floare [flo] si un gand bun de incurajare. Si ma rog la Dumnezau sa afle liniste sufletului tau... asa ma rog si pentru mine, caci grea ii povara sterpaciunii si amar ii paharul din care bem. oria uau, nu pot sa cred, ce minune, ce fericire... dintr-un embrion sa ai 2 pruncuti. Pe tine chiar te iubeste Bunutu. misspii, essperantza, MYHAT felicitari si calatorie placuta timp de 40 de saptamani. Domnu' Bunu ne intoarce binele cu bine si mare va fi rasplata Lui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...