Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (20)


Fiv_Sb

Recommended Posts

deeva ..nu vreau sa par ridicola , dar mie cand mi-a pus doar un singur embrion dr i mi-a spus clar si raspicat ca sigur nu vor iesii gemeni..asa ca (parerea mea..oria te rog mult de tot nu te supara ..este doar parerea mea[pup])la ea s-a prins amandoi embrioni iti trimit si eu un brat de flori si asteptam sa vi cu vesti[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui MYHAT
Danaisa , tr. de sustinere pana in a cata saptamana de sarcina l-ai avut ? si a fost cu femoston + utrogestran?
Myha, femostonul l-am luat la recomandarea dr.I pana in saptamana 12. Utrogestanul l-am avut pana prin luna a saptea, dar dr meu care mi-a urmarit sarcina mi-l reducea de la o luna la alta cu cate 1, pana am ajuns la 0.Asta nu e regula.Depinde cum evolueaza sarcina ta . eu am avut si ceva pb cu colul intredeschis si scurtat.poate tu scapi mai repede de ele.[pk] dana, mamica fericita de gargaritza Mara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mona, tu stii ca DD are grija de noi?! Cu incredere multa si perseverente vei reusi. Sper ca de data asta ii transferi pe toti 3.Ai grija de tine, te rog! Si de sufletelul tau![pup] Oria, te-ai "ingretosat de tot" in primul trimestru, de nu mai dai o geana si pe aici?[:I] Noi te asteptam cu drag![flo] dana, mamica fericita de gargaritza Mara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor aveti idee daca din cauza tratamentului hormonal de stimulare poate creste trigliceridele si colesterolul? eu am facut tratamentul de stimulare ptr fiv la sf lui sept si inceputul lui oct, ieri mi-am facut niste analize de sange, cele anuale, si mi-a iesit colesterol ldl si trigliceridele serice fff mari. scz daca sunt off topic va pup[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...