Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (20)


Fiv_Sb

Recommended Posts

Hypnotic ,in ziua 2 sau 3 tb.sa mergi la eco.(eu am fost lunea ,in ziua 3, ptr. ca duminica nu te cheama ), dupa care , pana la FET m-au mai chemat de doua ori la interval de 3 zile ptr. monitorizarea endometrului (tb sa ajunga la valoarea de 11mm)Am facut cu blasto . dragii de ei, ma rog in fiecare zi sa mai fie la mine in burtica Scuze m-am emotionat un pic . Va pup pe toate si ult noroc tuturor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor, felicitari proaspetelor gravidute, care parca ne dau aripi si noua celor mai putin norocoase. Monaramona-multa bafta de data asta sper sa vii cu un rezultat frumos . Eu inainte de urmatorul FET vreau sa fac histeroscopie exploratorie, asa mi s-a pus mie in cap si d-l dr a fost de acord, desi nu as avea niciun motiv dupa dumnealui, asa ca urmatorul pas pentru mine va fi aceasta investigatie pe care o voi face probabil dupa sarbatori.Pana atunci sper sa ma relaxez si sa vin cu forte proaspete pentru ca mai am trei pui la Polisano care ma asteapta. [pup] toate fetele si va doresc numai reusite.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hypnotic..eu sunt la al 2 lea FET..la primul am inceput in ziua 21 cu medrol, aspenter ,apoi in a 2 a zi de CM am facut analiza la progesteron, in a 3 a zi am inceput cu 3 femoston , aspenter , medrolul ,in a 10 a zi am fost la eco ptr endometru si in a 15 a zi am pus embrionii, in a 10a zi am inceput cu utrogestan 2 seara si dupa aceea 6 intravaginal la al 2 lea am facut cam acelasi lucru in a 2 a analiza, in a 3 a femostonul 3 , in a 10 a ecosi utrogestanul si in a 14 l-am pus am avut embrioni de ziua 5, am mers la clinica doar ptr eco si in ziua cand i-am pus..sper ca ti-am fost de ajutor[pup] raisa multumesc[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...