Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (20)


Fiv_Sb

Recommended Posts

Ariadna [pup] ms pt sfat!!! Cu prolactina am probleme de multi ani,am facut tratament cu bromcriptina cateva luni,dupa ce am intrerupt tratamentul mi-a crescut din nou. Tsh-ul e ok,iar progesteronul l-am facut azi z21,dar stiu k va iesi sub valorile de referinta pt k si inainte aveam probleme,era ok doar dak luam utrogestan. Chiar nu stiu ce voi face! [ups] ysa [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ysa[pup], in urma cu ceva ani am luat si eu bromcriptina pt prolactina un pic marita dar mi-a fost foarte rau de la ea. Dupa aia mi-a fost prescris dostinex care este incomparabil mai bun si mai eficient, mi-a adus prolactina la cote normale fara stari de rau si ameteli si greata. Vezi ca prolactina asta poate sa creeze mari neplaceri daca nu e tinuta in frau, iti trebuie un endocrinolog bun. Daca nu ai unul scrie-mi pm sa-ti recomand unul specializat pe endocrinologie reproductiva. pup
[url="http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=4"]
votati rasaritul
[/url]
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor fi realitate*****************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si eu o sa fac FIv tot, cred in ianuarie. Am facut o parte din analize si nu reusesc sa le trimit pe adresa fertilitate@polisano.ro,imi da failure....si nu stiu de ce...... oare este alta adresa? ysa tu pe ce adresa le-ai trimis? stie cineva sa-mi interpreteze analizele de microbiologie,pls.....ca am emotii...3 mailuri am trimis si nu se trimite Yarrina multa ,multa sanatate si nastere usoara! Mersi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ilary si eu am trimis analizele zilele trecute. Am patit la fel ca tine, n-am putut sa le trimit. Cand am vazut asta am pus toate analizele intr-un singur folder si le-am arhivat. Apoi le-am trimis iarasi, arhivate de data asta, si am reusit. Domnu' Bunu ne intoarce binele cu bine si mare va fi rasplata Lui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...