Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (20)


Fiv_Sb

Recommended Posts

Misspii ma simt foarte bine! Prima ecografie o fac acasa,saptamana viitoare pe data de 10. Dr.I a zis sa nu mai bat drumul pana la Sibiu . Abia astept !!! Tu ce mai zici? Intri cam rar[:D]sau nu ai timp? Te pup!!! Lemurico ce mai zici? Nu mai dai nici un semn de viata!!! Hai mai spune ceva[:D][:D][:D][:D]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dragele mele, felicitari proaspetelor mamici! Bebeii sa creasca sanatosi, cuminti si sa va bucurati de ei.[flo] Gravidutele sa va bucurati de o sarcina usoara si dusa la termen. Se pare ca la mine s-au cam abatut nori negri. De ieri( a 7-a zi de la ET) am inceput sa am niste scurgeri rozalii.Nu e foarte mult dar inca nu s-a oprit.Dr.I a zis sa nu bag in seama. Dar pot?[q]Mai am 2 zile de asteptat pana la beta.[bang] Nu stiu ce se va intampla[bang]. Mai am doar 2 puiuti congelati.( ce urat suna, zici ca sunt pui de avicola), am sa spun ca sunt la pastrare. Dar daca nu rezista la dezghet?[q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cele care aveti bebei la purtator, ce ati facut dupa ET? Ati plecat direct acasa, ati stat la pensiune 1-2 zile? Ca sa stiu unde am gresit.[bang] Eu am plecat dupa cateva ore spre casa. E drept ca a condus sotul meu, dar eu stiu..., poate nu am facut bine....[q]Caut raspunsuri si nu gasesc. Unde am gresit? Ce nu am facut bine?[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monaramona am trimis PM. Scuze de intarziere, dar de 2 zile ptitca mea a fost agitata i nu m-a lasat deloc pe forum.[:D] Ciuripica, nu are nici o treaba drumul dupa FET. Poti sa il intrebi si pe dr si iti va confirma. Nu iti mai face ganduri negre. Fetelor, furntea sus cu toate! Ce inseamna asta? Trebuie sa invingeti! Racheel pt operatie de desfundare trompe, poti suna pe nr de la Polisano sa faci programare intai sa te vada dr si apoi stabiliti detaliile. Nu am un alt nr, decat cel de pe prima pagina. Succes! [pup] fetele! dana, mamica fericita de gargaritza Mara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciuripica - eu am stat la o pensiune pana a 2 a zi dar dr I zicea ca nu trebuie sa facem nimic deosebit si daca e sa se intample se va intampla.Nu mai cauta se te invinovatesti de ceva si binenteles ca inca nu este cazul ,asteapta Beta - stiu ca perioada de asteptare este grea dar din pacate nu prea avem de ales.Trebuie sa crezi ca va fi bine. Essperantza - stii ca nu prea am timp, tot alerg si azi am avut o zi [bang][bang].Si eu tot pe 10 am eco la Sibiu dar dupa aceea nu raman la sibiu,este incomod .Sunt OK ,un pic obosita dar cred ca in mare parte de la agitatia din ultimul timp ...de citit va citesc zilnic [:D].mai vorbim.[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...