Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (20)


Fiv_Sb

Recommended Posts

Eu am fost la dr. Ispasoiu . Am fost foarte multumita deoarece este un tip calm, poti sa-l intrebi orice doresti si cel mai important inainte de toete este optimismul, curajul pe care ti-l insufla pentru a merge mai departe si a depasi problema. Este un om extraordinar, pe care il recomand DIN TOATA INIMA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Maria [pup], Yarrina [pup], Essperantza [pup] va multumesc mult pt raspunsul vostru. Cred k il voi alege pe dr.Ispasoiu.Banuiesc k toti sunt medici buni! Eu am mai avut o tentativa in 2007-2008, aveam toate analizele facute,incepusem la Bucuresti apoi ma orientasem spre Sb, dar din pacate am avut niste probleme personale si am renuntat la proiectul bebe. Chiar am postat la acest subiect in aceea perioada [:D]... Ce a trecut timpul! Saptamana viitoare voi suna pt programare,as vrea sa am totusi si analizele din secretie gata. Va multumesc mult [pup][pup][pup] ysa [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, pentru moment, visul meu s-a spulberat.[q] Ieri a inceput CM adevarat, iar azi( ziua beta) am aflat ceea ce stiam deja de la prima sangerare usoara si anume ca puiutii mei nu au gasit drumul spre culcus, s-au ratacit pe drum... M-am suparat cateva zile dar acum incerc sa uit ca s-a intamplat si ma gandesc cu speranta la cei pusi la pastrare. Poate ca in decembrie Mos Craciun imi va face si mie un cadou mult dorit. Va pup, si va doresc sarcina usoara tuturor gravidutelor si succes celor care sunt la inceput de drum.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cuiripica , fi tare ca puiutii pusi deoparte au nevoie de un organism puternic si optimist..ma bucur ca ai trecut destul de repede peste perioada grea care te-a incercat maria , eu am patit ca tine..nu am avut unde sa fac beta si dr mi-a zis ca in ziua 14 ar treb sa imi arate si testul de urina ..am facut in ziua 14 a iesit o liniuta, apoi am mai repetat pana in ziua 17 cand mi-a zis dr ca atunci ar treb sa fie concludent si din pacate tot o liniuta...apoi am intrerupt tratamentul(ptr ca datorita tratamentului nu mai imi venea CM) tu iei ceva tratament..? eu zic sa il faci cu incredere ca iti arata sigur
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor fetelor, felicitari mamicilor, Yarrina felicitari!sunt veche pe aici...... Am luat o pauza... lunga dupa 3 inseminari nereusite, si acu suntem hotarati la FIv. Oare daca il sun pe I , dr meu ,ma ia in dec la FIV? am vazut ca ati scris ca e f ocupat.Oare ma mai pune dupa juma de an sa mai fac analizele?la voi cum a fost? De cand ati sunat ptr programmare,urmatoarea luna ati luat anticonceptionale si doar in cealalalta ati facut FIv? In general ati introdus 2 blasto...si cati bebei au iesit?Eu vreau 1.Oare care e rata de reusita cu 1? va multumesc ptr rasp
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

IUBITA,VB CU DR SI TE VA LAMURI EL CU TOT!EU STIAM CA ARE PROGRAM LUNI,MIERCURI SI VINERI!DAR MAI BINE TRIMITE-I EMAIL CU TOATE DATELE TALE ,EL TE ARE SIGUR IN BAZA DE4 DATE DACA AI MAI FOST LA EL SI TE VA SUNA EL!PUPICI SI MULTA BAFTA! NU STIU CE SA-TI ZIC CU 1 ,EU AM PUS 2 BLASTO SI TOT N-A FOST SA FIE[q][q][q][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ylari nu te "vazusi" de mult.[pup] Mie nu mi-a cerut sa repet decat o lama, in rest tot ce era sub un an mi-a primit. Eu am facut diphereline-ul la primul CM dupa ultimul esec cu inseminarea si apoi din primele zile de CM am si inceput stimularea. Acum nu stiu cum pica la tine toata schema asta ca daca se suprapune cu sarbatorile s-ar putea sa-ti zica sa incepeti in ianuarie. In ce zi esti acum? Lemurica dar de ce? Ai vb cu dr? [pup] Ciuripica [pup]. Capul sus si mai departe! Stiu ca e greu dar numai asa putem reusi. [gravired]fericita!! 34+ [fetita] si [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...