Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (20)


Fiv_Sb

Recommended Posts

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

si eu eram terminata dupa fiecare nereusita,dar a 3-azi ma imbarbatam ca o sa reusesc si eu....... Eu sunt in a 25 zi,dar mie cam la 24 zile imi vine. La ce adresa ii scrieti d-nului DrI?Si va raspundeprompt? Ca eu doar il sunam. Yarrinacum te simti? cati ai?Cati ai pus?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hmmmmm..tot veste negativa si eu....desi sunt in z 14 de la ET, nu mi-a curs nici o picatura de sange, in schimb beta = 0.1...sa fie de vina utrogestanul? nu am mai dat nici o veste (talida stie), deoarece am avut un raspuns prost la evolutia outelor: din 16 foliculi am avut doar 11 ovocite, din care 5 mature, din care s-au fertilizat 2...practic de la informatia de 16 foliculi am ajuns intr-o zi la 2 embrioni...la transfer de z3 unul era cat de cat OK, de 7 celule, insa celalalt avea fragmentatii...am continuat sa sper intr-o minune pana azi cand am luat rezult, dar nu a fost sa fie....sunt dezamagita dar am puterea sa o iau de la capat, mai greu este faptul ca nu stiu daca am sa reusesc sa il remontez pe sotul meu, el da vina pe el si pe gigeii lui slabi..... sper sa vina vremuri mai bune si pentru noi....[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...