Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene - 70 - LMA Iulian! LMA David!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina
Surioara pleaca la spital!!!
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
ALLEXXIA !!!
_______________________________________________________ *Diferenta dintre rai si iad este una de perceptie si de adaptare* Magda,mami de[copil][*]topmodel categoria pana [url="http://picasaweb.google.com/magda.zlotea/Rares?feat=directlink"] Liviu-Rares Andrei[/url] 18.11.2009 si [zana]Iarina 31.01.2006
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
HAI ALLEXXIA !!! [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] HAI ALLEXXIA !!! [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta] HAI ALLEXXIA !!!!! NASTERE USOARA!!! [majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [url="http://picasaweb.google.ro/102155629580077258464/MateiAndreiDeRalu_seby?locked=true#"]poponitzu' meu Matei-Andrei[/url] Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt franta.Daca reusesc maine pun poze de la ziua nepoatei. Monis maine cred ca vin si eu in H. Iti las pm cu nr.meu.Poti sa mi-l dai si tu pe al tau? La multi ani micuta Maria.Sa ai parte de tot ce e mai frumos in viata. [majoreta][majoreta]go Allexia go[majoreta][majoreta] Eu azi am fost singura cu piciul pana pe la 16.00.A fost infernal.A dormit doar 40 min si vroia sa stea numai in bucatarie langa cuptor(unde aveam ardei umpluti la facut).Cand am calcat calre pe masa si pe mine,deci ma doare capul si nu sunt buna de nimic. Tot ce pot sa spun e ca il ador chiar daca face prostioare. La capitolul laude am inceput sa aplaudam,dansam si avem 7 dinti. Cand il strig pe sot "Dan" el striga tata. Many vazut poze.Sper sa iasa totul cum doresti.Si eu ma gandesc la bebe2 tot mai mult dar inca aman momentul.Ieri la ziua nepoatei era o mamica cu un baietel de 1 an jumate care era gravi.[olala] Monis Santi era foarte elegant.Interesant micutul tortulet.Poate fac si eu dar cu crema de branza cu mar copt si scortisoara,iar blatul inmuiat in lapte. Ralu si eu il iubesc tare pe fi-miu si la fel as urla ca tine.Deci stai linistita te intelegem. Simina bine ca esti ok cu piciorul.Multi ani fericiti alaturi de sot. Smara,Di cam horror povestile cu manutele in ochisori. Cory,Many si Geo papa tzitzi la cerere.Nici la noi nu se va putea cu intarcatul treptat.Somnul de pranz si la noi se face tot cu tzitzi. Cam atat.Piua zic si eu ca Krelia.(zine si noua site-ul de pe care ai facut cumparaturile online).[pup] [mamica] de [iepu] George-Stefan (15.11.09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! [s] Maria [s] Sa cresti mare si sanatoasa! [majoreta] Alexxia[majoreta] Nastere usoara! Monis, ce barbatel frumos a fost Iulian.[olala] Mi-au placut torturile. Multa sanatate![pup] Ralu, te inteleg perfect[:)] [pup] Simina, sa fiti fericiti in continuare![flo] Floricik, sa iti traiasca sotul![flo] Andre, si David face pauze...nici eu nu inteleg de ce...[pup] Cory, a fost foarte bun cozonacul. I-am uimit pe ai mei. Mami face tot felul de dulciuri numai cozonac nu. Lumi, de abia astept sa vad poze cu mandra . Alexa, la fel si de la tine. Many, Cory si al meu tot atarnat de tzitzi toata ziua. Mai nou incearca sa ma dezbrace daca nu ii dau [:D] Laura-andreea, acelasi iaurt ii dau si eu (mie imi place tare kefirul de la ei). Te-ai uitat pe pagina cu torturi? Eu acum un an, la ora asta, faceam baie cu lavanda in jacuzzi (in spital)...contractii suportabile.[:)] ------------------------ Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magda, ceva noutati de pe front? [:D]
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
HAI ALLEXXIA !!! [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...