Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene - 70 - LMA Iulian! LMA David!


Recommended Posts

Fetelor, buna dimineata! Nu ma simt bine deloc, de aia nu am intrat, sunt internata la spital...era sa pierd sarcina..dar am reusit sa ne salvam...nu am voie sa ma misc, dar acum nu puteam sa nu intru si sa le urez celor doi sarbatoriti - IULIAN de mami MONIS si DAVID de mami DANA sa fie sanatosi, sa creasca asemeni lui Fat-Frumos, sa aiba viitorul presarat numai cu reusite si sa nu aiba decat motive sa zambeasca. Daca am ratat vreun sarbatorit, imi cer scuze...si mai vroiam sa o felicit pe Alexa, in caz ca a nascut...daca nu...inca o majoreta si pentru ea!
Lavinia, cea mai fericita [mamica] de [copil] [url="http://picasaweb.google.com/laviniablaga"]Rares Cristian[/url], un [*] grabit!
[url="http://lb1f.lilypie.com/Y6Kop2.png"]Asa creste puiul meu[/url]
Mama, ideal de femeie, fermecator si venerat! (Lev Nicolaevici Tolstoi)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alexxia felicitari.Sa te bucuri de micuta acum ca o ai in brate. Laura_a chiar daca sotul e acasa nu se prea implica decat cu joaca cand vine vorba de copil.Dar tot e bine ca uneori pot face si eu ceva fara sa stea agatat de mine.De asta l-as vrea si eu pe al doilea.Am grija de amandoi odata,se joaca si ei,nu e diferenta prea mare si se inteleg mai bine,se acomodeaza mai usor. Dozz de tine uitasem aseara.Imi dau seama cat e de greu sa stai la birou si in loc sa te gandesti la ce ai de facut sa te gandesti daca bebelina doarme,mananca,o supara ceva e fericita.Probabil sunt o mie si una de intrebari in mintea ta.Cred ca toate vom pati la fel dar trebuie sa ne descurcam.CURAJ! Lavi sper ca totul sa fie bine.[pup] La multi ani frumosii nostri blonzi.Dana sa-ti traiasca David cel cu ochi albastri,sa rapeasca inimioare cand o creste cum ne rapeste noua inima cand il vedem in poze.Monis,de Santi trebuie sa fii mandra.E copil cuminte si pe deasupra e un baietel superb.Amandoua pe vremea asta ii tineati pentru prima data in brate si asta a fost cel mai minunat.Acum uitati-va la ei si vedeti ce minune a-ti purtat in pantece 9 luni si ce repede a crescut intr-un an. [mamica] de [iepu] George-Stefan (15.11.09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza si [cafea] multa [cafea] pentru toata lumea! Lavi sper sa fie totul bine de acum inainte. [s][s][s]La multi ani Iulian![s][s][s]
[s][s][s]
[s][s][s]La multi ani David![s][s][s] Sa cresteti mari, frumosi...desi sunteti deja, sa fiti sanatosi si sa va bucurati parintii!! Pupici la toata lumea! Mami fericita de [url="http://picasaweb.google.com/strumfy.12"]strumfita[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Hai ca bem un paharel, sa ne-nveselim nitel! hac!!![cheers] Si va dau si cate o [cafea] sa nu ziceti ca sunt...[:D]
[s] La Multi Ani Iulian!!![s]
cel mai linistit fulgusor al nostru [olala] Monis, sa va traiasca sanatos pana la adanci batraneti, si voi si bunicii pe langa el, sa ii calauziti pasii timizi in viata![flo]
[s] La Multi Ani David!!![s]
fulgusor cu ochi ca marea(nu neagra[:D]) Dana, sa va traiasca cavalerul, sa va bucure toata viata si sa va mandriti cu el! [flo] p.s.: nu ma pricep eu asa tare la vorbe, dar cred ca ati prins ideea [:I]
[s]Gabitza[s]
Sa ai parte de o viata plina de iubire din partea mucosilor!!![flo] [bis]Felicitari prospata mamica Allexxia!!! Bun venit pe lume Adina Maria!!!!! [bis] Sa dea DD sa fie un copil sanatos, necolicos si papacios!!! Lavi, imi pare rau sa aud de asa probleme despre voi [:(] sper sa vii ce vesti mai bune! [pup] Coque, asadar Mateiul se da pe brazda [pk] Dozz, nici n-avea cum sa fie altfel prima zi de munca, dupa atata timp... Rabdare! [pup][flo] Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]Iulian[s] , mami Zen sa-ti creasca puiul mare, frumos si sanatos ... sa va insenineze zilele, este un copil deosebit si asta se vede din privire doar, o sa ajunga o mare personalitate [pup] [s]David[s], Dana ai un copil de o frumusete rara [olala], are si cu cine semana, iti doresc sa fie sanatos, sa se bucure de copilarie, sa va bucure viata si sa aiba un drum plin de realizari pe toate planurile [pup] bine ai venit bebe Adina Maria de mami Allexxia, felicitari pentru nasterea usoara, sa ai bebe mancacios si necolicios [flo] ____________________________________________________
Anca, mamica fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina
A sosit bebelina ADINA-MARIA, de mami ALLEXXIA_M,: 3020 gr, 49 cm, 01.11.2010, ora 23:23, apgar 9 (dubla circulara de cordon)!!! Proaspata mamica si bebelina sunt foarte bine, nastere usoara ca aceasta doreste tuturor (nici 2 ore jumatate). [pup] pentru dubla galerie. Matusica fericita pupa cea mai curajoasa mamica si cea mai norocoasa nepotica !!! Multumim pentru sustinere![pup]
Felicitari, [mamica] ALLEXXIA si [bb] ADINA !
_______________________________________________________ *Diferenta dintre rai si iad este una de perceptie si de adaptare* Magda,mami de[copil][*]topmodel categoria pana [url="http://picasaweb.google.com/magda.zlotea/Rares?feat=directlink"] Liviu-Rares Andrei[/url] 18.11.2009 si [zana]Iarina 31.01.2006
felicitari mamica Alexxia si bun venit micuta Adina!!!! felicitari si ptr. matusica[flo][flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lavi sa stai cumintica si sa nu te misti ca sa fie bebelina bine...imi pare rau sa aud ca esti la spital...Rares e bine, are cine sa te ajute si sa aiba grija de el? sanatate! [pup] mami de Renus cum e? a inceput votarea aia? [pup] Lidiuta ma bucur sa te vad! sa te ajute Dumnezeu sa treci de situatia asta si sa te fericeasca cu un miracol, bine meritat dealtfel [pup] Many poate se aranjeaza treburile pana la urma si reusiti proiectul bebe 2 [pup] magdaz_ina sa-ti traiasca nepotica si sa fie un prieten bun pt Rares [flo] Coque felicitari pt Mateiut mancacios, sa o tina tot asa! [pup] Licurix si eu votez un saten pt parul tau, nu prea te vad roscata [:I][pup] va las, trebuie sa fac lista de cumparaturi si fug prin oras sa mai iau una alta pt petrecerea de sambata, ramane asta mica a mea fara mot [:D] pupixuri, cum ar spune cineva [8D] (K[pup]) ____________________________________________________
Anca, mamica fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...