Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene - 70 - LMA Iulian! LMA David!


Recommended Posts

BUNA, Intru si eu repede sa va urez LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE AZI ! Sa cresteti mari, frumosi si sanatosi si [flo] pentru mamici. FELICITARI ALEXA sa iti traiasca buburuza si sa te bucuri de ea. Vai am si eu emotii mai avem si noi mai putin de 24 de ore si implinim si noi 1 anisor. Va [pup] fug sa ii las ceva de mancare la Mihai ca trebuie sa ma duc la stoma si ramane cu tati. ALI mama lui MIHAI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[bum][colegi][bum][colegi][bum][colegi][bum][colegi] La multi ani, David! [bum][colegi][bum][colegi][bum][colegi][bum][colegi] [bum][colegi][bum][colegi][bum][colegi][bum][colegi] La multi ani, Iulian! [bum][colegi][bum][colegi][bum][colegi][bum][colegi] [s][s][s][s][s][s][s][s][s] La multi ani, Gabitza! [s][s][s][s][s][s][s][s][s] Dana, mama lu' Pinky
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ancutz stii ce iti spuneam eu fix acu un an???[:D] """"Citat: citat din mesajul lui laurairina13 'Ancutza, pe unde umbli, poate pui ceva la cale si noi nu stim.. Zi ceva si la noi acilea, nu de alta, da vreau sa iti vad semnaturica' 'laurica acu' m-am trezit...ma pregatesc sa merg la dr. gineco, am lipsit in we ca iar am stat numai prin case straine , am fost in vreo trei vizite (prieteni, mamy, frate), de-acu' revin pe metereze... ps: cica de azi e luna plina si vezi draga doamne se declanseaza nasterile...voi ati auzit de asa ceva? va pup pe toate ________________________ Anca 39+ Sabina Ioana ASTEPT SA-MI DESCOPAR """" [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi renuntam la IOR ca nu ne place vremea.Plecam pe afara cu pufy [mamica] fericita de [url="http://picasaweb.google.com/home"][copil]ranjita delicioasa [/url] Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=145097"]Povestea nasterii printesei cu ochi albastri[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q"]Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si iote ce raspundea Monis :[:D] """" Citat: citat din mesajul lui Ancutza_Bro ps: cica de azi e luna plina si vezi draga doamne se declanseaza nasterile...voi ati auzit de asa ceva? Da, nu e recunoscut de catre nimeni, dar orice ginecolog iti poate spune "off the record" ca nu doarme in noptile cu luna plina pt ca sunt f multe nasteri monis cu poze de azi de ieri """" daca ar fi stiut ea ca peste vro ora i se rupea apa[:D][:D][:D] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Ancutz stii ce iti spuneam eu fix acu un an???[:D] """"Citat: citat din mesajul lui laurairina13 'Ancutza, pe unde umbli, poate pui ceva la cale si noi nu stim.. Zi ceva si la noi acilea, nu de alta, da vreau sa iti vad semnaturica' 'laurica acu' m-am trezit...ma pregatesc sa merg la dr. gineco, am lipsit in we ca iar am stat numai prin case straine , am fost in vreo trei vizite (prieteni, mamy, frate), de-acu' revin pe metereze... ps: cica de azi e luna plina si vezi draga doamne se declanseaza nasterile...voi ati auzit de asa ceva? va pup pe toate ________________________ Anca 39+ Sabina Ioana ASTEPT SA-MI DESCOPAR """" [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
[:-)))][:-)))][:-)))] [olala][olala][olala] daca stiam eu ca a doua zi urma sa nasc... edit: Licurix da' si mie link, "please te rog frumos" [pup] ____________________________________________________
Anca, mamica fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Si iote ce raspundea Monis :[:D] """" Citat: citat din mesajul lui Ancutza_Bro ps: cica de azi e luna plina si vezi draga doamne se declanseaza nasterile...voi ati auzit de asa ceva? Da, nu e recunoscut de catre nimeni, dar orice ginecolog iti poate spune "off the record" ca nu doarme in noptile cu luna plina pt ca sunt f multe nasteri monis cu poze de azi de ieri """" daca ar fi stiut ea ca peste vro ora i se rupea apa[:D][:D][:D] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Monis, dragul de Iuli, numai cat a auzit ca e luna plina si a si scos capul la iveala [:D][pup] ____________________________________________________
Anca, mamica fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...