Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene - 70 - LMA Iulian! LMA David!


Recommended Posts

Neata! vin cu [cafea]ua, Alex s-a trezit la 7.20, a ramas pe ora veche [bang], daaar a avut oar 2 treziri [pk], ii urez lui Dozz serviciu usor [flo] ( nu stiu cum de azi-noapte am visat ca m-am reintors si eu [alcool] ) si felicit [*] care a mai implinit 1 anisor, Maria Andreea de mami Alinutza [s] sa va traiasca, sa creasca mare, frumoasa si ascultatoare! Di, sper ca ti-a mai trecut durerea la ochi [flo] Smara, de asemenea [flo] Floricik, ai serbat si sotul pe 29? sau incurc borcanele? adica lunile [alcool]. hai pupi multi pt zburli [pup] Cory, ce mai face Andreiul? cum mai merge? si mai ales cum mai doarme? [olala] Laaaavi!! unde-s pozele? semnatura noua? noutatile despre voi? ce face Luci? cum e mana? ce face samburelul? raresul? [pup] Raluci, voi? toate bune? [flo] Ionela? [flo] mai am de strigat, dar nu ma mai lasa Alexul pup pe toate, fara exceptiune [flo] Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Niatza! Dozz, serviciu usor! [pup] Lavi, ceva poze, noutati? [pis] Monis, si eu abia astept vesti despre bebelina Maysaa, ieri m-am apucat de citit la barlogu lor, poate poate mai stiu ceva..[pis] Floricik, asadar v-ati distrat la nunta[:D]Las ca prinde bine cate o seara de asta fugiti de acasa[:D]Banuiesc ca Zburly a fost bine cadorisita de socrela[pk] Au dat astia drumu la caldura in apartamente de alaltaieri, au fost mai mult probe, sper de azi sa ne lase caldura ca tare bine e sa miros si eu aer caldut in casa[pk]. Va pupesc, o saptamana minunataaa![:D] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s] Maria Andreea by Alinutza_24 [s][s] La multi ani printesa mica!!! Lyly, si la noi rechinasa a ramas setata pe ora veche, doar ca era ora 5.20 cand s-a trezit[q]..m-am chinuit pana pe la 6 sa o readorm, nik, a luat-o tasu si a adormit-o el intr-un final[alcool] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi[flo]...cam ceata p-aici[hia] Va ofer [cafea] fierbinte, ca pentru o zi de luni..sau o ceasca de ceai calda cu multa miere si lamaie[pofta] si 2 croissant-uri alaturi[pofta] Sa-ncerc si eu o mica inspiratiune[8D]: Dozz, inteleg ca a venit si marea zi a reintoarcerii la serviciu[alcool], sper sa urmeze o perioada de acomodare nu prea grea pt toata lumea. O pupacim si pe micuta Ana ca sa fie de gasca![pup] Dankutza, si tu tot la scoala de azi,ma bucur ca ai gasit-o pe mami bine, sper sa scape de stafilocoul ala nenorocit si sa revina acasa miercuri. Pup capsunica[pup] Stephy, am citit eu ca nici la tine nu-s toate roz, daca te ajuta sa te descarci..aici suntem. Iusti cum se mai simte?[pup] Diana, pfoai ce-ai mai tras-o, ce sensibile sunt ocheanele noastre! [pup] cei 3 muschetari acaparatori! Monis, dc e suportabil, m-as baga si eu marti la un parculetz. Ce face motatul[8D], cum mai doarme noaptea?[pup] Many, ma bag si eu la pozici imediat, sa va traasca faclaul si mamica lui agitata sa iasa totul perfect![pup] Floricik, stiu ce povestesti tu acolo, si noi pe unde ne aflam, ca la nunta sau alta cumetrie, cum vine vorba de odrasle...sa te tii[8D], poze, povestiri[alcool]..parca suntem senili, nu mai stim de altceva [:-)))] Trimit ca se foieste la tzitzi[pup] toate gagicutele! [url="http://picasaweb.google.ro/102155629580077258464/MateiAndreiDeRalu_seby?locked=true#"]poponitzu' meu Matei-Andrei[/url] Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!!! De cand nu m-am mai trezit asa dimineata ca sa apuc sa va zic neatza [:)] La noi iar e urat afara...si azi am asa multe de facut...si asa n-am chef de nimik... Felicitari Alexa!!! Bine ai venit Maysaa!!! Sa cresti mare sa fii sanatoasa si sa o bucuri pe mami. [s]La multi ani Maia Andreea!!![s] Merg sa-mi fac o cioco calda ca asa imi e pofta!!] Va pupik si sa aveti o saptamana frumoasa! Mami fericita de [url="http://picasaweb.google.com/strumfy.12"]strumfita[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BINE AI VENIT PE LUME MICUTA MAYSAAAAA!!! SA AI O VIATA FRUMOASA!! [s][s] Maria Andreea de Alinutza_24!!!! Sa fii sanatoasa, sa ai parte de noroc si de dragostea celor din jur! [url="http://picasaweb.google.ro/102155629580077258464/MateiAndreiDeRalu_seby?locked=true#"]poponitzu' meu Matei-Andrei[/url] Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, cafiaua este servita! Dozz[pup][flo] Lyly, Laurici si a mea este setata tot pe ora veche, ceea ce inseamna trezirea la 6.30[bang]. incercam sa luam partea buna, se culca pe la 8-8.30. Monis, vroiam sa te intreb cum arata "stomatita" aia in gurita lui Santi? ca am observat si eu ceva aseara pe cerul gurii la Giulia si nu prea stiu ce-ar putea fi. S-ar putea sa se fi lovit/frecat cu unul din sutele de lucruri pe care le baga in gura. Dana, bubitzele alea se extind asa ca mergem acum la farmacia din gara(aici este totul inchis azi) si luam cealalta cremutza. Ma intrebai de iaurt, ii dau de la inceput cel de la Andechser(se gaseste si in tara), este varianta Natur si contine si ceva probiotice. Ar mai fi cel de la ferma bio insa este prea acrisor, mai astept un pic pana il incerc. Tu de care ii dai? Va pupim si ne auzim mai tarzior.. [url="http://picasaweb.google.com/fulgusori2009/LauraAndreea?locked=true#"]poze[/url] Europe is the best!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata[flo] Eu sunt treaza de la 7[bang] Doar nu era ca Andreiu sa faca nota discordanta si sa doarma dupa ora de iarna...[alcool] Asa ca...in loc de 8 si ceva s-a trezit la 7 si ceva[nani] Acum l-am adormit[:D] Lyly[pup] - Andreiu merge fara pb[olala], faza mai stresanta e ca acum alearga (a descoperit ca poate sa fuga si o face f des[:D] ) iar mie imi sta inima in loc pt ca am impresia ca-l vad cazand in cap[alcool](desi ne-a ferit DD pana acum,sper si de acum inainte)[:)] Eu sunt stresata maxim cand il vad cum o ia la goana insa am observat ca daca se dezechilibreaza reuseste de cele mai multe ori sa nu cada si isi restabileste echilibrul singur(asta daca nu ne bagam vreunul dintre noi sa-l "ajutam") Iar daca si-l pierde si cade...pune manutele in fata si gata[:D] Nu plange deloc ca l-am invatat sa se ridice si sa mearga mai departe[:D] Cum doarme noaptea??? Langa noi![alcool] Se foieste ca na..ne mai simte pe noi daca ne miscam...nu prea e ok,nu ne odihnim dar na..noi am ales co-sleepping-ul asta[bang] Ca noutati: mai avem un dinte(no.7) [:D] Nici nu stiam ca a iesit, l-am vazut cand a ras la noi [8D] Ceea ce e bine,nu s-a lasat cu maraiel&stuff Fetele cu IOR : un parc ceva? Azi, maine? [pup] Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, am revenit si noi di pi la Moldova, am fost la o frumoasa nunta la Bacau. Bubu de super gasca dormit mancat dansat, cuminte ce sa mai. Pana ieri dimineata cand sub atenta supraveghere a lui Bubu senior buf din pat, zdrelit nas[bang]. Lyly - [pup] suntem bine multumim, voi? bubu si-a mai revenit cu caca ALEXA felicitari mamico, Maysa sa fie sanatoasa cu colici cat mai putini [olala] Dana - imi pare bine ca ti-ai revenit acum, pupam croitorasa viteaza si cei trei muschetari [pup] Simina - refacere rapida rapida, imi pare rau ca esti asa acum si fara ajutor. Monis - deci ce a ales Santiago? Many - sa va traiasca baiatul proaspat frezat, ce mai freza [olala] Ralu - condoleante, bine ati revenit [pup] LA MULTI ANI SARBATORITILOR zilei si cei pe care i-am ratat by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...