Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene - 70 - LMA Iulian! LMA David!


Recommended Posts

Fetele, am si eu un mic offtopic: mi s-a pus mie pata de cateva zile ca as vrea sa imi schimb culoarea parului. Vreau o schimbare. Si cum satena, blonda am fost, as vrea sa incerc o schimbare mai ..radicala. Un roscat cald, nu veverita, dar nici prea inchis. Problema e ca nu stiu ce culoare iese ..La radacini sunt saten deschis, in rest mai blond. Ce credeti? M-ar prinde???[:-@]Si daca da, ce gama, ce nuanta sa torn pe blond-saten sa iasa un roscat cald, dar nici tipator.[:-@][alcool] Multam anticipat[flo] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
Ancutz de esti pregatita intra la votari [url="http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=23"]rab_1 si rab_2[/url] by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
neatza' ... eu is ready tu rumble , da' cum fac sa votez? ca nu se epsista nici un boton de vot, nik...[:-@] ____________________________________________________
Anca, mamica fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si inca ceva care ma roade de cateva zile. Amalia refuza fructele dimineata, ori daca mananca papa prea putin si pana la pranz i se face fomita. E clar ca doar cu fructe+branzica sau biscuiti nu se mai satura. Ce as putea sa ii dau???[alcool] La noi ultimul alaptat de dimineata e la ora 5.39-6, micul dejun cu fructe e pe la 8, 8-30. Pranzul e la 12. Dar de pe la ora 11 incepe sa chiraie, cand ajunge in bucatarie sta spanzurata de masa , de scaune si cerseste cate ceva. Am citit ca s-ar mai da si lapte cu cereale de dimineata. Asta inseamna cerealele cu lp care i le mai dau si seara??Oare merg sa i le dau dimineata si sa pun in ele ceva fructe? Sau cereale de astea de copilasi mai mari???[alcool] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
Ancutz de esti pregatita intra la votari [url="http://www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=23"]rab_1 si rab_2[/url] by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
neatza' ... eu is ready tu rumble , da' cum fac sa votez? ca nu se epsista nici un boton de vot, nik...[:-@] ____________________________________________________
Anca, mamica fericita de [copil] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)
mda, vazut, cred ca totusi nu au dat drumul, asteptam [pup] by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura - dar dc nu-i mai dai laptic de la tine(daca tot ai)? Nu vrei de teama ca nu va mai papa mancarica?Sau...de ce? Ultimul alaptat la 6 dimi? Wow...al meu mi-ar manca si urechile daca nu i-as da la cerere[alcool] Bine...ce-i drept eu nu am "ore de alaptat". Cand il apuca trage de bluza,ii dau si e taare multumit[:D] Nu stiu ce sa zic dar sigur ii e fomita Rechinasei de la 8.30 la 12...sunt ore multe si e maricica fata acum[:)] Cand vad prog vostru de papa am impresia ca eu il indop pe Andrei[alcool] ma rog....il indop cu lapte...[8D] Incearca out cu banzica,iaurt. Noua pedi ne-a spus ca pot sa-i dau ou dimi deja,combinat cu diverse,e mai satios. [pup] Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cory, asa am obisnuit-o, ultima alaptare dis de dimineata, peste zi deloc. Incerc o intarcare treptata treptata..Nu mi-am propus un deadline..De asta intreb, stiu ca s-a mai discutat de sandvisurile 'mega recomandate'[:-@] de dimineata, dar mi se pare prea devreme, si plus de asta rechinasa nu stie sa pape mancare de asta solida, daca ii dau o bucatele, le scuipa. De fapt, si in mancarea de la pranz nu imi papa bucatelele[bang], cum le simte cum baga degetelele in gurita si le scoate. [alcool] [:D] Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura - e bine ca ai reusit un programel de tzitzi,al meu face mega scandal daca nu-i dau,mai ales daca sunt prin preajma...si cum 99% din timp sunt in campul lui vizual...[alcool] Am zis de ceva mai satios dar nu e neaparat necesar sa i le faci solide. Adica oul pasat bine cu furculita si combinat cu iaurt(de ex) iese ca o pasta...presupun ca asa ar papa. Al meu are un obicei tare ciudat: daca ii este foame tare nu accepta nimic decat tzitzi,apoi vrea si papa. Culmea,dupa lapte mai incape si mancarica[:)] (nu multa,ce-i drept) dar altfel e urlacios tare..Of...cu intarcatul treptat eu n-am nici o sansa. Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Licurici, noi avem mesele asa (dupa orarul vechi [nani]): la trezire 8-8juma tzitzi 10 fructe+biscuiti/rondele orez 11 tztz pt nani (daca suntem in casa) 13-14 legume+putin paine (ca sa pot manca si eu [:D]) 15 tztz pt nani (daca suntem in casa) 7-18 iaurt+biscuiti/rondele orez 21-22 tzitzi de culcare noaptea non-stop cand cere ziua tztz, tragand de tricou ii dau nici al meu nu prea vrea fructe dimineata. azi i-am facut mar+para+avocate si a fost bleahhhhh. a mancat apoi aproape o banana si 2 biscuiti edit: nu ma pricep la vopseluri [:D] Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09) [url="http://picasaweb.google.ro/lylyana.ion#"]poz(n)e[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...