Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dovlecei veseli de sept-oct 2009 (1)


Recommended Posts

Buna dimineata ! Va multumesc din suflet pentru urari ![flo2]Sunteti minunate ! Deci eu sunt racita cobza...mai degraba se va stinge lumanarea de pe tort cu un stranut de-al meu decat suflatul lui Alex [:-)))]. Daca e sa ia si Alex raceala,ma rog s-o ia acum [:D],sa pot sa-l fac bine pana luni cand incepe gradi [pk] Mely [hippi] ,mamica implinita de [bonjovi] Alexandru (2 noiembrie 2007) si [bicla]Razvan (21 august 2009) _______________________________________________________________________________ "Cine-ti saruta genele-n somn ? Si cine-i acolo cand ingerii dorm ? Toate zanele bune sa te ocroteasca... Toate florile campului sa te infloreasca..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza! bag si eu o cafeluta cu voi[olala] bia- hai cu mine de manuta...ca si eu am avut o noapte foarte scurta[:D] Matei s-a sculat de tot la 5 si 20, iar Iris l-a urmat la 5 si jumate.[bang] of, mama ei de ora noua.... si ieri m-am chinuit cumplit sa ii tin pana la ora 12.00, ca le picau ochii in gura[nani] nela- bine te-am revazut.[flo] citesc cu placere mesajele tale, asa ca baga mare la umplut pagini. mada- nu am paucat ieri sa te felicitez pentru Iri cel plimbaret. Bravos! [pup] vik- se scoala studentii asa de dimi? [:D] Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997) "Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI (b)ANI ALEX!sa cresti frumos si sanatos, si sa iti bucurii parintii pana la adanci batraneti. mely- off, sanatate multa [flo] LA MULTI ANI SANTIAGO! sa ai parte doar de bucurii ! Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997) "Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nela ai fost in mood [pk] Normal ca vine avionul pana la HK, ia fetele si pleaca cu ele in Hawaii. E si simplu ca nu le-ar incurca numele [;)] Hai te [pup] ca azi ai fost in forma maxima!! Bia vreau sa-mi cerc scuze pentru ca ieri am taiat-o asa de repede. Stii tu cand! Hai ca-ti fac eu o cafea maaaaare cu lapte! Poate te revigoreaza. Sa pun si putin coniecel?? Sabyna multa sanatate. Si ce ziceai?? Ca te faci mai fotomodel decat esti?? crys Pupam englezoaicele! cristina Zacusca zici?? Dar ce-ti veni, soro??? Daca vreodata ti-e pofta de de-astea, baga un telefon la je si trimite fata borcanele. Face soacra-mea niste zacusti bune de tot si eu...le tin pe balcon pana se strica. Mie nu-mi place prea tare. Pentru ca am in casa. Ca daca n-as avea...moama, ce pofta mi-ar fi. Zi si tu, ce soacra super am si eu...o nesimtita. Si cand vine la mine, sta 2-3 ore si pleaca. Eu o invita sa stea, sa ramana peste noaptea, ea...nu si nu. Pleaca inainte de-a se inopta. Anomis [loveyou] Oare o sa fiu capabila vreodata sa-ti dau si eu vreun sfat pertinent si la obiect??? Bine, sper sa n-ai vreodata nevoie de de-astea...dar, nah, ma gandesc si eu ca nu prea stiu cum sa-ti multumesc. Pentru tot. Asa, la modul general. zi, sincer, cand scrii cate-un mesaj, iei notite?? Sau e din capul tau asa direct?? Eu banuiesc ca e varianta 2 [asia] Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009) Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci! [url="http://talentedenazdravani.ro/blog/2009/11/11/sa-ne-jucam-de-a-concursul-2/"] D'ale Andrei [/url] [url="http://pentrucopiiimei.wordpress.com/"] Vremuri [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa fac o precizare la mesajul meu cu mersul pe doua fronturi. El era legat de persoane care scriu aici si se hlizesc cu noi apoi merg dincolo si fac misto de noi sau de ceea ce se scrie aici dand nastere la discutii. Eu personal nici macar nu o sa mai citesc dincolo, pentru mine e subject closed. As aprecia, in cazul in care se vor mai naste vreodata "scandaluri", sa fie tinute departe de acest subiect. Desi eu nu cred sa se mai intample avand in vedere ca noi nu mai scriem acolo si cele care au creat discutiile nu scriu aici. Iulika, ti-am spus oare ce minunata esti? [flo] Iar Bruce e o minune de copil. N-as putea uita vreodata prima voastra poza din maternitate cu el pe pieptul tau [q] NEla, sanatate mami, citisem si pe blog ca sunteti cobza. MI-a placut muuuult filmuletul cu Banana care papa melcisori [olala]. SI sper ca nu m-ai inteles gresit, nu am nimic cu cele care scriu in partea cealalta. Atat tu cat si Selen sunteti doua fete minunate, cu capul pe umeri care nu v-ati bagat niciodata in discutii :razboinice". SI by the way sa sti ca si mie imi e dor si drag de Elle iar mie personal mi-ar face mare placere sa scrie pe la noi. Sabyna, uite [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=157858&whichpage=3"]Aici[/url] Acestea fiind spuse ma bag la putina treaba ca mi-am expulzat plodul urlator la mama sa fac si euna alta prin casa. O zi frumoasa [flo] Monica [mamica] de [url="http://picasaweb.google.com/Buflici26"]Zgatie[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=142491"]Povestea noastra[/url]________________________________________________ Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=125752&whichpage=6"]Ingerasul Andrei[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata ma bag la indatoririle casnice. am asteptat ore rezonabile sa pun aspiratorul si apoi pregatesc papa de pranz: supa cu galusti (manga tu esti sursa de insipiratie[:D]) si mancare de conopida cu o gaina adolescenta [:D] va pupez si va doresc o zi mirobolanta.[pup] Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997) "Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lullaby_2009 Ar trebui sa-mi notez undeva toate serialele despre care povestiti acum, sunt mare fan si sper sa reusesc sa ma uit la cateva, as vrea sa-i schimb un pic programul de somn, adica sa-l adorm seara mai devreme, e mai bine si pentru el si imi mai ramane si mie putin timp. mami fericita de Alex [olala]
Lullaby, te pup, mamica frumoasa! Eu o culc pe Ana pe la 8 (nu am niciun merit, asa vrea ea!). Imi prinde tare bine, drept sa iti zic! De cateva zile Ana doarme mai prost noaptea, mai ales in prima parte, se trezeste din ora in ora, pana pe la 1am! Dupa cara doarme pana dimineata! Nu pot sa imi explic care e fenomenul... daca ar fi fost invers, as fi zis ca nu e satula, dar asa... In fine, sper sa revina la sentimente mai bune. [asia] Asa ca eu ma culc imediat ce adoarme Ana.. de teama ca vom avea o noapte grea! Si ma trezesc fresh la 6 am! [:D] Asa, cu filmele: eu ma uit la: 1. Desperate 2. House 3. Grey's Anatomy 4. Cougar Town 5. Two and a half men 6. Weeds 7 Parenthood Nu neaparat in ordinea asta! Mai urmaresc si: 1. An idiot abroad! asta e nou 2. Melissa and Joey si ma mai duc si la cinema unde racesc cobza (vezi cazul de fata) [:D] Am prea mult timp la dispozitie, clar! [pk] Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inca una si ma duc: haideti sa o strigam pe elle, poate totusi mai vine pe la noi[flo] elleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ce fac mandrele? Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997) "Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mary_07
Buna dimineata ! Va multumesc din suflet pentru urari ![flo2]Sunteti minunate ! Deci eu sunt racita cobza...mai degraba se va stinge lumanarea de pe tort cu un stranut de-al meu decat suflatul lui Alex [:-)))]. Daca e sa ia si Alex raceala,ma rog s-o ia acum [:D],sa pot sa-l fac bine pana luni cand incepe gradi [pk] Mely [hippi] ,mamica implinita de [bonjovi] Alexandru (2 noiembrie 2007) si [bicla]Razvan (21 august 2009) _______________________________________________________________________________ "Cine-ti saruta genele-n somn ? Si cine-i acolo cand ingerii dorm ? Toate zanele bune sa te ocroteasca... Toate florile campului sa te infloreasca..."
Zice fata ponturi: ia lumanarica de-aia cu reaprindere. Poti sa stranuti cat vrei. E si amuzanta. Fac copiii falci cat sufla [pk] Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009) Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci! [url="http://talentedenazdravani.ro/blog/2009/11/11/sa-ne-jucam-de-a-concursul-2/"] D'ale Andrei [/url] [url="http://pentrucopiiimei.wordpress.com/"] Vremuri [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut
As vrea sa fac o precizare la mesajul meu cu mersul pe doua fronturi. El era legat de persoane care scriu aici si se hlizesc cu noi apoi merg dincolo si fac misto de noi sau de ceea ce se scrie aici dand nastere la discutii. Eu personal nici macar nu o sa mai citesc dincolo, pentru mine e subject closed. As aprecia, in cazul in care se vor mai naste vreodata "scandaluri", sa fie tinute departe de acest subiect. Desi eu nu cred sa se mai intample avand in vedere ca noi nu mai scriem acolo si cele care au creat discutiile nu scriu aici.
Stiu, Monica! [asia] Esti o super sensibila si eu stiu asta si mi-esti draga tocmai pentru asta! Vorbind de scandaluri, n-o sa auzi ever de la mine chestii scandaloase! Ever! Promit! Hai, zi-mi cum mai e Zgatix? Tot asa, cu tantrumuri... aruncat si arcuit pe spate? Sper ca nu! Am observat recent si la Ana din astea... si mi-am zis: iaca maruntica, ce personalitate! Seamana cu ta-su, ca cu mine NU! Am zis! Fram, e a patra oara cand te citez... Cum e Pisi? [pup] Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...