Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dovlecei veseli de sept-oct 2009 (1)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui miha74
inca una si ma duc: haideti sa o strigam pe elle, poate totusi mai vine pe la noi[flo] elleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ce fac mandrele? Miha, mami fericita de [zana] Iris-Teodora (7.09.2009), [bonjovi] Matei-Andrei (16.01.2008) si [zana] Laura-Ioana (30.09.1997) "Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)
Haideti toate in cor: ELLLLEEEEE! [pup] Miha, mi-s dragi mesajele tale! Stii, apreciez din astea asa, intre tinerele, ca noi! [:D] Hai, te pup! [pup] Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s][s][s][s] ALEX [s][s][s][s] fetelor, va multumim tare de tot pentru urari [:I] [flo][flo][flo][flo] [pup][pup][pup][pup] Maria ca ma intrebai de [url="http://picasaweb.google.com/monis.monica/PrimaAniversare#5534505891225493250"]party[/url], am petrecut putin in we, ca azi si tati si nasul copilului lucreaza. Santiago va invita la [url="http://picasaweb.google.com/monis.monica/PrimaAniversare#5534500182647267922"]o felie de tort[/url] ca a primit mai multe de ziua lui [:D] - doar din cel pentru bebelusi nu mai avem, dar la cerere prestam ad-hoc [pofta][pofta]. Si pentru mamici am deschis [url="http://piratetalk.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/boat_drinks.jpg"] barul[/url] desi nu e nici 12 [8D]. pup you all [pup][pup]
Monis [zz] si piticutzul Santiago (02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Aseara cred ca am incercat de zeci de ori sa postez si imi dadea eroare... [alcool]
[s] [s] [s] [s] [s] [s] La multi ani Santi! [s] [s] [s] [s] [s] [s] La multi ani Alex! [s] [s] [s] [s] [s] [s]
Sa fiti sanatosi si fericiti si sa le aduceti numai bucurii parintilor vostri! Pup mamicile cu drag [pup][pup] O zi minunata sa aveti!
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meli m-ai facut tare curioasa cu cine ai facut aperitivele... Diamar am vrut sa-ti spun aseara ca ma bucur mult de vestile despre sotul tau. Doamne ajuta sa fie sanatos in continuare! Anomis mami, nu stiu de unde ai puterea sa scrii asa frumos la toata lumea. Dar tot timpul cand citesc un mesaj de la tine am un ranjet pe toata fata [:D]. Imi dai o stare de fericire incredibila! Multumesc mult! [pup] Doamne ajuta sa vina fetita dulce! [olala]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui NelaM
Raluka, stiam ca lui Alexutul ii place orezul fiert asa, simplu. Acuma ati trecut peste episodul "ii curge stomacul" [:D], insa daca va mai confruntati cu asa ceva pe viitor, iti recomand cu caldura orezul fiert. Asa simplu. O sa il manance Anexutul bob cu bob! Sau ia asa, cu mana si baga in gura! Garantat! De fiecare data cand presteaza Za Banana asa ma gandesc la voi.. nu stiu ce i-o place asa, orez fiert.... ma rog, de gustibus... Pe blog de ce nu mai scrii ce ati mai facut, ce ati mai mancat? Eu il vad pe Alexutul BLW... nu stiu de ce. Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Cand am vazut ca tot scrii si nu-mi adresezi nici un cuvant eram gata sa ma supar [:D]. Multumesc mult de idee! Mai, daca i-as pune orezul intr-un ghiveci cu flori garantat ar manca! Toata ziua scormoneste, scoate pamantul afara din toate ghivecele de flori si apoi vrea sa-l si guste [:D]. Pe blog nu prea apuc sa scriu pentru ca a devenit forumul mai activ [:-)))]. Si in timpul zilei in cele doua jumatati de ora cand doarme de-abia apuc sa ma dau pe forum. Seara Alex doarme la 22-23-24. Asa ca dupa ce-l adorm rar am putere sa ma concentrez ce sa scriu. Desi ar fi mult mai simplu sa scriu zilnic putin. Si ar fi si mai usor de citit, decat ditamai mesajele mixate aiurea ce le postez mai nou [alcool]. Blogul pentru mine e mai mult o ciorna sa nu uit ce face puiul, nu prea reusesc sa-l scriu sa fie placut de citit [:D]. Si eu il vad BLW pe Alexucu, dupa cum il vad ce inversunat tine gura inchisa cand vede lingurita [8D]. La noi au mare succes mai nou rotile astea de orez. Cum vede una, cum o vrea in mana si tot musca de pe ea in joaca [:D]. Si il vad BLW si cand iesim afara si vad ca musca de pe merele de sub mar (dar daca eu ii dau in casa mar nu vrea), linge degetele linse de Lucky [:D], mananca petale de trandafiri [:D]. Tot timpul cand ies in oras trebuie sa-l verific si sa-l spal bine ca arata ca si copiii aia de la tara, tot tot tot murdarici pe fata, pe maini, cu pamant, cu tot ce gaseste. Asa vad eu BLW-ul [:D]. Ca tu spuneai intr-o vreme de texturi in mainile lor, cum refuza unele texturi. Al meu nu, in mana e super orice, numai ca nu tot timpul duce la gura [:D]. Te pup cu drag [pup]! Mi-a placut maxim ce ti-a zis Moni, la ce s-a referit ea cu doua planuri. Sper sa treaca mucii repede! Si nu ti-am zis cat ma bucur ca te vad, ti-am simtit lipsa si chiar observasem ca pe fb esti, deci m-am gandit ca nu-ti place situatia de pe forum.
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carinablanca
Eu ma bag la House ca nu am gasit ep 6 din Neveste disperate. Cred ca nu a aparut inca. Noapte buna Carina mami de printesa Maria (31.08.2009)
mai intai asta, ca sa nu uit [;)]: http://www.serialepe.net/2010/11/desperate-housewives-sez-7-episodul-6.html [mamica] de ursulica [copil] Ebru Fatima (29.08.2009) [url="http://picasaweb.google.com/SelenAzis80/Ursulica#5335950101530863234"]PRIMA POZA![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lull multumesc mult de pont! Chiar voi incerca si eu cana minune cu pai!!! [pup] Meli sper sa treaca repede raceala si sa n-o ia deloc puii! Sabina si tie iti doresc insanatosire grabnica! Stim cum e cu mamele, acum stim in sfarsit [:D] Crys sa zboare timpul pana la urmatoarea vacanta! Lili poate soacra e ceva varcolac, daca pleaca inainte sa se innopteze [:D] Mai, deci ma lasati aici singura cu tortul lui Santi pe pagina? Ia sa ma bag eu la poze! Monis inca o data, o zi minunata! [pup]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralux, chiar ma gandeam ca dac nu iti "dedichez" un mesaj e vai de capu' meu si numa' Buni ma poate scoate din necaz! [:D] Sa fac o gluma prasta (Luci, [pup])... i-am dat Anei ieri la mic dejun gogosi cu cioco, na! [:D] Si le-am pus in ghiveciul cu flori, ca si la Za Banan ii place sa scormoneasca... mama mama! Hai, ta pup! Stii ca mi-esti draga, da? N-aveam nicio indoiala ca ti-a placut la maxim mesajul Monicai catre mione! Si mie mi-a placut! [pup] Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MAnga, vroiam sa-ti spun ca azi ma gandesc la tine si la Aidan ca prestez o supa din aia chioara cu legume intregi si galuste (tre sa sun un prieten, adica soacra [alcool] sa dea indicatii cum se fac, la galusti ma refer ca mama nu stie, le face tari de iti spargi capul [batcap]) Monica [mamica] de [url="http://picasaweb.google.com/Buflici26"]Zgatie[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=142491"]Povestea noastra[/url]________________________________________________ Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=125752&whichpage=6"]Ingerasul Andrei[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluk[iartama][iartama] iertare ca am uitat sa-ti raspund tocmai tine! Multumesc mult pentru informatiile cu privire la imunitate. Ca de obicei sunt foarte amanuntite si la subiect. Recunosc ca nu am avut inca timp sa citesc totul cu grija dar promit sa-mi fac lectiile cu atentie si sa revin asupra subiectului. Si multa sanatate Alexutului scump! Monis superba fotografii. Si zici ca ati avut 3 torturi? Ne torturezi![pofta][pofta][pofta] Grozava ideea de tort pentru cel mic. O sa-l incerc si eu. ___________________________________________________________________________________________ Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...