Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dovlecei veseli de sept-oct 2009 (1)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut
MAnga, vroiam sa-ti spun ca azi ma gandesc la tine si la Aidan ca prestez o supa din aia chioara cu legume intregi si galuste (tre sa sun un prieten, adica soacra [alcool] sa dea indicatii cum se fac, la galusti ma refer ca mama nu stie, le face tari de iti spargi capul [batcap]) Monica [mamica] de [url="http://picasaweb.google.com/Buflici26"]Zgatie[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=142491"]Povestea noastra[/url]________________________________________________ Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=125752&whichpage=6"]Ingerasul Andrei[/url][ruga]
Da' nu-i nevoie... te rog... iti dau eu una bucata reteta... ghiulele guzel se cheama! [:D] Hai, Selen, vino si ma corecteaza! [pk] Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, mai da-ti-mi peste mana ca iar m-am intins pe forum. L-am facut verde de la semnatura. Pana acum am prestat lectura, un colaj si o masca dintr-un lighean mai vechi. [alcool] Suntem productivi rau de tot. Fug si eu cu nazdravanii afara la joaca. ___________________________________________________________________________________________ Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monis, ce de "toarte" a avut pitix [olala]. Tare fain si faina ideea cu tortuletul pentru el, mi-a placut mixim [pk] Again, sa va traiasca sa va bucurati de el [pup] Monica [mamica] de [url="http://picasaweb.google.com/Buflici26"]Zgatie[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=142491"]Povestea noastra[/url]________________________________________________ Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=125752&whichpage=6"]Ingerasul Andrei[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui NelaM
Ralux, chiar ma gandeam ca dac nu iti "dedichez" un mesaj e vai de capu' meu si numa' Buni ma poate scoate din necaz! [:D] Sa fac o gluma prasta (Luci, [pup])... i-am dat Anei ieri la mic dejun gogosi cu cioco, na! [:D] Si le-am pus in ghiveciul cu flori, ca si la Za Banan ii place sa scormoneasca... mama mama! Hai, ta pup! Stii ca mi-esti draga, da? N-aveam nicio indoiala ca ti-a placut la maxim mesajul Monicai catre mione! Si mie mi-a placut! [pup] Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
ma cunosti ca sunt sensibiluca [:D][:D][:D] Pupici! [pup]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma duc la dragele mele dragi (altele in afara de voi [:)]). Mi-am dat jos Colectia Jurnalul National (muzice de toate pentru toti, romaneasca) si mai ales, mi-am dat jos colinde! [olala][olala] Va salut, dragelor! Till the next time, I pup u all!!![olala] Hai pa! Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui biaz29
Raluk[iartama][iartama] iertare ca am uitat sa-ti raspund tocmai tine! Multumesc mult pentru informatiile cu privire la imunitate. Ca de obicei sunt foarte amanuntite si la subiect. Recunosc ca nu am avut inca timp sa citesc totul cu grija dar promit sa-mi fac lectiile cu atentie si sa revin asupra subiectului. Si multa sanatate Alexutului scump! Monis superba fotografii. Si zici ca ati avut 3 torturi? Ne torturezi![pofta][pofta][pofta] Grozava ideea de tort pentru cel mic. O sa-l incerc si eu. ___________________________________________________________________________________________ Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)
Uite cine s-a simtit si daca nu trebuia [drac][drac]. Nu voiam raspuns, pentru ca stiam ca ti-am dat de fapt tema de vacanta, e foarte mult scris acolo si foarte incalcit. Chiar nu stiam cum sa-ti spun sa nu-ti pierzi timp pretios [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluk16
Citat:
citat din mesajul lui NelaM
Ralux, chiar ma gandeam ca dac nu iti "dedichez" un mesaj e vai de capu' meu si numa' Buni ma poate scoate din necaz! [:D] Sa fac o gluma prasta (Luci, [pup])... i-am dat Anei ieri la mic dejun gogosi cu cioco, na! [:D] Si le-am pus in ghiveciul cu flori, ca si la Za Banan ii place sa scormoneasca... mama mama! Hai, ta pup! Stii ca mi-esti draga, da? N-aveam nicio indoiala ca ti-a placut la maxim mesajul Monicai catre mione! Si mie mi-a placut! [pup] Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
ma cunosti ca sunt sensibiluca [:D][:D][:D] Pupici! [pup]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13
[pup] CLAR! Pupici! Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la noi cu intarziere.[bang] Ieri am avut un copil tare nprietenos, mai ales in somn, urla la fiecare 10 minute...n-am apucat sa fac nimic.[bang] Azi de dimineata am fost la analize si abia acum m-am adunat pe la casile mele.[:D] Va ofer o [cafea] proaspata, pentru cine mai are nevoie la ora asta.
[s][s]LA MULTI ANI SANTIAGO[s][s] [s][s]LA MULTI ANI ALEX[s][s]
Pup pe toata lumea, fara exceptie.[pup][pup] ---------------------------------------------- Alex, mami de [iepu] Alessia Zeina [iepu](26 septembrie 2009) [ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluk16
Citat:
citat din mesajul lui biaz29
Raluk[iartama][iartama] iertare ca am uitat sa-ti raspund tocmai tine! Multumesc mult pentru informatiile cu privire la imunitate. Ca de obicei sunt foarte amanuntite si la subiect. Recunosc ca nu am avut inca timp sa citesc totul cu grija dar promit sa-mi fac lectiile cu atentie si sa revin asupra subiectului. Si multa sanatate Alexutului scump! Monis superba fotografii. Si zici ca ati avut 3 torturi? Ne torturezi![pofta][pofta][pofta] Grozava ideea de tort pentru cel mic. O sa-l incerc si eu. ___________________________________________________________________________________________ Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si a lui Mosorel (22 sept 2009)
Uite cine s-a simtit si daca nu trebuia [drac][drac]. Nu voiam raspuns, pentru ca stiam ca ti-am dat de fapt tema de vacanta, e foarte mult scris acolo si foarte incalcit. Chiar nu stiam cum sa-ti spun sa nu-ti pierzi timp pretios [:D]
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13
spre deosebire de al meu, care e nelimitat si nepretios.... urat, urat! CLAR! hai ca acu' chiar plec! Nela si [copil] Ana Nazdravana(19.09.09) [surf]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...