Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dovlecei veseli de sept-oct 2009 (1)


Recommended Posts

Raluk,pupam puiul sa se face bine repede. Io zic ca ,inainte de toate,tzitzi e cel mai bun leac pentru dezhidratare. Uka,ati ajuns la voi acasa? [pup] Mada,felicitari plimbaretului [pk] Mely [hippi] ,mamica implinita de [bonjovi] Alexandru (2 noiembrie 2007) si [bicla]Razvan (21 august 2009) _______________________________________________________________________________ "Cine-ti saruta genele-n somn ? Si cine-i acolo cand ingerii dorm ? Toate zanele bune sa te ocroteasca... Toate florile campului sa te infloreasca..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza [:D] bine ne-am regasit intr-un nou capitol al vietii noastre virtuale ( si nu numai, pt unele mai norocoase[;)]) VREM SI NOI, VREM SI NOI: EBru Fatima nascuta in dimineata de 29.08.09, ursulica de Selen80, care a schimbat prefixul de curand, pe 24 oct (1980, daca nu era clar [;)]) stiti ca eu in w/e nu intru, asa ca am avut de recuperat de dimineata, am alergat ceva dupa voi [pfiu] M-a emotionat tare mesajul "mamei"noastre, Monica, care a avut de spus pt fiecare o vorba buna [pup] asa ca merita si ea sa ii spun ce femeie extraordinara si puternica o consider si ca este o mamica minunata si cea mai tare lautareasa! [pk] eu una subscriu la tot ce ai spus tu acolo, nu am vorbele la mine ca sa scriu si eu un mesaj frumos... si mesajul lui Monikus a fost tare frumos [pup] eu chiar am crezut ca ne mutam la scutece...dar vad ca am ramas aici...nu-i bai, eu intru unde sunteti si voi, puteti sa scrieti si pe un forum de masini [:D] pupam bebelusi virusati, Naty, Alex si Emma, sa le treaca repede! MADA, nu stii cat ma bucur ca am ajuns sa vad si momentul asta, ca ti-ai gasit fericirea langa un barbat care sa te iubeasca asa cum meriti! stiu ca nu erai prea optimista, dar uite ca se adevereste vorba aia ca lucruri bune se intampla oamenilor buni [grup] si felicitari pt micutul explorator! Iulika, cuscra draga, ce frumos vorbesti de joaca Daniellei, parca parca imi faci pofta! dar eu vreau reteta de baietei, sa stiti [;)] m-ati omorat cu torturile si mai are si Cake Boss acum la teveu [pofta] eu le admir din suflet pe mamicile care papa sanatos si asa vor sa faca si cu copilasii...eu recunosc ca oricat mi-as dori lucrul asta, nu am ambitia necesara sa incep sa tai raul de la radacina, adica din meniul nostru...si asa sunt sigura ca va fi mai greu sa-i explici copilului de ce tu mananaci ceva si el n-are voie.... of, erau atatea de zis, dar nu vreau sa plcitisesc cu un mesaj kilometric... sunt si eu in dilema, nu stiu de unde sa-i iau niste cizmulite bune de aici, din Ct....ca trebuie sa caut cu talpa flexibila, v-am zis ca nu-i plac cei cu talpa tare.... cu ora ne-am dat si noi peste cap, ca s-a culcat devreme si s-a trezit devreme...trebuie incet incet sa-i schimb programul, ca era perfect cum era inainte...acum se trezeste exact la ora la care il pregatesc eu pe tati de mers la munca (netezit un pantalon, pregatit mic dejun, pachetel,etc...)...sa vedem cu reusesc s-o tin mai tarziu seara.. ma bag la poze, am vazut ca-s vreo 90, deci am de studiat [:)] va pupacesc! [mamica] de ursulica [copil] Ebru Fatima (29.08.2009) [url="http://picasaweb.google.com/SelenAzis80/Ursulica#5335950101530863234"]PRIMA POZA![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun gasit dragelor! Ma bucur mult c-am ramas aici, e locul nostru[flo] Pisi a mai avut un episod de voma dimineata, sper sa fi fost si ultimul. Mititica, cred ca sufera un pic... Raluk, dc suge des nu-ti face griji, nu se deshidrateaza asa usor. Si lichide sigur ca stie, poate nu vrea..incearca cu linguritza, cu un pai, sigur gasesti o metoda sa accepte cateva picaturi. Pupam baiatul frumos! Va pup! [url="http://13enterprise.co.uk"]Pentru puiul tau[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raspund telegrafic, trebuie sa se trezeasxa! Cristina, imi pare tare rau e Ema e bolnavioara! Nici eu nu cred ca este enterocolita, mergeti la dr? Sanatate multa! Raluk, la fel si voua, multi pupici si sanatate! Incearca cu paiul, poate bea, lor le place ideea, o sa vezi ca rontaie paiutul la gingii si incet incet va trage. Googaleste tu cana pai difrax, fa comanda sau vezi la farmacii; sunt cele mai bune, au perie muca mica de curatat paiul pe interior! Nu ti pot da linkul ca s pe tel, e complicat! Va pup! Mely, tot in buc... Motive baietzesti.. Unii isi cauta masini... De-astea.. Da azi plecam preci ( dupa mers la mall :)) ) Selen, cizme faine cu talpa moale: la ecco in city, sau la geox in carrefour sau la junior au ortopedica.. Junior e pe tomis, iti explic dc nu stii! Si ma bucur ca scrii iarasi!! Pupici frumoasei, voi schimba colajul cand ma intorc acasa, poate vrea si Lull o alta poza cu Alex? Sorry, nu pot boldui, imi ia secole!! De acum cand ma auziti ca plec sa mi bagati in bagaje si laptopul!! Ce mai era? Aah, da, mai din urma: mesajul Monicai a fost de coracon, taare fain, multumim mult pt cuvintele faine, ma laudati prea mult, sper ca per ansamblu sa fi facut mai mult bine decat rau , pe aici... Si mesajul Ralukai de desvchidere mi a placut la maxim!! Mai citesc si revin! Na ca nu s a trezit :D Ah, am uitat sa i spun Cristinei ca nu are niciun simptom Carina, e o hlizita ranjita , am niste pozici faine de ieri.. Veti vedea :) Pupici! Mult pa ! ____________________________________________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele si prietenele mele dragi! VbLiliacului azi e o zi frumoaså, ma simt bine, imi vine så dansez.Fetelor va multumesc cå am ramas alaturi si imi doresc så ramanem asa mult timp de acum incolo. Monica mesajul tau a fost unul ff emotionant si se vede ca ai pus suflet f multi in toti acesti ani.Te admir si te felicit!![pup] Fetelor m-ati facut så rosesc de tot.[:I]Va multumesc frumos pt aprecierile la burticuta mea(recunosc ca o port cu mandrie si de abia astept så ma intrebe cineva daca e fetita sau baiat..va imaginati figura mea cand le spun..fetitå![olala][olala][olala]) si la tunsuliciul meu frumos.[olala]Ieri am stat numai cu cohii pe el, mi se pårea atat de schimbat , parca mai mare si asa frumoooossss.[olala] Fraguta, Lull si Cristina multå sånåtate la copilasii frumosi.[pup] Selen [pup][pup] Aa si o modificare la listuta :Bruce e nascut pe 14.08.Bine ca nici 13 nu e gresit ca al noi de obicei se incepe petrecerea cu o zi inainte.[pk] Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 21+ cu [fetita] cu fundita
[tren]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meli, Uka, Ralu multumesc mult! [pup][pup][pup] Ralu nu e prima data cand si daca tu ai probleme mult mai mari te ingrijorezi pentru mine si iti faci timp sa ma sfatuiesti si sa ma incurajezi! Nu e prima data! Te tin eu minte! [:D] Sanatate multa lui Pisi, sa se faca repede vioaie! Ce scumpa e in colaj, nu mi-am putut lua ochii de la ea [olala]. Uka drum bun spre casa! Selen Relu i-a luat la pui niste apres-ski-uri din alea faine de iarna de zapada, tot cu talpa flexibila de la Elefanten, dar din Germania. La Cluj nu vazusem.
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralukule multå sånåtate Alexutului.Påi daca nu are alte simptome poate o fi de la dintisori(stiu, stiu ca ai auzit asta de multe ori).Noi la primele masele a avut in continuu scaun moale si urat mirositor vreo cateva zile bune.Acum la urmatoarele 2 nu mai are.Hai va pup si ma distrezi de numa' cum spui ca 'ii merge burta'.[:D] Mada felicitrai pt mergaret.Sa vezi tu ce uspr iti va fi acum.Nu vei mai fi nevoita så il iei in brate asa des ca oricum nu va mai vrea.Te pup si så ramai la fel de fericita.[pup] Mely esti minunatå!Stiu la cine så apelez pt sfaturi in privinta jocurilor cu copii.In curand voi fi acasa si Bruce va merge mai putin la gradi si atunci trebuie så ne gasim ocupatie.[olala] Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 21+ cu [fetita] cu fundita
[tren]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29 Aa si o modificare la listuta :Bruce e nascut pe 14.08.Bine ca nici 13 nu e gresit ca al noi de obicei se incepe petrecerea cu o zi inainte.[pk] Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 21+ cu [fetita] cu fundita
[tren]
Eu zic sa trecem 10 pe listuta. Nu de alta dar cam de pe-atunci am inceput noi sa stam cu sufletul la gura [;)] Raluk nu cred ca se dezhidrateaza daca-i dai san. Deci Alex e in stand-by cu maselele, dragul de el [pup] Selen ce dor mi-a fost de tine [grup]!! Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009) Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci! [url="http://talentedenazdravani.ro/blog/2009/11/11/sa-ne-jucam-de-a-concursul-2/"] D'ale Andrei [/url] [url="http://pentrucopiiimei.wordpress.com/"] Vremuri [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulika sa inteleg ca numai la noi se spune asa? [:D] Lili, Iulika [pup][pup] si eu suspectez maselutele, ca deja are o saptamana de cand plange noaptea rau de tot... Fetele cu copii mai mari, uitati ce faine idei sunt la subiectul asta: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144282&whichpage=1 . Pe ultima pagina da un link catre bbc si acolo este o emisiune faina.
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009) "As a mother comforts her child, so will I comfort you." - Isaiah 66:13
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...