Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Cluj 45


Recommended Posts

Buna dimineata fetele! O zi super buna! Poftiti la cafeluta,ceiut,azi va servesc si cu un sirop de telina [:D](de la auchan[:D]) Alinuta,te asteptam,de-abia astept sa o punem de o intalnire [pk] [pup]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata ... va invit rapid la o cafeluta[cafea] si un ceiuc ... eu aproape am terminat si am si luato la sanatoasa ....gimnastica si putina plimbare prin mag ..au inceput reducerile si as vrea din timp sa cumpar cadourile de craciun mai inteles dac pe intai dec ma decolez acasa [olala] voi printelesor pe unde umblati ....va prins si pe voi febra Craciunului[:D]? pup si va astept pe forum [pup][pup][pup] [gravi] +22 [am] surprize...surprize!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata ....eu ieri mi-am facut o gramada de planuri ai pana la urma am renuntat la toate ....dupa ora de gimnastica stau eu frumos in fata spitalului si imi astept prietena la care imi suna telefonul .....sotul unei colege de servici si imi spune ca sotia este in spital de dimineata ....eu repede am intrat inapoi in spital si am urcat la etajul 3 unde este sala de nastere ....acolo agitatie mare in fata usi ,stiti voi mama ,soacra ,frate ,cumnata ,colegi in fine .....urcad cu liftul vreau sa spun ca mi sau inmuiat picioarele si m-*au luat caldurile .....am intrat si eu in sala de travaliu ....superba camera festita in roz ,cada jacuzi ,mingi si sfoari si de toate ....fata mea statea linistita in pat monitorizta inima si contractiile uterului si avea chef de glume ....la 7 dimineata ia curs apa si eu pe la 12.30am urcat la ea si nu avea nici o durere si era dilatata doar de 1 cm ....avea perfuzia pusa cu oxi...nu ami stiu cum si moasa se mira cum de nu ii vin inca durerile ca ia marit deja si doza .....eu la ora 14 am plecat deacolo si ea inca se plimba pe hol cu suportul de perfuzie dupa ea ..... aseara pe la ora 22 si ceva ne suna proaspatul tatic si asa balbaind ne-a spus ca sa nascut lumina ochiilor lui Alexandra cu 4200 grame si 52 de cm .....SA LE TRAIASCA da ce ii cu linistea asta pe aici ???????????????/ [gravi] +23 [am] surprize...surprize!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci, Cristina, de galerie. Nu prea cred ca este cazul, azi z 15 de la punctie a inceput deja un spotting ca si inainte de ciclu. Ma doare si spatele ca la ciclu, sincer cred ca daca apuc sa fac beta luni va confirma doar rezultatul negativ. Asta e, viata merge inainte, vom mai incerca la primavara. Oricum, stiu ca va fi bine, chiar daca mai trebuie asteptat un picut.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Edennoa,nu te descuraja,vorba lui bruni pana nu faci beta sau vezi rosu in fata ochilor,nu e nici o certitudine;stiu ca una dintre fete,de la fiv ungaria parca,povestea ca era insarcinata si a avut fix aceleasi simptome ca la cm. Eu am fost la o bioenergeticiana vineri si am intrebat-o de copii,nu mi-a zis nici ca o sa am,nici ca nu o sa am,mi-a zis ca ei vin la timpul potrivit,nu putem noi sa le controlam destinul;pe scurt:nu mi-a zis mare lucru,dar din 2 fraze ce mi le-a zis mi-a schimbat cu peste 90 grade viata,a fost ca un fel de psihoterapie,si eu zic ca si-a meritat banii(70ron-20minute) [pup]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuta,cand vii in ro,in 1 decembrie? Si eu voi fi atunci in concediu [pup][pup] Ce face bebita,e jucaus?[pup][pup] [pup]la toate fetele "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...