Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 45


Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Asa e alinuta,cand cere si ce cere [flo] Alinuta,stii care e cea mai importanta porunca a lui Isus:"Iubeste-l pe Dumnezeu mai presus ca orice,si iubeste-ti aproapele ca pe tine insuti",dar zoe daca oi avea si io bebe daca o sa ma pot tine de porunca asta [:D] Hai ca ma duc la bucatarie ca ma apuca romantismul-reumatismul,bata-l vina[:D] Duminica placuta! "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt bine Bruni, tot am acel spotting rozuliu maroniu, pun in continuare utrogestan ca si pina acum, miine merg la beta, sper pina prinz sa am rezultatul. Daca e negativ, opresc utrogestanul. M am mai gindit in weekendul asta: sunt bucuroasa ca am reusit sa facem acest fiv, ca am obtinut chiar si doar un embrion, pt ca am vazut ca se poate. Pentru data viitoare, vom schimba cred protocolul de stimulare sa obtinem mai multi embrioni si sa crestem sansele. In plus am avut o vacanta frumoasa si avem amintiri placute. Crisina si la Kaali se pune embrio glue, care e un aditiv pus in mediul de cultura al embrionului si care poate ajuta. Denumirea e insa mai magica decit efectul, e creata de departamentul de marketing al firmei producatoare. Efectul nu e chiar asa de magic din ce ne a zis medicul. O seara frumoasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele! Poftiti la ceiuturi,lapticuri,cappuccino,cafeluteeee! Edennoa,te asteptam cu vesti bune astazi[flo] [pup] Multumesc edennoa de informatii,eu cand am vazut ca a reusit kry in austria m-am gandit ca poate e si de la embryo-glue[:D] O zi buna! "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...