Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 45


Recommended Posts

Multumesc frumos edennoa[pup] Dar cum sa caut,inseminari,fiv subventionat cluj? Fetele,astazi m-a anuntat sora-mea ca e gravida cu al doilea copil(nepotica are 3 ani),doamne ajuta! Dar trebuie sa recunosc ca 15% mi-a picat rau adica ea are si eu nu,nu e bine ca am gandit asa,dar ce sa-i faci sunt si eu doar un OM,nu-s sfant;oricum il astept,va fi leusor[flo] Ce sa-i faci,vorba unei prietene:fiecare cu destinul si karma lui [:D] Cred ca sotu'si pica in cur,el care-si doreste asa mult un copil[:D] [flo]si [pup]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cristina sarcina usoara , surorii tale! pai spunei sotului sa intre in actiune! mai fa si tu ceva investigatii intre timp , sa vezi unde i buba! hai ca trece vremea si nu mai avem 20 de ani[:D] [:D]sfaturi tare bine stiu si eu da[:D] eu nu stiu cum sa inaintez putin , bat pasul pe loc, dar intru eu in actiune de urgenta, numai sa ma vad cu dosarul de la clinica in mana! "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cum de e absenta alinuta? oare o fi plecat cu bubu? eram obijnuita sa va gasesc la apel in fiecare zi! uratica ce ai mai facut? hai da ne ceva vesti! eden ma bucur ca esti optimista, vei vedea ca vom avea si noi burtica la anu'! mamicilor[pup] si pe voi si pe copilasii vostrii! "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina, nu stiu unde a citit soacra mea; cred ca daca suni la clinica de reproducere din Cluj ei stiu mai multe; sau mergi pe acolo cind iesi intr-o zi legat de sora ta, nu te necaji si nu te compara; nu are sens sa te gindesti asa, fiecare e cu corpul si soarta lui, si la fiecare ne vine rindul bruni, daca nu te mobilizezi sa fii tare, cred ca nu are sens sa te bagi in fivuri, inseminari, etc; e uzura morala mare, trebuie sa fii pregatit, eu am suferit mai tare la prima inseminare nereusita, ca eram sigura ca o sa iasa; doare mai tare cu cit pici de mai sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! O zi buna! Edennoa,multumesc mult oricum,a fost littlegirl la gine dar a zis stela ca nu sunt fonduri deci nu-s subventionate si eu am sunat sa vad daca ne putem trece pe liste in cazul cand vor fi fonduri dar a zis ca nu sunt liste. [pup]si [flo]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetle si de la mine!

bruni-nu am rezolvat inca nimic..doar am reusit sa scot copiile analizelor de la spital..aa si am mai rezolvat ceva-am infectie urinara[bang][bang][bang]

asa ca..ma intorc de unde am plecat..la pamant!

nu stiu ce o sa fac in continuare..daca ma poti suna..ar fi de bun augur..cel mai bine dimineata dupa 9-10 cand sunt la munca..tu cum mai esti?

restul gastii-va pup si va imbratisez cu mare drag!imi pare rau ca nu mai intru asa des..dar credeti-ma ca sunt asa de stresata,suparata,trista,nervoasa-incat nici eu nu ma mai suport!

uffffffff..viata asta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...