Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 45


Recommended Posts

'Neata fetelor! O [cafea],un laptic si un ceiut cu lamaie. Sa aveti o saptamana frumoasa! Corina,te asteptam cu vesti bune [majoreta][majoreta][majoreta] Alinuta,te asteptam in ro! Bruni,edennoa,uratica,petruta,littlegirl,magduta10,turqoise si restul fetelor va astept la o [barfa] Fetelor mergeti de 1 decembrie la artificii si la concertul de la ora 15? Cred ca va fi fain [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Bruni,edennoa [pup] Poftiti la cafeluta cu lapte gras de vacuta si la un ceiut cu lamaie[cafea][cit] Noi mergem la artificii ori cu ai mei [:D]ori cu prietenii . Fetelor,nu stiti cumva,daca iau aspenter nu-mi dispar anticorpii astia sau daca nu fac sex o perioada mai mare de timp,oare nu dispar? Multumesc [pup] Am sunat-o si pe sora mea sa-i zic sa ia acid folic,dar deja mi-a zis ca ia [pk] Sa aveti o zi buna! [pup]la toate fetele "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina, de la aspenter nu dispar, aspenterul lichefiaza singele nu are legatura cu anticorpii am citit insa pe un site ca daca ai folosi prezervativ un timp, pot disparea; sa nu mai ai contact cu ce ii provoaca; se pare ca organismul uita, dar nu mai stiu cit timp era vorba (citeva luni parca); faza e ca nici nu poti sta un an ca la virsta noastra nu ajuta prea mult [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc edennoa [pup] Petruta mi-a trimis niste discutii de pe forum unde o tipa zicea ca a ramas insarcinata luand aspenter,ma gandeam sa incerc si io [:D],sau sa incerc cu prezervativ doar si timp de un an,io care n-am facut cu prezervativ decat de 2-3 ori la toata viata mea,scorpioanca de mine s-ar sacrifica sa faca cu prezervativ hi hi hi,ca deocamdata situatia financiara tot ne tine pe loc. Ati auzit ca doamna iliescu mai vrea sa faca un copil? Dupa mine e cam nebuna,e tare greu sa traiesti singur pe lume fara parinti,sau ma rog cu o sora mai mare in caz ca mai face copilul asta. [pup]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa am inteles de la dr.micu ca astia mi s-au format in timp,ca nu am folosit prezervativul,nu m-am nascut cu ei,mama lor de anticorpi,"ase" cum au aparut,"ase" sa si dispara,asa ar fi frumos din partea lor[:D];cine s-ar fi gandit ca doi scorpioni ca mine si ca sotu' s-or lupta cu infertilitatea cand se zice ca scorpionii sunt focosi si fertili [:D][olala] Asta e! Mergem inainte si cautam solutia,orice problema are o solutie,o rezolvare [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina, aspenterul face singele mai lichid si se iriga ma bine zona uterului, de aceea sansele de sarcina cel putin teoretic cresc (banuind ca asta e cauza infertilitatii, o insuficienta irigare) mie mi-a recomandat medicul ceva similar numit gynease (ceva natural care creste circulatia in zona si e benefic), am luat 3 luni, dar nu a avut efectul scontat, desi mai multe persoane care merg la el au ramas insarcinate cu acest tratament altii au incercat cu ceva vin de nu stiu care, cred ca e imposibil de incercat tot ce ti se spune, ca innebunesti [alcool] eu sunt increzatoare ca atunci cind vine momentul, vine si asta e [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa e edennoa,cand vine momentul vine,acum o prietena de-a mea zodia rac(ce are un baiat de 10 ani deja)a ramas insarcinata,fetita va fi si ea teoretic tot zodia rac,e ceva mai presus de mintea omeneasca de ce se nasc copiii cand se nasc,totul parca e foarte bine planuit si organizat,nimic nu e intamplator din tot ce ni se intampla,asta e parerea mea... Si mi-am mai dat seama ca daca le-am gresit semenilor cu ceva,platim pana la ultimul,nu leut ci banut(adica daca ai de platit 159lei,nu ti-e ingaduit sa platesti 150lei,ci fix 159 vei plati si FIX LA FEL,adica cu aceeasi moneda, sau invers daca ai facut ceva bun vei fi rasplatit la fel,e legea karmei,ce am simtit-o pe pielea mea,nu doar din ce am citit [:D] Hai ca deviez de la subiect [pup]si [flo] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...