Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 45


Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata fetele,trezirea![trombon][trombon][trombon] Poftiti la laptic,ceiut cu miere si la cafelute [cafea] Eu astept ziua de marti sa vad daca prin pauza mi-am disparut anticorpii aia,simptome acum nu mai am,am avut cateva zile junghiuri in burtica. Eu oricum ma declar gravi,asa ca fac o praji cu mere [:D] Alinuuuuttttaaaaa,unde umbli,acuma chiar ne ingrijorezi [:D] Duminica placuta! [pup]si [flo]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"LA MULTI ANI!"CU SANATATE SI FERICIRE TUTUROR NICOLETELOR SI NICOLAILOR Fetele,ati fost prin centru la statuia lui matei corvin,asa frumos au facut,cu omulet de zapada din lumini,braduti impodobiti,copacei ninsi,E SUPERB,ca-n povesti. [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]hellooooooo.... va pupacesc fete dragi [pup][pup][pup] eu sunt tot in hu si sper ca pe marti seara sa ajung in cluj nu prea am noutati in afara faptului ca la ultimile analize de sange au aparut ceva microbi in urina si acuma le-am repetat si pe luni imi au reultatul si tratamentul pe 1o ianuarie merg din nou la eco poate pe atunci ni se arata minunea nu v-am citit din urma dar sper ca sunteti toate bine va pupacesc si ne auzim sapt ce vine[pup] [gravi] +23 [am] surprize...surprize!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele! Alinuta,te asteptam cu drag [flo][pup][pup] Ce semnatura frumoasa ai![pup] Eu nu-s prea bine,declar azi z1 a CM,pentru cele interesate de anticorpi,pot sa spun pe verificate ca anticorpii NU TREC PRIN PAUZA PAUZA,NU PREZERVATIV,din pacate [bang][bang][bang]. Fetele,eu o sa mai incerc totusi sa am un copil al meu si al lui sotu'dar daca nu,chiar infiez unul,dar totusi parca mi-ar place un copilas al nostru desi si pe ceilalti ii putem iubi. O zi buna! [pup]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alinuta nu am stiut unde ai disparut! ma bucur ca esti bine![pup] cristina lasa ca vine si vremea noastra , nu ti face planuri prea indepartate ca vei avea sigur copilasul tau[pup] fetelor [pup] si sa fiti cuminti sa vina mosul cu cadouri si la anul sa na vedem cu [bibe][bibe][bibe] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina ai dreptate ne pregatim de serbare care va fii saptamana viitoare, desi in grupa mica avem nevoie de costumatii, Antonia este Printesa Iarna iar Sergiu este Mos Craciun uraticafiv/ul incepe in ziua 21 a cm cu 10 zile de supresie sau inhibare apoi 10/14 zile de stimulare,apoi recoltarea ovulelor si embriotransfer la 48/72 ore si apoi asteptarea. [pup][pup][pup]la toate si luna decembrie e luna surprizelor si a cadourilor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Vin si eu cu o veste super proasta:a pierdut sora mea sarcina[bang][bang][bang],totul a fost bine,ieri a fost la ecograf,era totul ok si seara a avut sangerare,a fost repede la medic sa vada ce se poate face dar nu a mai fost ce sa fie de facut [bang][bang][q][q][q] Nu avea inca 2 luni...[q] Scuze de vestile triste. [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...