Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 45


Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alinuta,chiulesc,dar chiulesc cam degeaba,mai bine as chiuli pt.bebici,asa ca nu ma uita cu barzuca [pup][pup] O zi frumoasa![pk][pk][pk][pk][pk] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuta,pe bune ca as veni de ai sta in cluj;acuma vinerea viitoare ma duc la o prietena ce-i plecata in state,m-a rugat sa-i ud florile. Cred ca-i boierie cand e femeia graviduta... De poftit doar muraturi ai poftit,se adeveresc povestile alea cu gravidute mancacioase tare si pofticioase,de se trezesc sotii in toiul noptii sa le aduca tot felul de bunatati[:D]? "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Lapticul deja e cald,cafeluta si capuccino de asemenea,mai trebuie sa pun frisca si dragutele mele sunt servite![pup] O zi frumoasa,cu vesti si intamplari numai bune(m-am luat dupa uratica cu urarea asta,uratica [pup]) [pup][pup][pup][pup][pup][pup] P.S.Se vede ca-s in concediu ca am si io chef de viata [pup] Hi hi hi,astept sa vina ziua aia cand o sa zic "concediu de maternitate"[:D],dar stiu ca o sa vina [:D][pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuta,fac si io ce vor muschii mei acuma [:-)))][:-)))],nu aproape doar ce trebe... Sunt happy ca am timp si de gospodarie si de puisorii mei(cateii)si de citit si de plimbat,de intalnit cu familia si cu prietenii. SIMT SI IO CA TRAIESC. Stii cum e vorba aia:"cine nu are timp,nu are viata"[:D] Vreau sa ma duc zilele astea pe la ai mei si putin prin oras,sa-mi spal si io ochisorii [:D] Aaaa si sa nu uit,ma vopsesc pe cap,"cioara"albastruie[pk][pk] O zi buna!!!!! [pup][pup][pup] Bruni si restul fetelor ce lucrati?[:D][pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...