Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 45


Recommended Posts

buna dimineata.... cristina ....de data asta is mai harnicuta ca si tine [:D] va invit la o [cafea] cu frisca si un ceiut cu lamaie[olala] ieri dimineata am fost si eu la munca 4 ore dupa care am tras o ora de gimnastica a venit bubu si m-a luat ,am tras o tura de magazine si toata dupamasa mi-am petrecut-o in bucatarie ....pt ca astazi este ultima zi de lucru vreau sa ii ospatezi putin pe dragi mei colegi asa ca le-am facut projiturica si saratele ,am cump suculet si sampanie [pofta] sigur ca o sa imi lipseasca ,totusi am lucrat impreuna 8 ani de zile dar cu majoritatea o sa tinem legatura sa aveti o zi frumoasa [gravi] +21 [am] surprize...surprize!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alinuta, multumim de cafeluta cu frisca,tare buna e,tare-mi place. Foarte fain ca e ultima zi de munca,o sa ai timp sa te relaxezi,sa fii o graviduta relaxata si bebelusul va fi si el atunci tare bine;e putin nostalgic ca te desparti de colegi dar daca mai tineti legatura cu ei nu va fi nici o problema. Eu azi ma duc pe la ai mei si bag o tura de iulius mall [pk][pk] Si maine iar ma chefuiesc ca este ziua tatalui meu,toti scorpioni;mai trebe bebicii sa fie scorpioni ca apoi e "oabla" treaba[pk] Sa va simtiti bine cu colegii si o zi super in continuare [pup][pup] [pup]la toate Gagici,de-abia astept sa ne intalnim![pk][pk][pk] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos alinuta [flo] Cred ca o sa-i iau ceva cosmeticale,mi-a aratat odata el ce vrea sa-si cumpere,o sa-i fac o surpriza sa i le cumpar eu [:D] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaa,si sa nu uit sa-i ud florile prietenei;m-a sunat din america ca nu-i place si ca vine luni acasa[olala];trebuia sa stea 3 saptamani la niste rude,a zis ca totul e diferit...,dar io tot ma duc sa-i ud florile daca i-am promis [:D] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuta,tu pe cat mergi la munca? De luni gata cu boieria si la mine...,dar pana luni mai este[pk][pk] un weekend intreg [pk][pk] Weekend placut fetele [flo] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Sa aveti o zi superba! Poftiti la ceiuturi cu lamaie,cafelute cu frisca,lapticuri,cacao cu lapte,capuccino,suculete naturale. Alinuta,pup draguta si bebelina Edennoa,ce faci draguto,cred ca inca esti in hu,bafta maxima![pup] Corina,asisderea si tie![pup] Bruni,la ce clinica mergi sau inca nu stii,vei veni cu lozul castigator,cu siguranta![pup] Petruta [pup] Uratica,cum ti-au iesit analizele,speram ca esti bine,ne lipsesti [pup] Littlegirl,magduta10,turqoise si restul fetelor,dragutelor,sunteti cam scumpe la vedere [:D][pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata buna.. cristina multumim pt [cafea] azi am fost mai lenesa ; abia ne am trezit! toata saptamana am fost ocupata! nu am rezolvat mare lucru , nu am reusit sa dau de dr meu , asa ca am ratat programarea! ma organizez pe saptamana viitoare sa recuperez dosarele de la clinica sa le pot prezenta la noua clinica! in rest toate bune si frumoase! va doresc un weekend minunat[pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata bruni! E asa bine sa lenevim [:D],in sfarsit am simtit si eu ca traiesc zilele astea cat am fost in concediu... Si ieri am bagat filmul ala "Lupii marilor" cu gregory peck la tv,cred ca l-am vazut de vreo 5 ori [:D] E asa bine leneveala asta... Bruni,rezolvi saptamana viitoare,stii cum e,numai maine nu-i poimaine. Chiar acum am citit ca moniland a facut PICSI,care cica-s mai buni ca ICSI;sunt curioasa la corina ce-i fac... Bruni,stii ce vreau sa te intreb,cand ai facut tu fiv,ti-au pus si embryo-glue,ca io pana ma duc la IA sunt in faza de documentare,sunt soarece de biblioteca,si le-oi zice io ce sa-mi faca si sa-mi puna sa se lipeasca bebeii [:D],pai pe banii mei si nervii mei,ce naiba n-am si io un cuvant de zis?[:-)))][:-)))][:-)))] Nu stiu ce fac fetele astea uratica si restul,bruni ce zici,scoatem [neand]la ele? [pup]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...