Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Cluj 45


Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da,sunt la "scarbici",nu e ca acasa... Alinuta,esti tare activa,trebuie intr-adevar si gimnastica si cursurile alea,dar vorba lui bruni,nu te obosi prea tare,asa ca acasa roaga-l pe bubu sa faca el gospodaria [:D] Ioi ce figuri in cap oi avea si io cand oi fi graviduta,ca o regina voi fi,numai voi arata cu unghia ce trebuie sa faca [:-)))][:-)))],dar stiu ca o sa faca,auzi alinuta,putem sa-i santajam cu bebicii,cel putin pe al meu voi putea [:D] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Nu prea mai am timp sa intru, dar cand am timp va citesc. Mi/e dor de taclalele de altadata Noi de curand am facut 4 ani, suntem la gradi cu program prelungit, am sarbatorit acolo evenimentul a fost superb, am dus o firma de animatie si a iesit nemaipomenit, copiii au fost fascinati de ceeea ce le/a fost oferit. Sunt 31 de copii in grupa intre 3-4 ani. Nici nu puteti sa va imaginati ce inseamna sa fii alaturi de 31 de copii de 3,4 ani (cu exceptia celor care lucreaza in sistem) Sper ca in curand sa va bucurati toate de asemenea sarbatori alaturi de copiii vostri. Sper ca v/am facut pofta, ca am reusit sa va impulsionez si sa va mobilizez (pentru cele care aveau nevoie) sa va pregatesc pentru ce urmeaza pe cele care sunt deja pe drumul cel bun. Mi/a fost dor de voi si chiar daca nu am scris am citit despre esecurile voastre si sunt alaturi de voi, sincer imi pare rau ca stiu perfect ce este in sufletul fiecareie in astfel de momente. Cred si ma incapatanez sa cred ca fiecare dintre voi va reusi intr/o zi, chiar daca uneori simti ca nu mai poti. Dorinta te mobilizeaza mereu. Bruni eu cred ca ar trebui sa faci o pauza macar de 5/6 luni, fizicul tau are nevoie de regenerare, organismul cere refacere. Parerea mea este ca au fost prea dese fiv/urile tale si chiar daca productia ta era buna de fiecare data calitatea nu era la fel. Uratica, parca intr/un mesaj imi cereai o parere legata de ce ar trebui sa faci, nu mai stiu exact la ce se referea dar din ce/mi amintesc eu ti/as sugera sa renunti la trompele tale care nu sunt in stare prea buna. Si trompele mele au avut un hidrosalpix gigant si am incercat mai intai sa fac alte tratamente sa nu ajung la fiv dar in momentul in care s/a incercat injectarea unei solutii in uter s/a declansat un proces inflamator urat si am fost nevoita pentru moment sa renunt la tot. Asa am luat decizia sa renunt la trompe si cred ca a fost o solutie buna, oricum la fiv nu/mi foloseau la nimic. Alinutza, ce repede trece timpul, cand vad semnatura ta imi dau seama de cand nu am scris. Bucura-te de aceasta perioada, dupa ce vine bebe iti schimba tot programul. Mult succes si reusite celor de pe baricare. Mobilizare celor care au spus :gata [pup][pup][pup]tuturor LA MULTI ANI! pentru astazi celor care au zi de nume. N/am pus prea multe iconite ca sunt la serviciu si am scris totul intr/o pauza de respiro, sper sa nu va plictisesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

criadema ce placere sa te "revad"! la multi ani: Sergiu si Antonia! cred ca a fost minunata aniversarea prichindeilor,imi imaginez ce entuziasmati au fost.. eu deocamdata ma duc pe mana doctorilor, cel mai probabil vom mai investiga cazul meu , abia apoi voi trece la un nou fiv! in orice caz nu ma las pana nu reusesc! asta e cert! multumesc pt gandurile bune si cand ai timp te asteptam pe la noi sa ne povestesti despre peripetiile celor mici! [pup][flo] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele! O [cafea],laptic si ceiut cu lamaie de la mine. Va pup,am fugit la scarbici ca avem un director nou [sm] Sa aveti o zi senina![flo][pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...