Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste!Felicitari lisssa_ana!!!(602)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 233
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

kathy si eu sper tot asa, macar mosu sa vina cu testul daca acum nu a fost sa fie; dar tu stii, profita de locul cedat [pup][pup] alexa, annare si eu ma lovesc de aceeasi intrebare din partea familiei, si mereu ma simt stingherita, nu stiu cum sa fac sa nu-si dea seama ca eu de fapt incerc dar nu vine; si eu le raspund la fel, cand a vrea cel de Sus! va pup te toate [pup][pup] SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE[ruga] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/28fb01"] GRAFIC [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, nu va mai agitati atat de ce spune lumea....asa este aveti dreptate un copil vine atunci cand vrea Dumnezeu...si mie mi s-a intamplat la fel ca si voua, eu sunt casatorita de 10 ani si am 33 de ani...si de 6 ani incercam pentru un bebe si toata familia, mai ales cei din partea lui tot spuneau ca nu ne dorim , nu ca nu putem...dar ce stiau ei ca eu ma scobeam pe toate partile, faceam o mie de tratamente, am cheltuit mii de euro, am facu investigatii...ce sa le spui....eu in ultimii 3 ani eram asa de degajata incat ajunsesem sa le spun unora care ne intrebau ca de ce nu avem copii, ca nu vrem si le inchideam gura direct....nu va faceti griji, toate trec iar cei care nu inteleg sa se duca la....bip....ce stiu ei ce este suferinta, sacrificiul, emotiile de luna de luna....habar nu au....asa ca linistitiva, Dumnezeu este mare si intr-o zi veti simtii cu siguranta atingerea Lui. minuni sunt in fiecare zi...eu la concluzia asta am ajuns....nu va pierdeti rabdarea si cu optimism inainte...va pupacesc de molipsire si de ridicarea moralului.[pup][pup][pup][pup][pup][pup] [gravired] 7+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luiza, mare dreptate ai! [flo][pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Lisssa!!! Bebe sanatos si sarcina usoara. Cred ca luna noiembrie va fi cu noroc, a inceput bine. Vreau sa zic fetelor care se trezesc pe la amiaza....vreau si euuuu, va invidiez... Unde lucrati ca vreau si eu [:D] La mine acasa e ca la armata, trezit la 5:45. La 8 fara 15 sunt la serviciu. Plec acasa dupa 4 jumate sa-mi iau copilul de la gradi si tot asa pana seara, pana reusesc sa o adorm. Si acum in primele luni sunt asa de somnoroasa si eu... Anyway, abia astept sa vad samburelul pe 11 Nov. Sau sambureii...ca deja mie mi se pare ca se vede burtica si am doar 7 sapt. Dar asa e cand nu e prima sarcina... Va pup si bafta fetelor care presteaza sau se testeaza! Mamica de Sarah-Aimée & [gravi] 6+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alexa1986
Apropo fetelor care ma treceti si pe mine pe listuta aspirantelor[hopsieu]??[flo][flo][flo].Inafara de [sex] ce mai faceti pentru a avea un bebe? D-zeu ne iubeste!!!
te trec io da-mi te rog daca vrei ,data nasteri a ta si numele voastre pentru acatist [pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...