Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste!Felicitari lisssa_ana!!!(602)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 233
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Andra spottingul poate fi si semn de implantare, deci pana nu anunti Z1, tot mai avem sperante ca o sa ne dai vestea cea buna! Nera sti cum se spune ca bebe vine cand nu te astepti, ce-ar fii sa ramai chiar luna asta cand doc iti spune ca nu ovulezi[:D]. Poate ovulezi mai tarziu. Gaby[pup], mai bine i-ai spune finutei ca incerci sa ai bebe ca sa nu te mai agaseze cu intrebarile. Stiu cum e! Ieri si azi am avut niste rude pe la mine si prima intrebare asta a fost, cand vine bebe? Iar raspunsul - Cand vrea Dumnezeu! Asa ca m-au lasat in pace. Mamutz poate fii astenia de toamna. Trebuie sa ai grija cu simptomele astea pt ca de multe ori autosugestia ne joaca feste. Sper sa nu te superi ca-ti zic. Eu un an de zile, lunar ma credeam insarcinata, pana cand mi-am zis sa o iau mai usor. Macar sa-mi intarzie CM vreo 2 zile.[pup] Poate totusi este bebe, eu iti tin pumnii. Doamne te rugam da-ne si noua un [bb] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Imi cer scuze ca nu am mai intrat de vineri dar am fost ocupata cu munca si acasa nu mai am calc, s-a stricat.Sambata trebuia sa imi vina uratii si bineinteles ca au venit [bang][bang][q], asta e, mergem inainte.In ianuarie o sa fac HSG, trebuia sa il fac luna asta dar am zis sa mai asteptam sa treaca sarbatorile, in rest astept sa vina perioada ca sa prestam cum trebuie.[olala]Vroiam sa va intreb daca stiti vreun termometru bun, ca eu am luat, am dat si o gramada de bani pe el si imi arata temp 35:)).Banuiesc ca temp se ia la subtioara, nu?[:I] D-zeu ne iubeste!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alexa temperatura se ia intravaginal, in fiecare dimineata, la aceeasi ora, inainte sa te dai jos din pat ...de preferat termometru cu 2 zecimale, dar merge si cu una....si dupa minim 3 ore de somn neintrerupt. [url="http://www.fertilityfriend.com/home/mikado"]Grafic [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Walkira si nu faci si tu un test?[:D] Lissa vrem detalii, te rugammmmmmm! Ce ai facut in plus luna asta, ceva ceaiuri, analize??? Sti ca suntem curioase, vrem reteta fericirii! Miha au avut si un fel de cursuri cu scopul de a se cunoaste mai bine si de a se imprietenii. Deci vb cand avea pauza.[pup] Ce mai faci?In ce zi esti? [pup][pup][pup] toate fetele Doamne te rugam da-ne si noua un [bb] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lisssa_ana
fetelor mi-am schimbat semnatura. Azi am aflat. Imi vein sa urlu de fericire!!![pk][pk][pk][pk][pk] Va pup! Mamica de [url="http://lb2f.lilypie.com/MFbjp3.png"] Ana[/url] si [gravi]4+
Uau, capitol cu felicitari. Multa santate si tie si lui bb, sa stea in burtica pana la termen, sarcina usoara[pup][pk][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele... eu sunt praf aseara era sa ajung la spital[bang] de la 1 pana la 4 dim am vomitat continu....din max 20 in 20 de min...am zis ca mor, ma luat si cu cadere de calciu ce sa zic ne-am distrat aseara grav...al meu saracu nu mai stia ce sa imi faca. va dati seama ca l-am luat din somn cu textul mi-e rau hai la spital. [bang][bang][bang] aspiranta la bebik [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31791e"]graficul [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...