Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Azoospermia -cap 38-


Recommended Posts

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Felicitari elena74! Pana la urma ati reusit. Noi nu am mai intreprins nimic pe cale medicala si probabil nici nu o vom face. Cred ca va trebui sa ne impacam cu gandul ca nu vom avea copii niciodata. Asta este, candva trebuie trasam linia finala. Va doresc multa sanatate! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felicitari elena 74 [pup],Enza, de ce esti pesimista?[bang],te rog gandeste pozitiv,chiar daca nu vom fi niciodata mame [bang][q],bunul Dumnezeu si-o face mila de noi si vom fi si noi mamici candva, sper ca nu prea tarziu,[pk], restul ce faceti, bine sanatosi? plecati in concediu peste mari si tari?[:D],Pisix felicitari fato pt puii tai,sa fiti sanatosi si fericiti, mai stie cineva de mama omida a noastra?[:D](michelina noastra)[flo],va pup si va iubesc ,si sper ca intr-o buna zi sa va dau si eu minunata veste pe care o astept de ani de zile ca sunt INSARCINATA,Doamne ajuta-mi![flo], weekend placut si sa ne auzim cu vesti bune[pup] bunul Dumnezeu imi va ajuta sa fiu mamica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am gasit un articol interesant despre azoospermie (non-obstructiva). Poate unii l-ati citit, dar eu il postez totusi pentru necunoscatori sau cei care ar dori sa afle mai multe informatii.

In finalul articolului sunt recomandati medici si procedura utilizata de acestia.

 

http://./afectiuni-frecvente/infertilitatea-masculina/tehnici-in-azoo/

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tanoo, am citit la alt subiect ca nasti marti[pk]sa de-a Dumnezeu sa fie o nastere usoara si bb si mama sanatosi

fetelor voi ce mai ziceti ,ce mai faceti?

otita are vreo legatura cu azoo?

enza am intrat pe link dar nu sunt decat reclame

weekend minunat fetelor[pup]

 

bunul Dumnezeu imi va ajuta sa fiu mamica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ANITA75
tanoo, am citit la alt subiect ca nasti marti[pk]sa de-a Dumnezeu sa fie o nastere usoara si bb si mama sanatosi
align="right" id="quote2">da, asa e;sotzia mea naste marti [olala]eu deja numar invers si astept cu nerabdare sa vina [bibe]merci pentru gandurile bune,[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tannoo25
Citat:
citat din mesajul lui ANITA75
tanoo, am citit la alt subiect ca nasti marti[pk]sa de-a Dumnezeu sa fie o nastere usoara si bb si mama sanatosi
align="right" id="quote2">da, asa e;sotzia mea naste marti [olala]eu deja numar invers si astept cu nerabdare sa vina [bibe]merci pentru gandurile bune,[flo]
align="right" id="quote2">nastere usoara sotiei tale [flo], lung drum ... pana la final nu-i asa? si noua ni se parea ca nu mai trece timpul. In sfarsit v-ati implinit. Sa aveti un bebe sanatos si cuminte. Se schimba viata la 180 de grade, e greu, dar e atat de frumoooos.vai ce mi-ar mai place si mie inca o data.Cami [mamica] lui [bonjovi] Luca Alexandru 25 Februarie 2009[foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...