Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Azoospermia -cap 38-


Recommended Posts

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui flyhigher77
Gata, m-am pricopsit! beta 467, mai repet luni! Pentru toate azoogirls! SE POATE, exista speranta! [pup][pup][pup][pup][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][pk][pk][pk][pk][pk]
[colegi][9cer][bebic][bebic] Cami [mamica] lui [bonjovi] Luca Alexandru 25 Februarie 2009 [foto] http://community.webshots.com/user/amzulica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vroiam sa va mai tin la curent cu ce s-a mai intamplat referitor la situatia mea. la analizele facute in tara, fsh-ul era 50,5 (valorile de refeinta: 1,5 - 12,4). de curand am repetat analizele in franta, iar fsh-ul de data asta a fost 39,08 (referinta: 0,95 - 11,95). oare ce sa insemne asta? in ce priveste clinica pt microdissection tese, cautarile noastre s-au cam blocat pt moment. clinica din austria, care practica pretul cel mai mic, nu-mi inspira prea mare incredere, iar celelalte sunt prea scumpe.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mircea2010
vroiam sa va mai tin la curent cu ce s-a mai intamplat referitor la situatia mea. la analizele facute in tara, fsh-ul era 50,5 (valorile de refeinta: 1,5 - 12,4). de curand am repetat analizele in franta, iar fsh-ul de data asta a fost 39,08 (referinta: 0,95 - 11,95). oare ce sa insemne asta?in ce priveste clinica pt microdissection tese, cautarile noastre s-au cam blocat pt moment. clinica din austria, care practica pretul cel mai mic, nu-mi inspira prea mare incredere, iar celelalte sunt prea scumpe.
align="right" id="quote2">mircea - acum ce sa zic, din pacate, ca e 50 sau 40 oricum e iesit muult din schema. Nu stiu ce sa zic ...Cami [mamica] lui [bonjovi] Luca Alexandru 25 Februarie 2009[foto] http://community.webshots.com/user/amzulica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

flyhigher77 - felicitari, bravos!!!!!! eu am sa va spun saptamana viitoare de bhcg-ul meu....

mircea - si nou am facut o tona de FSH-uri in tara. si cand s-a schimbat reactivul cu care lucra laboratorul FSH-ul a iesit in limite normale. deci nu stiu cata baza pot pune pe analizele din romania....

daca ai ceva noutati cu preturi si clinici la care se face microtese, te rog sa ne spui. noi desi am facut un iad nu renutam la ideea de microtese.... doar stangem bani...

o seara placuta si numai realiyari

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...