Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovlecei veseli de sept-oct 2009 (2)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut
Selen sa sti ca nici noi nu ne calificam pt Canada, Australia, Noua Zeelanda. Am facut si eu testul ala acum doi ani cand eram etrem de scarbita de ceea ce se intampla in tara si in special de sistemul sanitar. VOi la ce tara va ganditi? AM observat de ex ca astia in AUstralia cautau mai degraba handy-man care sa fie pe meserie cum s-ar zice si nicidecum oameni cu facultate sua intelectuali [:-@] Eu as fi inclinat catre SUA cu loteria vizelor dar mi-e putin teama de criminalitatea de acolo [alcool]Monicaid="blue"> [mamica] de Zgatieid="navy"> id="Script MT Bold">Povestea noastraid="Script MT Bold">________________________________________________id="limegreen"> Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainteid="Script MT Bold">id="size1">id="limegreen">Ingerasul Andreiid="Script MT Bold">id="limegreen">[ruga]
align="right" id="quote2">Da' pt Suedia ai facut testul??[:D]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 22+ cu [fetita] cu funditaid="navy">
[tren]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Uof..imi tot crapa laptocu..[bang]Va trimit filmuletu promis [:D] [tube]http://www.youtube.com/watch?v=hGX299LlyCc[/tube] Mult pa ! id="teal">id="size1">____________________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
align="right" id="quote2">Eu ma topesc de fiecare data cand o vad.[olala][olala]E asa minunatå!Si ce multe stie.[olala]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 22+ cu [fetita] cu funditaid="navy">
[tren]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29
Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Uof..imi tot crapa laptocu..[bang]Va trimit filmuletu promis [:D] [tube]http://www.youtube.com/watch?v=hGX299LlyCc[/tube] Mult pa ! id="teal">id="size1">____________________________________________________________id="white">id="Georgia">id="size1"> Nihil Sine Deoid="size1">id="red">id="Georgia">
align="right" id="quote2">Eu ma topesc de fiecare data cand o vad.[olala][olala]E asa minunatå!Si ce multe stie.[olala]Iuliana, mami de cretulin Bruculin(14.08) si [gravired] 22+ cu [fetita] cu funditaid="navy">
[tren]
align="right" id="quote2">lasa, lasa, ca nici cu brucu nu mi-e rusine [olala]; apropo, ce mai face? ce a mai invatat nou la gradi? Daniella tot jucausa? [pup] ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...