Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dovlecei veseli de sept-oct 2009 (2)


Recommended Posts

buna seara, monica cum au iesit galustele? la noi au un mare succes. e a treia zi cand mananca. pana acum a fost supa de vacuta, adik au facut ai mei rasol si in zeama aia unde a fiert ciolanul cu legumele au pus galustele. Doamne, ce minunatie a iesit. azi a prestat mama iar supa de galuste, dar de pui de tara. iuliko sunt sigura ca Brucu va fi foarte incantat, daca sclifositul meu presteaza. sabyna imi pare rau de suferinte. acum 2 notpi, am facut o indigestie. in 20 de minute m-am dus la baie de 3 ori. ma culcasem cu 64 de kile, m-am trezit cu 62. deci, partea plina a paharului. elle si raluca_u ma bucur sa va vad pe aici si sa aud de copilasii vostri frumosi. hepi sa stii ca azi vorbeam cu uka de tine. imi spunea cat esti de finuta si de draguta si ce copil minunat ai si ce sot de treaba. numai lucruri bune, zau. am auit ca ai neste mereeeeee....[q][q] techila, mami esti ok? raluk l-am si vazut pe Alex mancand orezul fiert din ghiveci. nu stiu dom;'le cum mananca numai ce nu-i comestibil. pai mai nou AIdan molfaie harite igienica, ziare...daca ar fi pamant, ar presta si din ala. da chiar asa fetelor....incercam aici sa o lasam mai moale cu dulceturile si prajiturile si voi ne stricati tot planul. [:D][:D] MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski [pk] www.bebestepz.blogspot.com [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143787&whichpage=1"]Micul nostru Foc a venit pe lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui MangaGirl
buna seara, hepi sa stii ca azi vorbeam cu uka de tine. imi spunea cat esti de finuta si de draguta si ce copil minunat ai si ce sot de treaba. numai lucruri bune, zau. am auit ca ai neste mereeeeee....[q][q]
de ce bagi strambe ma? sa stii draga epi ca nu am zis asa ceva![:D] eu nici nu stiu daca ai mere sau pere, de unde sa stiu eu, pacatele mele [:I] ah si ce ass sunt, am uitat s-o imbratisez pe frumoasa sabiyna, get well soon!!! [pup][pup] Mult pa ! ____________________________________________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Dragelor, ati dat pana acum copiilor ulei de argan? Ce alt ulei folositi? In afara celor de masline si porumb. --- mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009) Multumesc lui DD.
noi mergem pe 5W40 [:D] Mult pa ! ____________________________________________________________ Nihil Sine Deo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am reusit sa o adorm pe Ama si mai vreau sa zic asa: aricelule pentru ce inveti tu mami acolo? unde esti tu luto mami? ce face davidelul? sabina sanatate multa! eu am ceva de lucru si chef ioc! Ama alearga toata ziua prin casa si descopera si vorbeste si cere si ma iubeste....asa ca la sfarsitul zilei pic si eu la fel ca ea! [pup] si va doresc noapte linistita si vise frumoase oriunde v-ati afla! Mami de [zana] Amilici Crocodilibici Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Dragelor, ati dat pana acum copiilor ulei de argan? Ce alt ulei folositi? In afara celor de masline si porumb. --- mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009) Multumesc lui DD.
hepi uite [url="http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2010/10/30/rudi-moerck-on-cooking-oils.aspx"]aici[/url] un articol despre uliul de masline. cica pt gatit, ar fi mai bune cele tropicale pentru ca au punctul de fierbere mult mai ridicat. ai mei folosesc ulei de palmier, dar cica cel de cocos ar fi mai bun. MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski [pk] www.bebestepz.blogspot.com [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143787&whichpage=1"]Micul nostru Foc a venit pe lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Manga, te pup mami. Sa stii ca eu si uka ne-am placut si iubit de cum am inceput sa scriem [:D]. Stiu, e mai atipic decat in alte mari iubiri, da' asa s-a intamplat. Si simt ca si ea vibreaza pentru mine [:D][:D][:D] si ca ma iubeste maxim. Si ti-am zis ca, desi s-a dus sezonul de mere, sunt unele la mine in beci cu o dedicatie speciala [pup]. Astept sa-mi dai un semn. Sper sa nu ne mai ratam. Ce face Aidan? Cand veniti in B? --- mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009) Multumesc lui DD.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hepi...ai sursa de ulei de argan bio? Eu recunosc ca doar ulei de masline i-am dat Isabelei. Dar ma gandeam si eu la argan...si la cel de nuci. [mamica] de printesa [zana] Isabela Maria - 15 septembrie 2009 [zana] [url="http://community.webshots.com/user/Vikcj"]Isabela[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka
Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Dragelor, ati dat pana acum copiilor ulei de argan? Ce alt ulei folositi? In afara celor de masline si porumb. --- mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009) Multumesc lui DD.
noi mergem pe 5W40 [:D] Mult pa ! ____________________________________________________________ Nihil Sine Deo
v-ati scos! MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel aka Piski [pk] www.bebestepz.blogspot.com [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=143787&whichpage=1"]Micul nostru Foc a venit pe lume[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...