Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (46)


Recommended Posts

ASTERY sa stii ca are dreptate Brandusa cu barbatii versus empatie.In general sunt mai lipsiti de compasiune,speriati ca de bombe de sange,boala (a lor sau a celor din jur ... ) etc. Am si io un specimen.Io zic ca chiar daca va ramane Razvan cu ceva lispa de empatie,eventual doar va parea ceva mai macho,mai mascul dur asa [:-@] ... Na ca iar plange bebe ... acum merg sa ii dau papa,ca de cand o lalaim asa deja cred ca chiar l-a apucat foamea!
MONI cu [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA [/url](01.01.2006) si [url="http://www.dropshots.com/TUDOR1"] TUDOR [/url](14.08.2009)
"Cainii latra,caravana trece."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Moni, asa o fi, timpul ne va spune, deci asteptam. ce sa zic, al meu barbat e empatic, e milos, cel putin cand are Razvan ceva... e jale, ii dau lacrimile, si-i cam macho el asa de felul lui. Probabil ca va "invata" si despre asta, cum sa-si manifeste emotiile, cum sa le gestioneze in situatii de criza... Despre antibiotic nush ce sa zic, dar nu avea o lingurita dozatoare in miligrame, in cutie, pe langa capacul acela cu care trebuia sa masori apa?? Oricum, Razvan a luat doza in mg, calculate la gabarit, nu ma pricep la conversii chiar deloc, iar la astea medicale musai sa stii ce si cum. Mi-ai dat o idee, i-am construit si eu lui Razvan un mic orasel, am pus la gramada de toate... vad ca i-a palcut, dar acum vizioneaza iar desene pe Minimax. Mai, o sa radeti, dar... mie mi-e dor tare de-un bb agatat de tzatza mea! Razvan tragea nene ca un vacuum, lapte sa fi fost si daca nu faceam tampeniile alea de ragade... cred ca mai bea si-acum [:D]. Ca asta micu' al meu, cand se ataseaza de ceva, pai sa te tii, nu mai lasa [bibe]. Bee, sa se lase mai rapid Radu de fumat. Pai? Atatia bani arsi? Or sa-i treaca nervii si dependenta, numai sa vrea.
Cristina si [bonjovi] Razvan (31.01.2006)
"Viata e ca carosabilu': unii vine, altii trece..." (adusca, membru DC)
poze [url="www.dropshots.com/asteryaro"](1)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro1"](2)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro2"](3)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro3"](4)[/url] [url="www.dropshots.com/asteryaro4"](5)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ASTERY da' Razvan cum e? Il atrag sau ba bebelusii vazuti pe strada par example? Hai ca daca vrea el poate va iasa mai repede [:D] Tudor a tras 15 minute la un san si gata nani,l-am mai pus sa ragaie,l-am mai bazait si a mai tras cu chiu cu vai 5 minute din celalalat si ... somn de voie.Acum e in carucior,se screme [:-@] Eu daca m-as mulge constincios,adica dupa fiecare supt golit sanii ... n-as mai avea loc in congelator dupa aia.N-o fac pentru ca cu cat te mulgi mai des/suge bebe mai des - cu atat creste productia.Si eu vreau sa se normalizeze cererea cu oferta [:D],ca sa scap de muls.Deci o fac numai cand chiar dau pe dinafara ... M-a apucat un sooomn,fug si eu in pat un pic.
MONI cu [url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIANA [/url](01.01.2006) si [url="http://www.dropshots.com/TUDOR1"] TUDOR [/url](14.08.2009)
"Cainii latra,caravana trece."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei Moni, nu stiu cat intelege el, dar cand vede bb in carucioare, merge, inspecteaza... Sa dea Domnul sa se indure si de mine. Cine stie, am schimbat locul, am schimbat si norocul!
Cristina si [bonjovi] Razvan (31.01.2006)
"Viata e ca carosabilu': unii vine, altii trece..." (adusca, membru DC)
poze [url="www.dropshots.com/asteryaro"](1)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro1"](2)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro2"](3)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro3"](4)[/url] [url="www.dropshots.com/asteryaro4"](5)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BRANDUSA, tin pumnii sa reuseasca sa se lase sotul tau de fumat. Al meu a reusit, e ok acum. Insa sa stii ca indiferent de cat am urlat la el, s-a lasat cand a simtit el ca e momentul. Asa ca Doamne ajuta sa fie si al tau motivat si sa reuseasca! Bine ca te simti mai bine cu operatia, sa treaca cat mai repede.[pup] CRISTINA, tinem pumnii sa mai apara un bebe mic cat mai repede! Stiu cat iti doresti. [pup] MONI, cu agatatul lui bebe de san te inteleg.[pup] Nici eu nu suportam sa stea tot timpul agatat de mine, si al meu se invatase tot la san pana am pus piciorul in prag si l-am lasat sa urle in patut pana se calma. A urlat vreo doua zile si a fost ok pe urma. Nu ma descurcam altfel, nu aveam ajutoare si George lucra si erau multe de facut in casa, nu puteam sta cu el la san in continuu. Sa stii ca si pisicle au avut si au un rol foarte important. Cand era mic, stateau pe langa patutul lui si torceau, asa adormea, cu pisicile. Acum la fel, daca il simt agitat, se duc la el, incep sa toarca, se freaca de el si il calmeaza. La fel si cu noi. Sunt calmante naturale, matzele astea ale mele.[:)] Cu limbile straine stam foarte bine, invata in continuare, engleza e foarte bine, incepe cursurile din toamna, o sa aiba sambata iar spaniola e ok, fac eu cu el si il dam de la anul la cursuri. Trebuie sa mergem sa mai cumparam carti in spaniola, ca le-am citit pe toate, nici nu aveam multe, tot cumpar pe parcurs, mergem la libraria spaniola si isi alege singur.[:D] [pup], revin. Lost in different projects...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, RAzvan a facut si febra, 38,7 IR si io-am dat Calpol. A adormit la 15,25, o sa merg si eu langa el, pe mine statul in casa ma oboseste mai mult decat orice, mie imi place aerul. Anda, da, stiam de pisici ca sunt calmante naturale, pacat ca io-s alergica, as fi incercat.
Cristina si [bonjovi] Razvan (31.01.2006)
"Viata e ca carosabilu': unii vine, altii trece..." (adusca, membru DC)
poze [url="www.dropshots.com/asteryaro"](1)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro1"](2)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro2"](3)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro3"](4)[/url] [url="www.dropshots.com/asteryaro4"](5)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello.. Alex e cu febra si cica rosu in gat..ce aveti mai acolo cu virusii de cand e rece dimineatza..ca o iau razna deja.. Sanatate la toata lumea..revin duap sedinte ca m-au capiat astia ca e sf. de luna[bang] Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Denisa, in Ro e ca la draci: iarna amigdalite si laringite, vara enterocolite, toamna toate la gramada. Sau oricand, orice. Sanatate multa lui Alex! Sa-l puna soacra bine pe picioare, sa-l aduca Dragos acasa ca lumea. Io am nervi pe bolile astea de stomac, fiindca noi 3 suntem ff atenti, ne spalam pe maini de cate ori trebuie.... mancam proaspat, si totusi...
Cristina si [bonjovi] Razvan (31.01.2006)
"Viata e ca carosabilu': unii vine, altii trece..." (adusca, membru DC)
poze [url="www.dropshots.com/asteryaro"](1)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro1"](2)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro2"](3)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro3"](4)[/url] [url="www.dropshots.com/asteryaro4"](5)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi tot kkciti, luam medicamentele si mai vedem. S-aveti o seara placuta, fara treziri dese (proaspetele mamici).
Cristina si [bonjovi] Razvan (31.01.2006)
"Viata e ca carosabilu': unii vine, altii trece..." (adusca, membru DC)
poze [url="www.dropshots.com/asteryaro"](1)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro1"](2)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro2"](3)[/url],[url="www.dropshots.com/asteryaro3"](4)[/url] [url="www.dropshots.com/asteryaro4"](5)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astery, sper sa aveti si voi o noapte ok, fara probleme pentru Razvan! Denisa sanatate lui Alex. Sa se faca bine repede. Ce e drept s-au racit diminetile si serile. Io-s necajita, ca asta mic al meu a dormit toata ziua, deci o sa fie iar in tura de noapte. [bang] Iar cand am vrut sa fac dush si l-am lasat la RAdu in brate........Atat am lipsit cat am plecat sa-mi caut haine de culcare si la intoarcere, Radu dormea cu baiatul in brate! Si Petru cel mic era cu caputzul putzin in jos. Evident am renuntat sa mai merg la dush pe moment. Am luat baiatul, l-am culcat si am plecat dupa. Sa ma enervez? [alcool] Parca vad ca maine voi dormi putin doar peste zi (Azi am dormit o ora dimineata si o ora dupa masa). Noapte buna! Ana Teodora (22.12.2005), Razvan Dimitrie (26.10.2007) si Petru Octavian (11.08.2009) http://www.dropshots.com/dochia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...