Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene - 71 - LMA Tudor! LMA Radu!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Ne-a facut "bucuria" si a cazut de pe pat,in incercarea de a se da jos singura....a fost prea rapida pt a mai putea fi prinsa,asa ca...plansete,suspine si muuuulte lacrimi.... Dar i-a trecut cu

si multe imbratisari.

 

Este incredibil cum reactioneaza la aceasta melodie: canta,danseaza,face cu manuta "hello",le trimite bezele la maimutoii aia,iar cand se termina ne impinge mana sa-i mai punem cantecelul inca o data!

 

Ralu esti dulce rau de tot!

Nici eu nu am incredere in metodele pe care le-ar putea folosi la cresa,asa ca ma gandesc la ceva "vitamine-minune"(daca or exista) si.... multa(dar foarte multa[alcool]) rabdare din partea noastra.

 

Felicitari pt "poponitzul" istet foc!!! E atat de interesant sa-i vezi cu ce cuvinte incep,imi imaginez cat de dulce e Mateiutzul!

 

 

 

Lumiid="red"> SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Deniseid="red"> 7 Oct 2009

 

Poze Alexa Annabelle Deniseid="red">

 

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`

Mahatma Ghandi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Innafara de Raluci si Laurica, mai participa cineva la concurs??????????

 

Daca ne indragiti, votati va rog [ruga]sim1id="red"> si sim2id="green">id="size3">[flo]

 

[mamica] fericita de [copil]ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala]

 

 

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluci si noi vrem asa biscuiti.Vad ca ne da capisoneasa de lucru.Sper sa isi revina Bubu.

Geo are febra.De 2 zile stam in casa asa ca nu stiu ce este.Probabil o viroza luata de unde nu stiu.De maine incepem sa iesim iar chiar daca e frig.

Semne de letargie a dat in seara asta.S-a trezit acum dupa 10 min de somn si vad ca e ok.Febra e pana in 38 deci poate fi si dintele nr.8 vinovat.id="blue">

 

[mamica] de [iepu] George-Stefan (15.11.09)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion
votat la raluci, simina si dana.nrestul nu stiu pozele: ariadna, ancutza parca?Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09)poz(n)eid="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">nu nu, eu nu particip la concurs [:I]am votat Raluci, Licurix, Simina si Dana[pup]____________________________________________________id="purple">
Anca, mamica fericita de [copil] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de voturi, am lasat linkul la semnatura, dau biscuite la fiecare vot [:D]

 

Many - nu e rosu in gat a ramas cu greva dupa ce a bolit zilele alea, sper sa-si revina, ma gandesc ca daca-l durea plangea si cand sugea, el nu are nimic in rest

 

Tina - imi pare rau de Geo, dar daca tot are febra eu zic sa nu iesiti afara

 

by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09)

 

[majoreta]hai cu bb2

 

un vot daca va place rab1 sau rab2 multumim

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna

 

Da, tot pe langa butoi dau tarcoale... ma mai uit in interior, ma mai plimb imprejurul lui cu mainile la spate si capul aplecat... ganditor.

Una peste alta dintele 7 face poc! asa ca am mare spectacol

 

De tati stim ca vine in noaptea asta acasa.... si cam atat. El e in mare chef... a spus ca ar fi bine sa ma pregatesc sa fac bagaje ca plecam... [alcool] unde?!?!?!( asta chiar e nou la mine... sa ma intereseze unde plecam...[:-@]) Nu stiu daca plecam... vedem... oricum, va anunt daca dispar motivat cateva zile

[pup]

 

Mami fericita de [copil]Mihnea

Mihnea creste mare (14.11.2009 )

aniversarea nuntii

POZE

id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...