Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene - 71 - LMA Tudor! LMA Radu!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria
[pofta][pofta]Raluci te alerg... mor de pofta... vreau biscuiti!!!! ( si pe cuvant ca NU sunt [gravi])
Mami fericita de [copil]Mihnea Mihnea creste mare (14.11.2009 )aniversarea nuntii POZEid="blue">
align="right" id="quote2">iti trimit cu mare drag [pup] nu ma mai alerga ca asa de alergata sunt ca o sa ma impiedic [alcool]by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2un vot daca va place rab1 sau rab2 multumim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s]LA MULTI ANI FERICITI, AMALIA!id="size3">id="purple">[s]

LA MULTI ANI FERICITI, SABINA![s]

id="size3">id="orange">

LA MULTI ANI FERICITI, MIHAI![s]
id="right">id="size3">id="navy">

 

Sa cresteti mari, sanatosi, cuminti, frumosi, sa aveti un cer senin in viata, si sa le aduceti numai bucurii parintilor!

 

UN buchet mare de [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] pt Licurici, Ancutz si Ali, care intr-o zi ca astazi, anul trecut, v-ati tinut pentru prima data minunile in brate. [pup]

 

Asteptam cinsteala (ca eu am mancat doar un mar in seara asta + niste biscuiti de-ai copchilului, daca tot mi-a facut raluci pohta. [pofta]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara![flo]

 

[s] La multi ani, Amalia! [s]

[s] La multi ani, Sabina! [s]

[s] La multi ani, Mihai! [s]

 

Noi, nimic nou. Decat ca Raru' a primit cadoute in avans.

De la bunici si de la noi.

 

Felicitari pentru mergaretii curajosi si pt noile cra-cra-uri. [pk]

Sanatate si insanatosiri grabnice copilutilor februti si pofta de mancare celor mofturosi.

 

[pup] fete!id="Comic Sans MS">id="purple">

 

_________________________________________________

[il] Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai [copil] (05.11.2009)id="size1"> [il]

 

"Children make you want to start life over."

Muhammad Ali

id="right">id="Comic Sans MS">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara!

 

La multi ani Sabina, Amalia si Mihai![batetoba][cheers] Sa cresteti mari, frumosi si sanatosi!

 

ma declar franta... am alergat astazi dupa provizii pentru gatelile de Motz Party de maine seara (i-am zis nasei sa ii ia si suvita de par sa o pastram amintire, asa just for the fun of it). sper sa iasa dragut si bebster sa fie in forma!

 

de la pregatiri am ramas cu ceva substanta pe degete din ardei iuti cu tot spalatul cu sapun... si bineinteles mi-am intins-o pe fata, pe nas, pe gura... ard in flacari!

 

noapte buna!

 

 

 

mamica lui Tudor (04.11.2009)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana n.
S-a dat drumul la concurs...deci, votati-ne [:D]------------------------daca va plac pozele noastre, votati-ne:id="size3"> da-1 si da-2id="green">[flo]id="size4">id="Comic Sans MS">Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)id="Comic Sans MS">id="blue">
align="right" id="quote2">Hi hi hi[8D], v-am votat pe toate: ranjita, ochiosu si bubulache[pup]Flavous, [pup], iti dedic o melodie, chiar dc nu imi place in mod deosebit artista, dar cred ca se potriveste evenimentului "ARD IN FLACARI[8D]"GNFWYA!poponitzu' meu Matei-AndreiCredinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...