Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene - 71 - LMA Tudor! LMA Radu!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou
[hopsieu]..noi inca suntem asaltati cu vizite..doar seara suntem singuri..maysaaid="red"> este un inger de copil ..nu plange aiurea...e cuminte rau de tot..sunte topiti dupa ea...iar alaptatul mi se pare ceav incredibil si sper din tot sufletul sa o alaptez pana la 1 an cel putin...am descoperit intre timp ca numele ei are in sapte si o [poveste frumoasa dar v-o spun alta data ...va [pup] pe toate de 1 milion de ori si mai ales pe fulgusori ..maine pun si poze
align="right" id="quote2">pupam ingerasul mis, abia asteptam pozeee [olala]by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2un vot daca va place rab1 sau rab2 multumim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui monis5
[bum] [bis] [bis] [cheers] [disco] [disco] [disco] [cheers] [bis] [bis] [bum][s][s]TUDORid="blue">id="size5">[s][s]RADU STEFANid="blue">id="size5">[s][s][bum] [bis] [bis] [cheers] [disco] [disco] [disco] [cheers] [bis] [bis] [bum]
si [s][s] Iustinutz + [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea]
align="right" id="quote2">de acord cu tine [asia]by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2un vot daca va place rab1 sau rab2 multumim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

[s]Tudor si Radu-Stefan[s]

Sa cresteti mari si sanatosi!id="blue">id="size3">

 

 

In dimineata asta au plecat parintii mei [q]

 

 

 

 

 

------------------------

daca va plac pozele noastre, votati-ne:id="size3"> da-1 si da-2id="green">[flo]id="size4">id="Comic Sans MS">

 

 

Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)id="Comic Sans MS">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexaid="purple"> ce fain ca buburuza e cuminte,sa-i tina DD naravul,iar tie sa ti se implineasca dorinta!![flo]

 

andreid="purple"> o sa caut la farmaciile astea mai mari ca maica-mea a intrebat la una din asta mai mititica si nu aveau pt. bb-i asa mici...nu stiu daca o sa gasesc farmacia sexyblu[;)]

 

LUMIid="purple"> imi pare rau de cazatura si de mofturele la papa..oare ce-o fi cu copiii astia?!! si al meu e intr-o faza de-asta...ma termina ..nu mai stiu ce sa-i dau sa manance cateodata,pe cand cred ca am gasit retetele magice vine dumnealui si-mi darama teoria..of,of te inteleg perfect [pup][pup]mamica necajita si pritesa mofturoasa..

 

 

eu sunt tare necajita: aseara nu a vrut sa adoarma nicicum,l-am lasat sa se mai joace,sa oboseasca..poate-poate...nici gand..a dormit undeva in jur de 12 si ceva fara sa bea lapte si tot suspinand..m-a cam scos din pepeni si nu am putut sa gestionez cum trebuie situatia...acum ma simt ca naiba [q][q]

 

miany

fericita mami de DAVID ANDREI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miany75
"mneata tuturor!![bis][bis][bis]LA MULTI ANI,TUDOR!! LA MULTI ANI,RADU STEFAN!!!SA FITI SANATOSI,VOINICI SI FERICITI id="purple">!!![bis][bis][flo][flo]La multi ani si luniversatului,Iustin de mami draga stephy!!![flo][flo]id="blue">mianyfericita mami de DAVID ANDREI
align="right" id="quote2">LA MULTI ANI SI DE LA NOI[olala][pup][pup][pup]!!!!!!!!id="size2">Daca ne indragiti, votati va rog [ruga]sim1id="red"> si sim2id="green">id="size3">[flo][mamica] fericita de [copil]ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala]Povestea nasterii printesei cu ochi albastri
id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza,

 

 

[s][s][s]Tudor[s][s]

[s][s][s] Radu [s][s][s]

 

Asteptam niste healthy treat de la mama aromata[:D][batetoba][;)]

 

Abia am reusit sa il tin pe Matei treaz pana acum ca sa doarma afara. Nu numai ca a ramas la ora de vara, dar se trezeste la ore din ce in ce mai mici: azi 6.30

 

Cu ocazia analizelor de ieri i-am aflat si grupa de sange are(ce curioaziti sadice am): are grupa mea si RH-ul Capisonului sr.

[pup]

 

mami de [pk] MATEI -TUDOR[pk] (10.11.2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miany poate ca trebuia sa-l scoti un pic la aer [:D][:D], cel putin eu asa fac[:D], o scot in fiecare seara chiar si la ora 20, si doarme dusa 10-12 ore[:D]

 

Daca ne indragiti, votati va rog [ruga]sim1id="red"> si sim2id="green">id="size3">[flo]

 

[mamica] fericita de [copil]ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala]

 

 

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca deobicei fimea inca doarme[:D], culcata de la ora 22[:D].Laptele dela 8 la papat in somn[:D]

 

Meniul de azi:

mar-banana-mandarina

supita de legume cu taitei

musaca (pui cu vita)

iaurtel

bibe de nani

 

Daca ne indragiti, votati va rog [ruga]sim1id="red"> si sim2id="green">id="size3">[flo]

 

[mamica] fericita de [copil]ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala]

 

 

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...