Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene - 71 - LMA Tudor! LMA Radu!


Recommended Posts

Inca una si ma duc

Sunt supi pe Raluci, Lauricu si Dana , ca eu le-am votat, da ele pe mine NU........ori nu le plac pozele[q]

 

Ma duc sa scol fata ca ma apuca pranzul in casa

 

Daca ne indragiti, votati va rog [ruga]sim1id="red"> si sim2id="green">id="size3">[flo]

 

[mamica] fericita de [copil]ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala]

 

 

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mneata

 

[s]Tudor![s]

[s]Radu![s]

 

Lumi, multi pupici mamicii stresate. Sa petreceti timp frumos cu R cat mai e acasa.

 

Miany, te cred ca te simti prost ca nu ai avut reactii tocmai ok aseara. Eu am pretentia ca in general gestionez binisor situatiile critice dar sa stii ca si eu am derapat de cateva ori si imi vine sa [bang]. Una peste alta cred ca e normal sa avem scapari... pupici sa nu te mai simti prost pentru asta si, data viitoare, sa-ti iasa mai bine

 

Alexa, pupici tie si fetitei. Tare ma bucur ca e un copil perfect.... pai cum putea sa fie altfel?! Sa fie sanatoasa si papacioasa.[pup][flo][flo][flo]

 

Mami fericita de [copil]Mihnea

Mihnea creste mare (14.11.2009 )

aniversarea nuntii

POZE

id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

La multi ani,Tudor!

 

La multi ani,Radu!id="size4">id="blue">

 

Sa aveti parte de o viata frumoasa,de multa sanatate si mult noroc!id="red">

 

Laura_Andreea-din pacate nici nu prea mi-am permis prea multe combinatii...la fructe,cea mai "indrazneata" era mar cu para si bananana[alcool],ca imi era frica sa n-o zapacesc cu prea multe....(si adaugam cereale)

La legume...i-au placut borcanelele in Tenerife-am gustat din toate(niciodata nu i-am dat ceva fara sa gust eu intai)-au un gust mult mai bun decat cele din Romania....De cand ne-am intors a inceput sa isi scada cantitatea de solide,pana a ajuns la 0[q].... Ieri i-am facut piure de morcov si cartofi cu branzica(i-am dat si bucati,sperand ca va manca)-a luat cateva lingurite....

Ma gandeam ca la cresa nu stau dupa fundul ei.... Pedi m-a sfatuit s-o las fara laptic,sa behaie de foame,poate va accepta solidele,dar nu am inima sa o las asa,o masa o sar,dar ei nu-i pasa doar de una,si sta flamanda pana ii dau laptele....

Multumesc mult ca te-ai gandit la noi,de cand am inceput diversificarea,cred ca am plictisit tot forumul cu problema noastra[asia]

 

Felicitari pt papusica isteata si iubitoare de animalute! Nici a mea nu reactioneaza la Nu in romana,dar au ele timp. Cred ca te distrezi de minune cand o vezi jucandu-se cu pisica,si mai ales cand auzi ca spune si Tisa[olala]

 

Miany[pup],multumesc de vorbele bune.

Nu stiu ce au copiii astia,dar eu am bagat ieri o tura de bocete in baie....si acum,cand ma gandesc ca urmeaza masa,imi vine sa plang....Sa o vad iar cum se enerveaza,cum tipa,se intoarce in toate partile,vrea lingurita(pe care o goleste daca i-o dau plina),si o baga in mancare,dar tot goala o baga in gura,framanta mancarea,da pe jos,pe ea,prin par...[alcool] O voi lasa pe mama(saraca) sa o hraneasca!

Of,cand am citit ca faci cate 2 feluri de papa,mi s-a ridicat parul pe mine,imi i maginez cum i s-ar dubla nervii domnisoarei[alcool].

Dar ma gandesc si la ce-o fi in inima ta cand te chinui atat si domnisorul refuza sa manance[pup]

Daca zici ca nu prea are pofta de mancare,nu a putut sa doarma si a tot suspinat,nu ai controlat sa vezi daca iese vreun dintoc? La noi ieise al 9-lea.

 

 

 

Lumiid="red"> SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Deniseid="red"> 7 Oct 2009

 

Poze Alexa Annabelle Deniseid="red">

 

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`

Mahatma Ghandi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria
Mneata Miany, te cred ca te simti prost ca nu ai avut reactii tocmai ok aseara. Eu am pretentia ca in general gestionez binisor situatiile critice dar sa stii ca si eu am derapat de cateva ori si imi vine sa [bang]. Una peste alta cred ca e normal sa avem scapari... pupici sa nu te mai simti prost pentru asta si, data viitoare, sa-ti iasa mai bi
Mami fericita de [copil]Mihnea Mihnea creste mare (14.11.2009 )aniversarea nuntii POZEid="blue">
align="right" id="quote2">ms de incurajare..draguta ca intotdeauna[pup]; sper sa imi treaca sentimentul asta de vinovatie ..ca ma simt tare-tare aiurea...mi-e ciuda pe mine de mor...el,saracutu nu are nici o vina si eu ca o toanta mi-am descarcat nervii (si hormonii) pe el..l-o fi suparand ceva si eu ,ca o mama denaturata ,nu am fost in stare sa descifrez ce e ( e tare marait zilele astea)...uufff...mianyfericita mami de DAVID ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin
Inca una si ma ducSunt supi pe Raluci, Lauricu si Dana , ca eu le-am votat, da ele pe mine NU........ori nu le plac pozele[q]Ma duc sa scol fata ca ma apuca pranzul in casaDaca ne indragiti, votati va rog [ruga]sim1id="red"> si sim2id="green">id="size3">[flo][mamica] fericita de [copil]ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala]Povestea nasterii printesei cu ochi albastri Ceva special pentru fata si sotul meu!id="green"> VA IUBESC!!!id="red">id="size2">
align="right" id="quote2">Simina, eu inca nu mi-am distribuit punctele... mai este timp.[:)]------------------------daca va plac pozele noastre, votati-ne:id="size3"> da-1 si da-2id="green">[flo]id="size4">id="Comic Sans MS">Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)id="Comic Sans MS">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! eu sunt intarziata....

 

La multi ani Amalia! Pupici rechinasei cele frumoase si gratioase si mami Licurici!

La multi ani Sabinutza cea finutza! Pupici la fetele frumoase de la Piatra!

 

La multi ani Mihai! Ali sa-ti traiasca voinicutul!

 

La multi ani Tudor Flavours sa-ti traiasca feciorasul!

 

La multi ani Radu! Tinonino felicitari ptr prima aniversare!

 

In concurs mai sunt si rechinasa si puiul lui Tina, pe langa Ariadna si Mihamora, Ralu, Simo si Dana. Eu cum mai am "obligatii" si pe la alte subiecte plus vreo 2-3 poze care tare mi-au placut mi-am epuizat punctele destul de repede. N-am votat tot dar mai am o prietena cu cont pe DC si o rog sa voteze ca n-am reusit eu, sa fie echitabil ptr toata lumea. [flo]

 

[9cer] Dianaid="red"> cu [bonjovi] Vladid="blue"> (16.05.04) & [8**]Timeea id="red">(18.05.06) & [copil]Teodora id="red"> (11.11.09)id="green">

id="size1">

Maria_rubi, o mamica DC are nevoie de ajutor! [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard
Miany[pup],multumesc de vorbele bune.
Nu stiu ce au copiii astia,dar eu am bagat ieri o tura de bocete in baie....si acum,cand ma gandesc ca urmeaza masa,imi vine sa plang....Sa o vad iar cum se enerveaza,cum tipa,se intoarce in toate partile,vrea lingurita(pe care o goleste daca i-o dau plina),si o baga in mancare,dar tot goala o baga in gura,framanta mancarea,da pe jos,pe ea,prin par...[alcool] O voi lasa pe mama(saraca) sa o hraneasca!
Of,cand am citit ca faci cate 2 feluri de papa,mi s-a ridicat parul pe mine,imi i maginez cum i s-ar dubla nervii domnisoarei[alcool].
Dar ma gandesc si la ce-o fi in inima ta cand te chinui atat si domnisorul refuza sa manance[pup]
Daca zici ca nu prea are pofta de mancare,nu a putut sa doarma si a tot suspinat,nu ai controlat sa vezi daca iese vreun dintoc? La noi ieise al 9-lea.



Lumiid="red"> SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Deniseid="red"> 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Deniseid="red">
Filmulet1
Filmulet2
Filmulet3

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`
Mahatma Ghandi
align="right" id="quote2">


lumi draga,ii fac doua feluri de mancare ptr. ca uneori vrea ceva mai consistent (ia singur carnea de pe farfurie si si-o indeasa in gura- mi-e asa de drag cand il vad),alteori vrea ceva mai "soft"..asa ca ma gandesc ca din doua feluri,unul il mananca..acu nu vrea nici una nici alta...adica isi baga in gura sau ii dau eu ,dupa care incepe sa scuipe sau sa-si faca greata..posibil sa fie si dintii de vina..sper sa am suficienta rabdare sa trec cu bine peste perioada asta..ca e tare frustrant,dar tu cred ca stii si mai bine decat mine...

ma duc sa-i pregatesc papa (sa vedem cum o fi,ca ma ia cu calduri deja) ca abia s-a trezit...

va [pup] si va doresc o zi usoara si cu cat mai putine urlete,racnete,rasturnari de boluri etc...

miany
fericita mami de DAVID ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana n.
Citat:
citat din mesajul lui simina_kin
Inca una si ma ducSunt supi pe Raluci, Lauricu si Dana , ca eu le-am votat, da ele pe mine NU........ori nu le plac pozele[q]Ma duc sa scol fata ca ma apuca pranzul in casaDaca ne indragiti, votati va rog [ruga]sim1id="red"> si sim2id="green">id="size3">[flo][mamica] fericita de [copil]ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009[olala]Povestea nasterii printesei cu ochi albastri Ceva special pentru fata si sotul meu!id="green"> VA IUBESC!!!id="red">id="size2">
align="right" id="quote2">Simina, eu inca nu mi-am distribuit punctele... mai este timp.[:)]------------------------daca va plac pozele noastre, votati-ne:id="size3"> da-1 si da-2id="green">[flo]id="size4">id="Comic Sans MS">Dana, mami fericita de [copil] David (2 noiembrie 2009)id="Comic Sans MS">id="blue">
align="right" id="quote2">eu am inceput sa impart punctele, sunt cateva poze care-mi plac tare tareby Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2un vot daca va place rab1 sau rab2 multumim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...