Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene - 71 - LMA Tudor! LMA Radu!


Recommended Posts

buna ziua lume si multe multumiri pentru urari! [pup]

 

coque - unele treats de azi nu sunt chiar healthy, dar treaca de la mine, ca doar o data face baiatul un anisor (mie inca nu-mi vine sa cred ca am copil si inca asa de mare iupiii).

asadar lume lume, poftiti la: fripturica de porc cu cimbru si usturoi la tava, ficatei cu ceapa si marar, somonel la aburi cu rozmarin, legume la aburi cu sos de unt, ciuperci, salata de vinete, salta de icre, salata de macrou afumat (pana aici sunt home made), platou de branzeturi cu nuci si mai am si niste castane din care planuiam un piure, dar nu stiu daca mai am timp... si la sfarsit tortulet pentru adulti: crema de ciocolata cu nuca si crema de tiramisu cu nuca si tortulet pentru bebici: dovleac, banana, mar, gutuie, branza si ou (nu stiu cum va iesi... e la cuptor)

 

va pup si sper sa revin cu pozici frumoase.[flo]

 

si era sa uit... beuturi: apa [:D], limonada si sampanie.

 

mamica lui Tudor (04.11.2009)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
eu am inceput sa impart punctele, sunt cateva poze care-mi plac tare tare

by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09)

[majoreta]hai cu bb2

un vot daca va place rab1 sau rab2 multumim
align="right" id="quote2">

hai ca m-ati bagat in ceata. e un nr limitat de puncte ce poate fi folosit? [:D]

Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09)
poz(n)e
id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion
Citat:
citat din mesajul lui raluci_beu am inceput sa impart punctele, sunt cateva poze care-mi plac tare tareby Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2un vot daca va place rab1 sau rab2 multumim
align="right" id="quote2">hai ca m-ati bagat in ceata. e un nr limitat de puncte ce poate fi folosit? [:D]Lili, mami de [copil] Alexandru (18nov'09)poz(n)eid="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">fiecare membru are 100 de puncte pe care le poate imparti cui cat doreste cu evaluare de la 1-5 puncte[pup]by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2un vot daca va place rab1 sau rab2 multumim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata

 

[s] TUDOR [s]

[s] RADU [s]

 

Sa fiti fericiti, sa cresteti mari mari si frumosi si destepti!

 

Iar m-am asezat sa raspund la lume si am uitat sa spun.

Nu pricep cum functioneaza concursurile astea, am votat aseara la Bubu si la David, azi am vrut sa votez si nu m-a mai lasat. Daca am dat doar 20 de puncte, de ce nu mai am 80? Sau nu mai am pentru aceleasi poze? In fine...

 

Miany id="red"> Nu cred ca exista mama pe lumea asta care sa nu-si piarda rabdarea si apoi sa nu se simta vinovata. Daca exista, sa ridice mana.

Cat despre crema, spune-mi daca te ajuta daca iti scriu compozitia? De ce nu-l dai pur si simplu cu putin eucalipt diluat in nari?

 

Lumi id="red"> Nu cred ca ai plictisit pe cineva, cred ca pur si simplu suntem fara idei. Chiara o singura data mi-a scuipat mancarea si am plans, deci nu-mi pot imagina cum poti rezista si nu-mi pot imagina ce poti face. Stiu doar ca sunt copii care mananca foarte prost cat sunt bebelusi, apoi baga de sparg si invers. Imi pare rau din inima ca nu am solutia salvatoare pentru tine, sincer.

 

Dana id="red"> Il pup cu drag pe David, e absolut superb!

 

Ce mai vroiam sa zic? Nu stiu, asa ca ma apuc de munca.

 

 

 

 

Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
Buna dimineata [s] TUDOR [s][s] RADU [s]Sa fiti fericiti, sa cresteti mari mari si frumosi si destepti!Iar m-am asezat sa raspund la lume si am uitat sa spun. Nu pricep cum functioneaza concursurile astea, am votat aseara la Bubu si la David, azi am vrut sa votez si nu m-a mai lasat. Daca am dat doar 20 de puncte, de ce nu mai am 80? Sau nu mai am pentru aceleasi poze? In fine...
align="right" id="quote2">ai 100 de puncte sa votezi ce poze vrei, o poza o poti vota o singura data pe tot parcursul concursului [asia]asa ca de cand vreau sa va intreb......ce pasta de dinti folositi pt bebei in afara de nenedent si aia bio de la Planet kid ? multumescby Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2un vot daca va place rab1 sau rab2 multumim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Weleda cu galbenele.Are gust bun [:D].Bine ca m-ai dumirit cu punctele, eu incercam sa ma cenzurez in entuzismul vizionarii si sa nu dau 5 puncte de 2 ori.
Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
Buna dimineata [s] TUDOR [s][s] RADU [s]Sa fiti fericiti, sa cresteti mari mari si frumosi si destepti!Iar m-am asezat sa raspund la lume si am uitat sa spun. Nu pricep cum functioneaza concursurile astea, am votat aseara la Bubu si la David, azi am vrut sa votez si nu m-a mai lasat. Daca am dat doar 20 de puncte, de ce nu mai am 80? Sau nu mai am pentru aceleasi poze? In fine...
align="right" id="quote2">ai 100 de puncte sa votezi ce poze vrei, o poza o poti vota o singura data pe tot parcursul concursului [asia]asa ca de cand vreau sa va intreb......ce pasta de dinti folositi pt bebei in afara de nenedent si aia bio de la Planet kid ? multumescby Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2un vot daca va place rab1 sau rab2 multumim
align="right" id="quote2">mami de [pk] MATEI -TUDOR[pk] (10.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui coquelicot
Weleda cu galbenele.Are gust bun [:D].Bine ca m-ai dumirit cu punctele, eu incercam sa ma cenzurez in entuzismul vizionarii si sa nu dau 5 puncte de 2 ori.
align="right" id="quote2">Stai, ca de fapt am gelul pentru dintii de lapte, si asta e cu galbenele.mami de [pk] MATEI -TUDOR[pk] (10.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui coquelicot
Citat:
citat din mesajul lui coquelicot
Weleda cu galbenele.Are gust bun [:D].Bine ca m-ai dumirit cu punctele, eu incercam sa ma cenzurez in entuzismul vizionarii si sa nu dau 5 puncte de 2 ori.
align="right" id="quote2">Stai, ca de fapt am gelul pentru dintii de lapte, si asta e cu galbenele.mami de [pk] MATEI -TUDOR[pk] (10.11.2009)
align="right" id="quote2">stiam ca astia nu au pasta de dinti, deci e gelby Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2un vot daca va place rab1 sau rab2 multumim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumim pentru urari,si noi va dorim asemenea tuturor.

 

Off,tare greu e sa scriu si eu doua randuri,am un copil superenergic,ca si al vostru,de altfel,dar noi suntem in formula de doi,si trebuie sa fiu tot cu ochii pe el.

A fost o perioada mai grea pentru mine,am avut 3 decese in familie,si m-au cam dat peste cap,dar aceasta mica minune din viata mea vindeca orice.

 

Noi il sarbatorim sambata,abia atunci vine tati,si bunicii.

 

Raducu e bine,avem si noi un nemancacios,dar putina mancare care o serveste o completam cu titzi la discretie.

 

Fetele care sunt in concurs,si nu le-am votat pana acum,rog dati link,ca nu prea am timp sa caut[pup]

 

 

 

Tina [mamica] de Radu Stefan(04.11.2009)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...