Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene - 71 - LMA Tudor! LMA Radu!


Recommended Posts

Salutare fulgusori,

 

N-am mai scris de multa vreme, dar am reusit sa tin pasul cu voi macar la citit, N-am avut net o vreme, si acum ma descurc greu cu tastatura. Reusesc sq citesc cand il tin pe Andrei la san sa adoarma, dar de scris e mai greu.

 

Am votat Simina, Raluci si Dana, Cum gasesc restul pozelor?

 

Lyly si eu sunt in asteptare de analize. Stiu sigur ca ma asteapta 6 luni de tratament, probabil Ketof.

 

Dana, mi-a placut tare mult tortul lui David, Si eu vreau ceva de genul, exteriorul pt Andrei [adica aspectul], iar interiorul de cioco pt noi.

 

Meniu azi: mar+banana+portocala+biscuite

cus-cus cu carne si ficat de pui

cereale

 

[pup][pup][pup]

 

 

CRIS [mamica] , [baietel] Andrei Cristian, 7 dec 2009

POZE

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
Multumim de voturi, am lasat linkul la semnatura, dau biscuite la fiecare votid="red"> [:D]
align="right" id="quote2">Auzi? Pe langa biscuiti, dai si reteta pentru ametiti ca mine care nu si-au salvat-o? Pleeeeease. Si cu explicatii ca la unii care nu stiu sa gatesca decat orez, cartofi si fripturici la gratar. [:D]Am votat, si pe tine si pe Simina si pe Dana N! Mai trebuie sa mai votez pe cineva? Dati link, ca eu votez![:D].... dar vreau biscuiti[pofta]Dana, mama lu' Pinkyid="Comic Sans MS">id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bum][bum][bum][bum][bum][bum][bum]

 

La multi ani, Tudor!id="blue">id="size6">

 

[bum][bum][bum][bum][bum][bum][bum]

 

 

 

 

 

 

[colegi][colegi][colegi][colegi][colegi][colegi][colegi]

 

La multi ani, Radu!id="green">id="size6">

 

[colegi][colegi][colegi][colegi][colegi][colegi][colegi]

 

Dana, mama lu' Pinkyid="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dankutza
Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
Multumim de voturi, am lasat linkul la semnatura, dau biscuite la fiecare votid="red"> [:D]
align="right" id="quote2">Auzi? Pe langa biscuiti, dai si reteta pentru ametiti ca mine care nu si-au salvat-o? Pleeeeease. Si cu explicatii ca la unii care nu stiu sa gatesca decat orez, cartofi si fripturici la gratar. [:D]Am votat, si pe tine si pe Simina si pe Dana N! Mai trebuie sa mai votez pe cineva? Dati link, ca eu votez![:D].... dar vreau biscuiti[pofta]Dana, mama lu' Pinkyid="Comic Sans MS">id="navy">
align="right" id="quote2">http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=157829&Reply_ID=6402860 retetapui totul intr-un castron si framati, sa-si iasa coca buna de intinszi-mi ce nu intelegi si-ti zic, dar este mega simplu si sa vezi [pup]by Raluca, full time mother for Remus Andrei[copil](8 nov '09) [majoreta]hai cu bb2un vot daca va place rab1 sau rab2 multumim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vine mama acasa!!!id="red">id="size6">

 

O externeaza la 2. [pk]

Ultimele 14-15 ore, au fost groaznice pentru mine. [q] Aseara am vorbit cu sora-mea si mi-a spus ca se pare ca trebuie sa deschida un pic operatia. Drenele s-au infundat la 36 ore dupa operatie. Se umflase toata. Pe unul iesea si pe celalalt ii facea, un fel de lavaj cu antibiotic. S-au infundat si au trebuit sa le scoata. A facut un hematom. I-au facut punctie si zic ei ca l-au scos, dar este posibil sa mai faca un hematom. [bang]

Nu ma pot opri din plans. Noroc ca am ora libera.

 

Dana, mama lu' Pinkyid="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dankutza
Vine mama acasa!!!id="red">id="size6">O externeaza la 2. [pk] Ultimele 14-15 ore, au fost groaznice pentru mine. [q] Aseara am vorbit cu sora-mea si mi-a spus ca se pare ca trebuie sa deschida un pic operatia. Drenele s-au infundat la 36 ore dupa operatie. Se umflase toata. Pe unul iesea si pe celalalt ii facea, un fel de lavaj cu antibiotic. S-au infundat si au trebuit sa le scoata. A facut un hematom. I-au facut punctie si zic ei ca l-au scos, dar este posibil sa mai faca un hematom. [bang]Nu ma pot opri din plans. Noroc ca am ora libera.Dana, mama lu' Pinkyid="Comic Sans MS">id="navy">
align="right" id="quote2">[grup] [grup]mami de [copil] Vlad (29.10.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, fete dragi!

Spun si eu in sfarsit, cu scuzele de rigoare pentru intarziere, un mare LA MULTI ANI! pentru fetele dragi, Sabinutza si Amalia rechinasa, precum si pentru baietii dulci Mihai, Tudor si Radu! Sa cresteti mari si frumosi si sa aveti parte de nenumarate bucurii!

Am mai adaugat si eu vreo 2 pozici de la ultima noastra luniversare.

 

Tare m-au bucurat vestile de la Alexa si buburuza ei pe care abia astept sa o vad in pozici[olala]

 

Avem si noi un mic non-cra-cra. Nu inteleg de ce plange si urla foarte tare cand incerc sa o schimb: cum o asez pe scutecelul de la Happy incepe sa urle, nici nu apuc sa o dezbrac. A ajuns un cosmar pentru mine sa-i schimb pempersul[q] Incerc sa-i cant, sa-i dau jucarii in manute...degeaba, tot urla. A, in schimb e tare incantata daca pleaca la plimbare in fundul gol (eventual si murdat de kk) prin pat si urla din nou cand incerc sa o asez pe scutec.

 

Cu mancarea...a inceput sa subtieze cantitatea de laptic, dar nu a marit-o pe cea de solide :(

 

Angi [mamica] de bebe Ana Maria (03.12.2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioi, era sa-l sar pe Iustinut id="red">. Pui drag, ai ultima luniversarea azi. Sa cresti mare, frumos, destept, sa o iubesti pe surioara ca e tare frumoasa si sa va bucurati unii de altii.

 

Dankutza id="red"> Sanatate multa!

 

Angi id="red"> Si la noi e la fel la schimbatul scutecului, inca sunt in cautare de metode care sa dea rezultate.

 

 

 

Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata[flo]

 

Pe fuga asa...ca e frumu afara si profitam[:)]

 

[flo][flo]La multi anisori, Tudor si Radu Stefan[flo][flo]Sa va bucurati parintii cum ati facut-o si pana acum si sa fiti sanatosi puilor[pup][pup][pup]

 

Dozz -ms de sprijin, stiu ca ma intelegi bine...am facut test...papa tot cam 300 ml/noaptea...minim[alcool]

 

Dankutza - multa putere iti doresc. Sanatate mamei[pup]

 

laura andreea - da, asa ma gandeam si eu, ca nu are ce sa fie rau la pasta de susan, e f gustoasa si cel mai important...foarte sanatoasa. Cu naut n-am incercat si nici nu ma tenteaza. [pup]

 

Meniu de azi(eu nu prea scriu meniuri pt ca stiti ca am in dotare un grevist al mancaricii[:D] Dar azi incerc ceva nou, sa vedem ce parere are grasu'

 

Dimi a papat: un mar,o para, jum de portocala, 2 lingurite de branza de vaci

 

Pranz: budinca la cuptor din dovleac placintar, branza de vaci,ou eco[8D] (scumpe ale naibii dar daca n-am sursa la tara....)

 

Dupa amiaza: iaurt/branza perle cu banana

 

[flo]

 

EDIT: ati vz cum am inceput mesajul? "neatza" [:D] (atunci m-am apucat sa-l scriu,acum am apucat sa-l trimit[alcool] )

 

Cea mai fericita mamica de [baietel] Andrei Nicolas (21.10.2009)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...