Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene - 71 - LMA Tudor! LMA Radu!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miany id="red"> La compozitie scrie asa: Vaselina, esenza de Niaouli, esenza de eucalipt. Deci am intuit bine. Nu am folosit eucalipt pe nari, dar as face-o fara ezitare daca nu as avea crema asta si as stii ca o ajut. As pune o picatura de eucalipt in vaselina sau in crema de catina si as da-o sa vad cum reactioneaza, pielea si nasul in general.

Despre lapte suntem pe Aptamil HA3, pediatra de aici mi-a zis deja de 2 luni sa trec pe Humana Junior, dar nu am vrut inca, acum incep sa ii introduc cate putin din asta. Sper sa n-aiba gust de vanilie.[pup]

 

Magda id="red"> Sanatate!

 

Monisule id="red"> Am zis eu ca nu-s buni bunicii in zona? Ai timp sa gandesti. Glumesc, evident. Revenire rapida iti doresc (te insotesc, in schimb, la antibiotice).

 

Aaaaaaaaaaaaaa, mama denaturata ce sunt: Chiara a inceput azi iar sa mearga [pk][pk][pk] (l-am ascultat pe taica-so o data in viata si i-am dat pantofiorii cu care si-a dat drumul la Cluj).

 

Nici eu nu gasesc Tina, Ariadna si Mihamora la concurs.

 

 

 

 

 

 

 

Minunea mea care s-a lasat asteptata atat de mult! id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani dragii nostri fulgusori-cavaleri Tudor si Radu id="teal">id="size3">.

 

Va doresc sanatate maxima, bucurii nemasurate si tot binele din lume!

 

Flavours&Tinonino, flori multe[flo][flo] si sa va traiasca ingerasii!

 

Lumi, poate mananca mai bine daca ii da altcineva(incearca insa sa nu fii prin preajma) sau pune-i pe masuta diverse alimente si nu o mai baga in seama. Stergi si tu la final[:D]. Are aproape jumate de gura, ceea ce inseamna ca poate manca super bine singura.[pup]

 

Cory, uite ii dau si eu diseara un pic de tahini ca am in frigider, sa vedem ce parere va avea[bibe]

 

De obicei nu am rabdare cu votari, concursuri insa am votat si eu pe 'blue eyes"[:D] [olala] si acum nu stiu daca mai pot vota si pe ceilalti fulgusori. Mai incerc. Ce castigati se imparte nu? [:D]

 

Meniul de azi:

Fructe: doua boabe de struguri, o felie de gutuie cruda, jumate de mar si o banana

Legume: morcov, patrunjel radacina, telina, praz, gulie, patrunjel si marar verde, ou si ulei de rapita

Diseara: pasta de susan, branza si iaurt

 

 

 

 

poze

Europe is the best!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dankutza, multa sanatate mamei tale si multa putere pentru voi[pup]

 

si la noi este cu scandal la schimbatul scutecului insa incercam diverse abracadabra-uri sa-i distragem atentia: imi cerceteaza toata gama de cosmetice, se mai spala pe dinti[:D], numara betisoarele de urechi, se piaptana(asta la capitolul cra-cra [:D]).

 

 

poze

Europe is the best!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Andre,eu doar ma plang,ca solutii....cred ca le-am incercat pe toate,mai putin infometarea copilului! Doar ca ma gandeam si eu "in mintea" mea ca nu am mai venit cu ceva nou,doar cu vesnica problema a diversificarii[alcool]

 

Eram sigura ca nu e nici o problema cu Chiara,vezi,isi vroia pantofiorii ei speciali[pup]

 

Miany,eu continui cu Aptamil Junior,dar mie nu mi s-a parut ca miroase a vanilie...na ca m-am defectat de tot! Oricum,trecerea de la un lapte la altul am facut-o progresiv:am inceput cu o masura de lapte nou/zi,pana la inlocuirea completa.

Cum mai e David astazi? Te-ai uitat la dintoci?

 

A mea are gingia foarte inflamata,la cum arata,o cam inteleg sa nu aiba chef de mancare....

 

Monis,tu in loc sa te relaxezi si sa te incarci pozitiv acum,cand ai ajutoare,te lasi sa aluneci in depresii?[pup]

Nu fi supi nici cu bubisoarele,daca va lua si Iuli,partea buna e ca e mai bine sa le faca cand sunt micuti!

 

Dana,superb tortul si superb cavalerul de 1 anisor! Mi-au placut foarte mult pozicile tale.

 

 

 

Lumiid="red"> SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Deniseid="red"> 7 Oct 2009

 

Poze Alexa Annabelle Deniseid="red">

 

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`

Mahatma Ghandi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...